Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple Watch Ultra: YouTuber testuje odporność zegarka na uderzenia

W dniach, w których testowaliśmy Apple Watch Ultra można powiedzieć, że jest to sprzęt bardzo wysokiej jakości. Mówimy oczywiście zarówno o materiałach, jak i oprogramowaniu, które go wyposaża. Są jednak tacy, którzy chcą pójść dalej i zdać pewne „testy” na ekscentryczny poziom. Oczywiście są tacy, którzy lubią widzieć pewne scenariusze, które są zupełnie nierealne.

YouTuber zdecydował się na Ultra i za pomocą młota kowalskiego chciał pokazać, jak wytrzymały i wytrzymały jest ten smartwatch. Nagranie mówi samo za siebie!

Obraz Apple Watch Ultra

Nawet młotem kowalskim!

TEN Apple niedawno zaprezentował Apple Watch Ultra dla segmentu, w którym tradycyjne smartwatche marki nie sprawdziły się, czyli użytkowników uprawiających bardziej ekstremalne sporty. Więc Ultra nie jest zegarkiem dla każdego. Nie z kilku powodów. Bo jest drogi, kosztuje ponad tysiąc euro, bo jest duży, ma ekran 49 mm, bo ma funkcje, z których zdecydowana większość użytkowników nigdy nie skorzysta.

Pomimo tych „cech” smartwatch ma wszystko to, co mają inni plus to, co Apple rozpoczęte na początku września, takie jak wykrywanie wypadków drogowych. Więc to jest maszyna.

Nie ma wątpliwości, że ta oferta jest już zgodna z innymi markami, jak chociażby oferta Garmin, marki z topowym sprzętem do uprawiania sportu. W rzeczywistości sam Garmin „odczuł potrzebę” przyjścia i dziobania AppleOczywiście w punkcie, w którym Garmin nie daje szans: w autonomii.

To, co Garmin oferuje najbardziej w świecie sportu, Apple oferuje w codziennym monitorowaniu i użytkowaniu, z przełomowymi i innowacyjnymi technologiami, takimi jak EKG. Tak czy inaczej, Ultra pojawił się jako Duro.

Youtuber używa młotka do testowania wytrzymałości Apple Watch Ultra

YouTuber przetestował twierdzenia Apple o trwałości Apple Watch Ultra, porównując go z testem upuszczania, garnkiem gwoździ i wielokrotnymi uderzeniami młotkiem, aby przetestować szafirowe kryształy chroniące ekran.

Kanał TechRaxpopularna w najbardziej radykalnych testach z produktami Applenajpierw przetestowałem ‌Apple Watch Ultra‌, zrzucając go z wysokości około pięciu stóp. OApple Watch Ultra‌ był w większości nienaruszony, poza kilkoma małymi śladami, nic szczególnego nie stało się z tytanową kopertą. Następnie „Ultra” wymieszano w pojemniku na gwoździe i ponownie pozostawiono bez widocznych śladów.

Niezadowolony youtuber przetestował również trwałość obudowy z szafirowego kryształu ‌Apple Watch Ultra‌ i to był dosłownie młot kowalski!!! Zegar bez litości poniósł wielokrotne uderzenia młotkiem. Udało mu się oprzeć kilku, ale youtuberowi udało się rozbić ekran. NoteMówi się, że wcześniej autorowi tego wyczynu udało się najpierw przebić stół.

Obraz zepsutego stołu youtubera

Chociaż ‌ ekranApple Watch Ultra‌ początkowo nie doznał uszkodzeń, zegarek nie włączał się po tylu wbijaniu w niego. Niemożność włączenia może wskazywać, że chociaż szafir na początku nie został uszkodzony, niektóre wewnętrzne elementy mogły zostać uszkodzone w wyniku potężnych uderzeń.

Oczywiście test jest nierealistyczny w przedstawianiu typowego przypadku użycia ‌Apple Watch Ultra‌, ale może dać niektórym klientom gwarancje wytrzymałości i jakości wyświetlacza z szafirowego kryształu.

Przeczytaj też:

Table of Contents