Apple wydaje czwartą wersję beta dewelopera watchOS 7.1

Apple wydaje czwartą wersję beta dewelopera watchOS 7.1 1

Apple rozpoczął wystawianie czwartej bety watchOS 7.1 deweloperom po tygodniu od trzeciej wersji beta.

WatchOS 7 wprowadza kilka zauważalnych zmian w oprogramowaniu, w tym licznik czasu mycia rąk, niestandardowe tarcze zegarka, tryb wyciszenia, aplikację fitness i wiele więcej. Podczas Apple oficjalnie wypuścił watchOS 7 do wiadomości publicznej, stale udostępnia cotygodniowe aktualizacje na kanale Developer Beta.

Aktualizacja wprowadza kilka ulepszeń i poprawek błędów, aby poprawić wrażenia użytkownika. Rozmiar aktualizacji wynosi około 170 MB dla użytkowników aktualizujących się z wersji beta 3, choć może być tak duży jak 10,7 GB dla tych pochodzących z innych wersji.

Apple nie wspomniał o żadnych zmianach w informacjach o wydaniu. Trzecia wersja beta naprawiła problem z lokalizacją w Wiadomościach, a ta aktualizacja wydaje się wprowadzać pod maską zmiany, aby zapewnić większą stabilność oprogramowania.

Jeśli masz zainstalowany profil programisty Beta, możesz przejść do ‌Apple Watch‌ na iPhonie i przejdź do Ogólne > Aktualizacja oprogramowania, aby zainstalować aktualizację na swoim Apple Watch.