Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple uruchamia iOS 13.4, iPadOS 13.4 i watchOS 6.2 GM dla programistów

A Apple dziś wprowadziliśmy nowego iPada Pro 11 i 12,9 cale W tym sensie firma pozostawiła wskazówkę, że uruchomienie nowych systemów operacyjnych, które będą towarzyszyć iPadOS 13.4, zostanie udostępniony publicznie 24 marca. Jednak, aby osiągnąć tę wersję, GM został dziś udostępniony programistom. Oto iOS 13.4, iPadOS 13.4 i watchOS 6.2 GM.

Wersja Golden Master to wersja ostateczna z nowościami z pierwszej ręki programiści.

Obraz Apple iPhone 11 Pro Max z iOS 13.4

Co ponownie przynosi iOS i iPadOS 13.4?

IOS 13.4 zawiera nowe naklejki Memoji i udostępnianie folderów na iCloud Drive z aplikacji Pliki. Ta aktualizacja zawiera również poprawki błędów i ulepszenia.

Memoji

  Dziewięć nowych naklejek Memoji, w tym Uśmiechnięta twarz z sercami, Ręce splecione razem i Imprezowa twarz

Pliki

  Udostępnianie folderów iCloud Drive z aplikacji Pliki; Kontroluje, aby ograniczyć dostęp tylko do tych, które użytkownik wyraźnie zaprasza lub udziela dostępu każdemu, kto ma łącze do folderu; Uprawnienia do wyboru, kto może wprowadzać zmiany i przesyłać pliki, a kto może tylko wyświetlać i pobierać pliki.

Mail

  Kontrolki zawsze widoczne w celu usuwania, przenoszenia, odpowiadania lub tworzenia wiadomości w widoku konwersacji; Odpowiedzi na zaszyfrowane wiadomości e-mail są automatycznie szyfrowane podczas konfigurowania S / MIME.

App Store z Apple Arcade

  Obsługa Universal Purchase pozwala na jednorazowy zakup istniejącej aplikacji na iPhone, iPod touch, iPad, Mac i Apple Telewizja; Ostatnio grane gry Arcade pojawiają się na karcie Arcade, dzięki czemu możesz kontynuować grę na iPhonie, iPodzie touch, iPadzie, Macu i Apple Telewizja; Widok listy dla Zobacz wszystkie gry.

CarPlay

  Obsługa aplikacji nawigacyjnych innych firm dla CarPlay Dashboard; Informacje o połączeniu pojawiają się na pulpicie CarPlay.

Rzeczywistość rozszerzona

  AR Quick Look obsługuje odtwarzanie dźwięku w plikach USDZ.

Ta aktualizacja zawiera również poprawki błędów i inne ulepszenia:

  Dodaje wskaźnik paska stanu, aby pokazać, kiedy VPN został odłączony w modelach iPhone'a ze wszystkimi ekranami; Rozwiązano problem w kamerze, który wyświetlał się jako czarny ekran po uruchomieniu; Rozwiązuje problem polegający na tym, że zdjęcia mogą wydawać się zużyte; Rozwiązuje problem w aplikacji Zdjęcia, który może uniemożliwić udostępnianie obrazu dla aplikacji Wiadomości, jeśli iMessage jest wyłączony; Rozwiązano problem z pocztą, który powodował, że wiadomości mogły pojawiać się nie w porządku; Rozwiąż problem w programie Mail, w którym lista wątków może wyświetlać puste linie; Rozwiązuje problem polegający na tym, że Poczta może nie dotknąć przycisku Udostępnij w Szybkim spojrzeniu; Rozwiązano problem w Ustawieniach, w którym dane mobilne mogą być niepoprawnie wyświetlane jako wyłączone; Rozwiązuje problem w przeglądarce Safari polegający na tym, że stron internetowych nie można odwracać, gdy aktywny jest zarówno tryb ciemny, jak i inteligentne odwracanie; Rozwiązuje problem polegający na tym, że tekst skopiowany z treści internetowych może być niewidoczny po wklejeniu, gdy aktywny jest tryb ciemny; Rozwiązano problem w przeglądarce Safari, w którym okno CAPTCHA mogło być wyświetlane niepoprawnie; Rozwiązać problem polegający na tym, że Przypomnienia nie mogą wydawać nowych powiadomień o opóźnionym powtarzającym się Przypomnieniu, dopóki nie zostanie oznaczone jako zakończone; Rozwiązuje problem, dla którego Przypomnienia mogą wysyłać powiadomienia o pełnych przypomnieniach; Rozwiązano problem polegający na tym, że iCloud Drive wydaje się być dostępny na Pages, Numbers i Keynote, nawet jeśli nie jest włączony; Rozwiązuje problem w Apple Muzyka, w której teledyski mogą nie być nadawane w wysokiej jakości; Rozwiązuje problem polegający na tym, że CarPlay może utracić połączenie w niektórych pojazdach; Rozwiązano problem w CarPlay, w którym widok w Mapach mógł na krótko oddalać się od bieżącego obszaru; Rozwiązuje problem w aplikacji domowej, w którym powiadomienie o aktywności kamery bezpieczeństwa może otworzyć inne nagranie; Rozwiązuje problem polegający na tym, że skróty mogą nie pojawiać się po dotknięciu menu Udostępnij ze zrzutu ekranu.

Co nowego w watchOS 6.2

Obraz Apple Watch z watchOS 6.2

WatchOS 6.2 zawiera nowe funkcje, ulepszenia i poprawki błędów:

  Wprowadza zakupy w aplikacji dla Apple Watch; Rozwiązano problem polegający na tym, że odtwarzanie muzyki mogło zostać wstrzymane podczas przełączania z Wi-Fi na Bluetooth; Dostępne są teraz nieregularne powiadomienia o tętnie.

Przeczytaj także: