Apple uruchamia iOS 13.3 i przynosi więcej wiadomości, oprócz poprawek

A Apple Od pewnego czasu przygotowuję kolejną dawkę poprawek i nowości na iOS. Firma właśnie uruchomiła system iOS 13.3 z nowymi obietnicami, kiedy wprowadzono iOS 13. Po aktualizacji użytkownicy zauważą włączenie ulepszeń, poprawek błędów i dodatkowych kontroli rodzicielskich dla funkcji Czas na ekranie.

Więc jeśli masz pod ręką iPhone'a, podaj nowy iOS.

Apple uruchamia iOS 13.3 i przynosi więcej wiadomości, oprócz poprawek 1

iOS 13.3 jest tam

Jak już przewidziano, Apple właśnie udostępniono iOS 13 do pobrania.3. Wiadomości są pewne, a poprawki mieszczą się w dwóch rękach.

Czas na ekranie

    Nowe funkcje kontroli rodzicielskiej, które zapewniają więcej limitów komunikacji, umożliwiając lepszą kontrolę nad tym, z kim dzieci mogą się komunikować (połączenia, FaceTime lub wiadomości). Lista kontaktów dzieci, za pomocą której rodzice mogą zarządzać kontaktami wyświetlanymi na urządzeniach ich dzieci.

Torba

    Kontynuuj czytanie poprzez linki do powiązanych artykułów lub więcej artykułów z tego samego postu.

Poprawki do IOS

Ta aktualizacja zawiera również inne ulepszenia i poprawki błędów.

    Możliwość utworzenia nowego klipu poprzez skrócenie filmu w aplikacji Zdjęcia. Obsługa kluczy bezpieczeństwa NFC, USB i Lightning zgodnych z FIDO2 w Safari. Problemy z pocztą, które mogą uniemożliwić pobieranie nowych wiadomości. Rozwiązano problem polegający na tym, że nie można było usunąć wiadomości z kont Gmail. Rozwiązuje problemy, które mogą powodować nieprawidłowe wyświetlanie znaków w wiadomościach i duplikowanie wysłanych wiadomości na kontach Exchange. Rozwiązano problem, który mógł utrudniać przesuwanie kursora po długim naciśnięciu spacji. Rozwiązano problem, który mógł powodować niewyraźne zrzuty ekranu wysyłane za pośrednictwem aplikacji Wiadomości. Rozwiązano problem, który mógł powodować, że operacje przycinania lub edycji zrzutów ekranu ze znacznikami nie były zapisywane w aplikacji Zdjęcia. Rozwiązano problem, który mógł uniemożliwiać udostępnianie nagrań z dyktafonu innym aplikacjom audio. Rozwiązano problem, który mógł powodować, że znaczek nieodebranego połączenia w aplikacji Telefon nie znikał. Rozwiązano problem, który mógł powodować nieprawidłowe wyłączanie ustawienia danych mobilnych. Rozwiązano problem, który uniemożliwiał wyłączenie trybu ciemnego, gdy włączona była funkcja Smart Reverse. Rozwiązano problem, który mógł powodować, że ładowanie niektórych bezprzewodowych ładowarek było wolniejsze niż oczekiwano.

Ale jest więcej…

Apple uruchamia iOS 13.3 i przynosi więcej wiadomości, oprócz poprawek 2

Ponadto w systemie watchOS pojawiają się również nowości 6.1.1 i tvOS 13.3. Czekamy na iPadOS 13.3…