Apple Watch 7: Mniejsze marże, układ U1, szybszy procesor i nie tylko –

Apple Watch 7: Mniejsze marże, układ U1, szybszy procesor i nie tylko - 1

Mark Gurman z Bloomberga ma nowe szczegóły dotyczące nadchodzącego wydarzenia Apple Watch Seria 7 podzielona i polega na ludziach, którzy znają tę sprawę. Wyświetlacz siódmej generacji powinien mieć mniejsze ramki, ale też być nieco grubszy, choć nie powinno to być zauważalne. Gurman nie wymienia konstrukcji kanciastej – donosił o tym na przykład Jon Prosser.

Jednocześnie Apple Watch Seria 7 zdobądź ultraszerokopasmowy chip U1, jak już wiemy z iPhone’a lub AirTag. Apple testuje również biometryczne czujniki zdrowia, ale ta technologia może zostać wykorzystana dopiero w przedostatnim pokoleniu. Czujnik cukru we krwi, który pomógłby diabetykom monitorować poziom cukru we krwi, nie powinien być gotowy do wprowadzenia na rynek za kilka lat.

Gurman uważa, że ​​niektóre funkcje watchOS 8 Nowa Apple Watch 7 skryty. Jednym z przykładów jest odblokowanie pokoi hotelowych, budynków biurowych i innych. Ważną rolę może tu odegrać chip U1.

Nowy Apple Watch SE na rok 2022

2022 będzie nie tylko Apple Watch 8 pojawiają się, ale także nowe, według Bloomberg Apple Watch SE. Wewnętrznie zegarek nosi nazwę „Explorer” lub „Adventure” i może być skierowany do entuzjastów sportu. Jakie funkcje są właściwie przeznaczone dla początkujących? Apple Watch się okaże.