AppleNext Big Apple Premiera programu telewizyjnego + 17 stycznia

AppleNext Big Apple Premiera programu telewizyjnego + 17 stycznia 1

Minęło zaledwie sześć tygodni od uruchomienia usługi i AppleJuż świetnie się bawi Apple TV +, która zdaje się podbijać Hollywood gwałtownie, zanim ich zupełnie nowe programy zakończyły swoje premiery w pierwszym sezonie. Oczywiście, Apple ma o wiele więcej w przygotowaniu, i jesteśmy pewni, że stanie się to normalną rzeczą, firma właśnie ogłosiła datę premiery swojego kolejnego dużego programu.

Apple„s Mała Ameryka, seria antologii opowiadająca historie rodzin imigrantów w Ameryce, miała swoją premierę 17 stycznia 2020 r. i w przeciwieństwie do wielu AppleW innych nagłówkowych programach, wszystkie osiem odcinków pierwszego sezonu wyjdziemy od razu.

Mała Ameryka był jednym z programów, które były dokuczane, kiedy Apple najpierw zdjęłam okłady Apple TV + w marcu, ale tak naprawdę nie słyszeliśmy wiele o tej serii, chociaż wielu spodziewało się, że będzie to kolejna seria, która zadebiutuje w serwisie streamingowym. Serial jest inspirowany prawdziwymi historiami z Epic Magazine i jest napisany i wyprodukowany przez Lee Eisenberga (Biuro), Kumail Nanjiani (Dolina Krzemowa), Emily V. Gordon (Wielka Choroba), Alan Yang (Parki i rekreacja), Sian Heder (Pomarańcz to nowa czerń), Joshuah Bearman (Argo), Joshua Davis (Części zamienne) i Arthur Spector (Szopa), więc kryje się za tym duży talent. Ponadto Eisenberg i Heder połączyli siły jako showrunners tej serii.

Seria Anthology

W przeciwieństwie do produkcji seryjnych, które Apple wydał do tej pory, każdy odcinek Mała Ameryka będzie półgodzinnym odcinkiem, który będzie zawierał własną, niepowtarzalną historię imigrantów z różnych części świata i różnych części Stanów Zjednoczonych. Na przykład odcinek 1, Menedżer, opowiada historię 12-letniego Kabira, który jest zmuszony sam prowadzić motel w Utah po tym, jak jego rodzice zostali deportowani z powrotem do Indii, podczas gdy drugi odcinek Jaguar, idzie w zupełnie innym kierunku, z udziałem nieudokumentowanej nastolatki z Meksyku, która chce być konkurencyjną gwiazdą squasha.

Antologiczna natura serii jest prawdopodobnie jednym z głównych powodów Apple wydaje wszystkie osiem odcinków pierwszego sezonu jednocześnie; ponieważ odcinki nie są ze sobą powiązane, nie będzie haczyka „na krawędzi” The Morning Show i Dla całej ludzkości między epizodami, które sprawiają, że widzowie chcą więcej. Z drugiej strony nie jest to pierwsza seria Apple wydał „binge-style” ze wszystkimi odcinkami naraz; Dickinson, ApplePółgodzinny serial komediowy o życiu poety Emily Dickinson pojawił się od razu, ale choć obejmuje jeden temat, same odcinki są w dużej mierze samodzielnymi opowieściami w taki sam sposób, jak większość sitcomów.

Jeszcze więcej

Warto również zauważyć, że Apple już się odnowił Mała Ameryka na drugi sezon, więc oczywiście podoba mu się to, co do tej pory widział. Większość AppleInne programy są również zaplanowane na drugie sezony; The Morning Show podczas gdy miał zamówienie na dwa sezony zaraz za bramą Dla całej ludzkości, Widzieć, i Dickinson dostał zamówienia na drugi sezon w tygodniach poprzedzających debiut Apple TV +. Nie jest jasne, kiedy Apple planuje wyemitować drugie sezony, ale ponieważ cały skład debiutu skończy się do końca roku – finał sezonu Widzieć już wyemitował i The Morning Show i Dla całej ludzkości zakończy się 20 grudnia – to oczywiste Apple będzie musiał nadal ogłaszać nowe programy, jeśli chce Apple TV +, aby nadal przyciągać nowych subskrybentów i zachęcać obecnych do pozostania.

AppleJest nowszą premierą Sługa i Prawda została powiedziana potrwa do stycznia, a firma ma już na liście J.J. Seria Abrams i Sara Bareilles Mały głos jako „Już wkrótce” Apple TV + strona prasowa, sugerująca, że ​​będzie to debiut jako następny.

Według wszystkich raportów ApplePracuje nad tym Amazing Stories restart jest kontynuowany, po tym jak przegapił swój listopad. 1 debiut z powodu niepowodzenia harmonogramu produkcji i nadchodzącej komedii Roba McElhenneya Mythic Quest: Raven's Banquet, został już ogłoszony przez Ubisoft kilka miesięcy temu, chociaż nie było daty premiery i od tego czasu nie słyszeliśmy o nim podglądu. Inne programy, które prawdopodobnie nadal są w trakcie prac, to Park Centralny, serial animowany dla dorosłych autorstwa twórcy Burgery Boba, a także serial dokumentalny w stylu HGTV Domoraz scenariusz telewizyjny Damiena Chazelle.

Słyszeliśmy niejasne plotki o kolejnym nowym programie w utworach, Dom przed zmrokiem, która podobno jest młodą historią detektywistyczną, ale sugeruje to względny brak informacji na ten temat Apple mogliby mieć jeszcze więcej projektów, o których w rzeczywistości nic nie słyszeliśmy.

AppleJednak kolejna duża seria flagowa prawdopodobnie będzie Mistrzowie Powietrza, która jest kontynuacją HBO Kompania braci i Pacyfik Sagi z czasów II wojny światowej i jest koprodukowany przez ten sam dynamiczny duet Steven Spielberg i Tom Hanks. Będzie to także pierwszy projekt wyprodukowany w całości w AppleWłasne studio, dzięki czemu jest to naprawdę „Apple Produkcja oryginalna. To powiedziawszy, nie spodziewamy się tego do następnej jesieni, ponieważ niewątpliwie będzie to dość ciężki harmonogram produkcji wraz z faktem, że będzie to idealny czas na Apple wypuszczenie czegoś tak dużego – zarówno jako nagłówek do normalnego składu jesiennego, jak i sposób na przekonanie wszystkich użytkowników, którzy obecnie dostają Apple Telewizja + bezpłatny przez rok, aby faktycznie zacząć płacić za usługę.