Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple Watch Seria 7 pomóc diabetykom i nie tylko dzięki dodatkowi monitorowania poziomu cukru we krwi

Od pierwszego dnia ludzie mówili o Apple Watch i w jaki sposób jego funkcje zorientowane na fitness można dalej rozszerzyć w sferze medycznej. Teraz nowy raport z Korei twierdzi Apple doda monitorowanie poziomu cukru we krwi do Apple Watch Seria 7 później tego roku.

Apple początkowo koncentrował się na wskaźnikach zdrowia i kondycji, gdy Apple Watch pierwszy uruchomiony. Konsumenci chcieli urządzenia fitness, więc Apple Watch obejmował wszystkie podstawowe wskaźniki dotyczące zdrowia – monitorowanie tętna, śledzenie aktywności, a ostatecznie śledzenie snu stało się podstawą urządzenia.

Teraz, gdy śledzenie kondycji jest głównym nurtem, kolejnym wielkim impulsem na rynku urządzeń do noszenia jest monitorowanie medyczne.

Oczekuje się, że te zaawansowane funkcje zdrowotne i medyczne, takie jak monitorowanie poziomu cukru we krwi, będą znaczącym krokiem naprzód w przypadku urządzeń do noszenia, takich jak Apple Watch.

Raport z ET Wiadomości podpowiedzi, że Apple, a także Samsung planują dodać monitorowanie stężenia glukozy we krwi do swoich urządzeń do noszenia nowej generacji.

Nie tylko Samsung Electronics, ale także Apple stosuje funkcję pomiaru stężenia glukozy we krwi do Apple Watch 7 do wprowadzenia w tym roku. Po zabezpieczeniu powiązanej technologii patentowej koncentruje się na zapewnieniu niezawodności i stabilności przed udostępnieniem technologii.

ET Wiadomości

Raport nie wskazuje, w jaki sposób każda firma wdroży monitorowanie stężenia glukozy we krwi. Apple podobno pracuje nad formą nieinwazyjnych testów, które wykorzystują czujniki podczerwieni zamiast nakłuć szpilkami, które są obecnie używane w przenośnych monitorach glukozy we krwi.

[The information provided in this article has NOT been confirmed by Apple and may be speculation. Provided details may not be factual. Take all rumors, tech or otherwise, with a grain of salt.]