Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple Tytuły gier zręcznościowych, ceny i dostępność zostały ujawnione

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Apple Tytuły gier zręcznościowych, ceny i dostępność zostały ujawnione

Dziś na corocznej konferencji dotyczącej sprzętu Apple ujawnił brakujące szczegóły dotyczące swojej zupełnie nowej usługi gier, Apple Arkada. Szczegóły te obejmują tytuły, które pojawią się na platformie, ceny subskrypcji i dostępność. Oprócz nich, Apple zaprezentował także nowe iPhone’y [iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max]iPad siódmej generacji, Apple Watch Seria 5I Apple Szczegóły subskrypcji i dostępności tv+.

Apple wprowadzony Apple Arcade po raz pierwszy na dorocznej konferencji WWDC w marcu. Wtedy oferował przegląd tego, co usługa ma zaoferować swoim klientom.

Aby pobudzić swoją pamięć, za pomocą Apple Arkada, Apple ma na celu oferowanie kompleksowej usługi gier na urządzeniach mobilnych, komputerach stacjonarnych i salonach. W tym celu stworzył ogromną kolekcję gier podzielonych na różne kategorie, a także kilka ekskluzywnych tytułów. Dla uproszczenia korzysta z abonamentu jednoplanowego, dzięki czemu nie trzeba płacić osobno za każdy tytuł. Co więcej, usługa oferuje także wsparcie dla Family Sharing, co oznacza, że ​​możesz kupić jedną subskrypcję i cieszyć się szeroką gamą gier z członkami rodziny.

Apple Tytuły gier zręcznościowych

Na wydarzeniu, Apple zaprezentowało kilka wersji demonstracyjnych ekskluzywnych gier Arcade od kilku popularnych studiów gier, w tym „Frogger in Toy Town” firmy Konami, „Shinsekai Deep Sea” firmy Capcom i „Sayonara Wild Hearts” firmy Annapurna Interactive. Apple twierdzi, że planuje w przyszłości dodać ponad 100 gier Arcade.

Niektóre tytuły nadchodzą Apple Arcade obejmuje baseball balistyczny i rakietę ChuChu! Universe, Exit the Gungeon, Overland, PAC-MAN PARTY ROYALE, Projection: First Light, Rayman Mini, Shantae and the Seven Sirens, Skate City, Sneaky Sasquatch, Steven Universe: Unleash the Light, Super Impossible Road, Spisek Bradwella, The Zaczarowany świat, różne życie codzienne.

Apple Ceny gier arkadowych

Apple wycenił swoją usługę gier na opłatę abonamentową w wysokości $40,99 miesięcznie, co pozwoli użytkownikom cieszyć się wraz z rodziną szeroką gamą tytułów do gier (z niektórymi ekskluzywnymi) na wszystkich urządzeniach. Ponadto oferuje także miesięczny bezpłatny plan subskrypcji, dzięki któremu użytkownicy mogą wcześniej wypróbować usługę. Jeśli chodzi o ceny w Indiach, usługa jest dostępna za opłatą w wysokości 99 Rs miesięcznie wraz z miesięcznym bezpłatnym planem subskrypcji, który jest znacznie tańszy niż ceny globalne.

Apple Dostępność gier arkadowych

Apple Arcade będzie dostępne od 19 września w 100 krajach. W tym okresie spodziewamy się także udostępnienia innych usług gier takich firm jak Google, Microsoft i Ubisoft.

Table of Contents