Apple Wypuszcza dwie opaski sportowe Pride Edition 2020 dla Apple Watch

Apple Wypuszcza dwie opaski sportowe Pride Edition 2020 dla Apple Watch 1

Dziś Apple wydała dwa warianty edycji Pride 2020 dla swojej linii Apple Watch Opaski sportowe i Nike. Nowe opaski są dostępne w sprzedaży już dziś Apple’s sklep internetowy za 49 dolarów każdy z terminami dostawy spodziewanymi na czwartek, 21 maja w momencie pisania tego artykułu.

Stało się to coroczną tradycją dla Apple co roku od 2018 roku wypuszczać paski do zegarków i tarcze Pride Edition. Apple pracowników w 2016 roku w ramach Appleoficjalny Marsz Dumy.

Apple Wypuszcza dwie opaski sportowe Pride Edition 2020 dla Apple Watch 2

Dziś Apple wydała także ostateczną wersję watchOS 6.2.5 deweloperom, który obejmuje tarcze zegarków pasujące do projektu nowych pasm Pride 2020. Możemy spodziewać się publicznego wydania watchOS 6.2.5 w ciągu najbliższych kilku dni.

Warto dodać, że po wydaniu dzisiejszych zespołów sportowych z edycji Pride, Apple wycofał zespół 2019 Pride Edition Sport Loop. Apple opisał produkcję nowej opaski sportowej Pride Edition w następującym oświadczeniu:

Pasek sportowy Pride Edition jest składany ręcznie z pojedynczych pasków kolorowego fluoroelastomeru. Paski są następnie wycinane maszynowo i formowane razem. Efektem tego procesu są subtelne wariacje w falistej tęczy, dzięki czemu każdy zespół jest pomysłowo wyjątkowy.

Zobacz nowe zespoły Pride Edition na Applesklep internetowy: