Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Apple udostępnia programistom wersję beta systemu watchOS 10.2 Beta 3

Firma Apple właśnie udostępniła trzecią wersję beta systemu watchOS 10.2, co stanowi ważny kamień milowy w rozwoju oprogramowania dla Apple Watch. To wydanie, znane jako beta 3, pojawia się zaledwie trzy tygodnie po pierwszej wersji beta i zaledwie tydzień po drugiej wersji beta, co pokazuje szybkie tempo ulepszania oprogramowania.

Aktualizacja ma numer kompilacji 21S5349e i zajmuje około 348 MB, czyli mniej niż poprzednia. Oznacza to, że instalacja zajmie mniej czasu. Jednak ta aktualizacja jest obecnie dostępna tylko dla programistów. Apple wkrótce udostępni ją także publicznym beta testerom.

Informacje o wydaniu watchOS 10.2 beta 3 nie wspominają o żadnych nowych funkcjach, ale oczekuje się, że aktualizacja przyniesie znaczące ulepszenia. Jedną z nich jest weryfikacja klucza kontaktowego iMessage, która jest bardzo pomocna dla osób potrzebujących większego bezpieczeństwa w Internecie, takich jak urzędnicy państwowi, dziennikarze i aktywiści. Oprócz tego aktualizacja obejmie także ogólne ulepszenia systemu i kilka innych nowych funkcji.

Instalowanie systemu watchOS 10.2 Beta 3

Apple udostępnia programistom wersję beta systemu watchOS 10.2 Beta 3

Oto kroki dla użytkowników, którzy chcą zainstalować system watchOS 10.2 beta 3:

  1. Upewnij się, że Twój iPhone lub iPad jest zaktualizowany do wersji iOS 17.2 beta 3.
  2. Otwórz aplikację Watch na swoim iPhonie.
  3. Przejdź do opcji Ogólne > Aktualizacja oprogramowania.
  4. Wybierz Aktualizacje Beta i włącz opcję WatchOS 10 Developer Beta lub Public Beta.
  5. Wróć do poprzedniego menu i wybierz opcję pobierania systemu watchOS 10.3 beta 2.
  6. Upewnij się, że Twój zegarek Apple Watch jest naładowany co najmniej w 50% i jest podłączony do Wi-Fi.
  7. Po zainstalowaniu profilu beta przejdź do aplikacji Apple Watch na swoim telefonie, dotknij Ogólne > Aktualizacja oprogramowania > Pobierz i zainstaluj, a następnie zainstaluj nowe oprogramowanie.

Po zakończeniu instalacji systemu watchOS 10.2 beta 3 Apple Watch automatycznie pobierze i prześle aktualizację. Po instalacji zegarek zostanie uruchomiony ponownie. Po ponownym uruchomieniu możesz zacząć odkrywać nowe funkcje i ulepszenia systemu watchOS 10.2 beta 3 na swoim zegarku Apple Watch.