Apple: W filmie nie ma iPhone’a dla złoczyńców

Apple: W filmie nie ma iPhone'a dla złoczyńców 1

Nie tylko iPhone, zdecydowanie nie Mac lub iPad: na zamówienie Apple. zły chłopiec w filmie Nie mogą używać produktów z ugryzionymi jabłkami. Obowiązki muszą być przestrzegane, w przeciwnym razie produkcja nie będzie wyposażona w urządzenia, które można wykorzystać na scenie.

IPhone w filmie, ale tylko dla tych, którzy są dobrzy.

To trochę więcej niż ciekawość, ale warto wiedzieć, jak to zrobić Apple Spróbuj poprowadź swoją pośrednią kampanię marketingową w każdym szczególe. Z pewnością nie jest pierwszym producentem, który oferuje niektóre ze swoich urządzeń do wykorzystania i przedstawiania go w filmach, i nie będzie ostatnim, ale nie jesteśmy pewni, że wiele osób ustala, że ​​każda „zła” postać może korzystać z urządzenia z jednego ugryzione jabłko.

Reżyser tak powiedział Rian Johnson, podczas wywiadu wideo z Vanity Fair na temat jej nowego filmu „Knives Out”:

„ApplePozwala nam korzystać z iPhone’a w filmach, ale bardzo ważne jest, gdy oglądasz thriller, przestępcy nie mogą mieć iPhone’a, który patrzy w kamerę. „

Obraz, który oczywiście nie dostosowuje się do prawdziwego życia: Apple Nie możesz kontrolować, kto kupuje smartfon i do jakiego celu go używasz. Jednak pokazanie, przynajmniej w filmach, że używanie „melafonini” tylko „dobre” powinno być ważnym szczegółem dla Kolosa z Cupertino, nawet jeśli wymaga produkcji podążać za nim.

Teraz, gdy wiesz, będziesz miał tendencję do podkreślania tych szczegółów i, niestety dla ciebie, doświadczysz ryzyko spoilera za każdym razem, gdy oglądasz film zawierający produkt Apple: Wkrótce zrozumiesz, które postacie są najbardziej delikatne i które mogą nam zaufać.

Apple smartfon