Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple Zwolnione z przepisów dotyczących lokalnego zaopatrzenia w ramach „najnowocześniejszej technologii”, ekskluzywne sklepy zostaną wkrótce otwarte

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Apple Zwolnione z przepisów dotyczących lokalnego zaopatrzenia w ramach „najnowocześniejszej technologii”, ekskluzywne sklepy zostaną wkrótce otwarte

Apple gorączkowo próbował uzyskać zgodę urzędników na swoje ekskluzywne sklepy detaliczne w Indiach, ostatecznie obchodząc w ten sposób warunek 30% pozyskiwania lokalnego. Po tym, jak panel niedawno to zalecił Apple powinny zostać wyłączone spod lokalnego prawa dotyczącego outsourcingu, apelacja czekała na ostateczną decyzję Ministerstwa Finansów.

Wygląda na to że Apple w końcu otrzymał zgodę władz i wkrótce rozpocznie działalność Apple Sklepy w trzech miastach w całych Indiach, w tym w Delhi, Bangalore i Bombaju, w ciągu najbliższego półtora roku. Firma utworzy także akcelerator w Indiach, aby napędzać rozwój start-upów.

Wyłącznie: komisja rządowa podejmuje decyzję o zwolnieniu Apple z norm pozyskiwania w kategorii „najnowocześniejsza technologia”, mówi @amitabhk87 @Tim gotuje

— Shereen Bhan (@ShereenBhan) 17 maja 2016 r

Apple starała się zwiększyć swoją marność 2% udziału w rynku w Indiach i w rezultacie zaproponował także plany sprzedaży odnowionych iPhone’ów, które później zostały zmiażdżone przez władze. Apple zaoferowała także ekscytujące oferty leasingu dla użytkowników korporacyjnych, a wszystko po to, aby przyciągnąć na pokład początkujących użytkowników iPhone’a.

Jak FaktorDaily zgłoszono, każdy z Apple Oczekuje się, że sklep będzie miał powierzchnię 10 000 stóp kwadratowych i będzie zlokalizowany w najlepszych lokalizacjach w trzech miastach. Obecnie, Apple sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem takich sprzedawców detalicznych, jak Redington India i Micro Ingram, ale biorąc pod uwagę pojawienie się ekskluzywnych sklepów na horyzoncie, jest całkiem możliwe, że dystrybutorzy ci zostaną mocno dotknięci. Ekskluzywny Apple sklepy słyną z wyjątkowej obsługi klienta, a sposób, w jaki radzą sobie z problemami, jest chwalony.

Apple zostało wyłączone na podstawie normy „najnowocześniejszej technologii”, co umożliwiło im zakładanie ekskluzywnych sklepów w Indiach. Biorąc pod uwagę wszystkie podejmowane wysiłki, jest to tylko kwestia czasu Apple sprzedaż w Indiach pnie się na szczyty list przebojów, spodziewamy się także mnóstwa nowych inicjatyw ze strony firmy z Cupertino, które pomogą osobom rozpoczynającym działalność Apple użytkownicy wskakują na modę.

Table of Contents