Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple wypuszcza iOS 16.0.2 do rozwiązywania problemów z aparatem, kopiowania/wklejania i innych sytuacji

TEN Apple aktualizuje nowy iOS 16 w szybkim tempie, zawsze starając się ulepszyć to, co oferuje iPhone. Chce rozwiązywać sytuacje nie tylko w nowych modelach, ale także w tych starszych, które od lat są w rękach użytkowników.

Po obejrzeniu wiadomości w 2 ostatnie kilka tygodni, teraz nadchodzi kolejna aktualizacja. iOS 16.0.2 właśnie przybył, szukając rozwiązania kilku bardziej otwartych problemów, które powodują problemy dla użytkowników.

Aktualizacja wklejania aparatu iPhone'a w systemie iOS 16

podobnie jak poprzednia aktualizacjaa Apple chce z tą nową wersją naprawić problemy, które zostały ostatnio wykryte. Są to problemy, które przyniósł iOS 16 i na które użytkownicy narzekali, niektórzy nawet wyłącznie na nowy iPhone 14, który pojawił się na rynku w zeszłym tygodniu.

Co na iOS 16.0.2 rozwiązywać

TEN Apple w ten sposób zebrał kilka poprawek w iOS 16.0.2, udostępniając go iPhone’owi i jego użytkownikom. W związku z tym ta aktualizacja zawiera ważne poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń dla iPhone’a, w tym:

    Aparat może wibrować i generować rozmyte zdjęcia podczas korzystania z aplikacji innych firm do robienia zdjęć na iPhonie 14 Pro i iPhonie 14 Pro Max. Podczas konfiguracji urządzenia ekran może być całkowicie czarny. Kopiowanie i wklejanie między aplikacjami może spowodować, że ostrzeżenie o uprawnieniach będzie pojawiać się częściej niż oczekiwano. VoiceOver może być niedostępny po ponownym uruchomieniu. Rozwiązuje problem polegający na tym, że wprowadzanie dotykowe nie odpowiadało na niektórych wyświetlaczach iPhone’a X, iPhone’a XR i iPhone’a 11 po naprawie.

Zaktualizuj adresy aparatu i skopiuj/wklej

Problemy, które dotknęły nowego iPhone’a 14 Pro, zostały w ten sposób rozwiązane, zwłaszcza w odniesieniu do aparatów. Jak pokazaliśmy, podczas korzystania z aplikacji zewnętrznych prezentowały one dziwne zachowanie i nienormalny hałas, związany z wibracjami. Apple.

Jednocześnie, po wielu prośbach, uproszczono również uprawnienia do wklejania tekstu w aplikacjach i zmniejszy liczbę autoryzacji. Nowa wersja jest już dostępna i można ją zainstalować na iPhonie w normalnym procesie, który Apple jest obecna od kilku lat.