Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Appy Pie Desk – sekret, który sprawi, że Twoi klienci będą zadowoleni

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Appy Pie Desk – sekret, który sprawi, że Twoi klienci będą zadowoleni

Aby usprawnić swój biznes i zwiększyć produktywność, musisz zrozumieć, co i jak dzieje się z obsługą klienta. Zarządzanie firmą staje się nie do odparcia, zwłaszcza gdy przeżywa ona rozkwit. Być może będziesz musiał biegać przez cały dzień, aby nadążyć za wszystkim, co sprawi, że Twoja firma będzie się rozwijać. Mnóstwo e-maili, Facebook oczekujące komentarze, dzwoniący telefon i klienci wymagający uwagi – wszystko zaczyna się układać, jeśli nie zostanie załatwione na czas. Aby ułatwić tę napiętnowaną pracę biurową, musisz mieć oprogramowanie pomocy technicznej dla swojej firmy. To tutaj Appy Pie’s oprogramowanie pomocy technicznej – Pojawia się „Appy Pie Desk”. Oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie pomaga firmom usprawniać przepływ pracy, organizować zapytania i informacje klientów, eliminować wiele ręcznych procesów poprzez umożliwienie automatyzacji i wiele więcej.

Appy Pie, znana z pionierskiej aplikacji bez kodu kreator aplikacji, posiada to genialne oprogramowanie pomocy technicznej, które umożliwia centralizację informacji, automatyzację przepływu pracy przy rozwiązywaniu problemów i informowanie wszystkich na bieżąco dzięki alertom e-mail. Dodatkowo, zamiast czekać, aż ktoś z pomocy technicznej uzyska pomoc, użytkownicy mogą po prostu utworzyć i przesłać zgłoszenie do zespołu pomocy technicznej, korzystając z konfigurowalnego formularza internetowego lub wiadomości e-mail. Oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie automatycznie odbiera, rejestruje i przydziela zgłoszenia odpowiednim agentom wsparcia i ekspertom, dzięki czemu procedura jest wygodniejsza dla wszystkich zaangażowanych stron.

Zanim przejdziemy dalej i poznamy więcej korzyści, jakie oferuje oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie, pozwól nam zrozumieć, dlaczego posiadanie oprogramowania pomocy technicznej dla Twojej firmy jest ważne.

Dlaczego potrzebujesz oprogramowania pomocy technicznej

Oprogramowanie pomocy technicznej może pomóc zwiększyć produktywność Twojej firmy. Korzystanie z oprogramowania pomocy technicznej jest jedną z najlepszych praktyk, z których może skorzystać Twoja firma. Oto kilka innych powodów, dla których potrzebujesz oprogramowania pomocy technicznej dla swojej firmy.

 • Buduje zaufanie i pozwala wyprzedzić konkurencję
 • Zapewnia wysokiej jakości obsługę klienta
 • Buduje świadomość marki
 • Obsługuje zapytania klientów
 • Przyciąga nowych klientów
 • Oszczędza cenny czas
 • Zwiększa wydajność
 • Kategoryzuje i usprawnia problemy według ważności
 • Priorytetowo traktuje problemy zgodnie z terminami
 • Poprawia ogólny przepływ pracy
 • Automatycznie przypisuje zgłoszenia do działu pomocy technicznej
 • Zapewnia szybsze rozwiązywanie problemów

Wiele firm uważa za konieczne skorzystanie z pomocy technicznej, gdy zauważą ogromną liczbę pojawiających się problemów. Oprogramowanie pomocy technicznej pomaga firmom z czasem zaoszczędzić pieniądze i działać wydajniej. Podstawowym celem oprogramowania pomocy technicznej jest skupienie się na zarządzaniu problemami klientów. Klienci lubią być na bieżąco i wiedzieć, jaki jest status ich zapytania. Oprogramowanie pomocy technicznej ułatwia firmom regularne wysyłanie aktualizacji na temat statusu zgłoszenia. Możesz na bieżąco informować klientów o całym procesie rozpatrywania zgłoszenia.

Teraz, gdy już wiesz, dlaczego potrzebujesz oprogramowania pomocy technicznej, aby nawiązać lepsze relacje z użytkownikami, przejdźmy dalej i sprawdźmy, dlaczego warto wybrać oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie.

Dlaczego oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie

Oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie umożliwia interakcję z użytkownikami za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej lub mediów społecznościowych. Obsługuje utworzone zgłoszenia i robi znacznie więcej w jednym miejscu dzięki własnemu systemowi wsparcia technicznego. Przyjrzyjmy się głównym korzyściom, jakie oferuje.

 1. Zwiększona wydajność

  Dzięki samoobsługowej bazie wiedzy Appy Pie klienci samodzielnie rozwiązują proste zapytania. Kontaktują się z działem pomocy technicznej w przypadku, gdy mają unikalne i złożone zapytania, dzięki którym agenci są bardziej wydajni i produktywni w osiąganiu celów.

 2. Zmniejszone obciążenie pracą zespołów

  Oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie oferuje samoobsługową bazę wiedzy, która umożliwia Twoim klientom uzyskanie odpowiedzi na często zadawane pytania. Pomaga im to być na bieżąco z najnowszymi rozszerzeniami i zmianami, co zmniejsza obciążenie różnymi działami.

 3. Szybsza obsługa klienta

  Oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie oferuje wielokanałową wspólną skrzynkę odbiorczą, która gwarantuje, że zgłoszenia utworzone przy użyciu wielu kanałów zostaną rozpatrzone za pośrednictwem wspólnej platformy. Dzięki temu systemowi pomocy technicznej nie musisz przełączać się między różnymi kanałami komunikacji, aby zapewnić rozwiązanie swoim klientom. Oprogramowanie gwarantuje szybszy czas rozwiązywania problemów, a tym samym szczęśliwszych klientów.

 4. Przejrzystość procesów

  Oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie oferuje wspólną platformę do współpracy dla wszystkich działów, co sprzyja przejrzystości procedur. Platforma ta umożliwia członkom zespołu wspólną pracę i prywatne udostępnianie informacji w kilku kwestiach.

 5. Zwiększona wydajność dzięki regularnym informacjom zwrotnym

  Dzięki oprogramowaniu pomocy technicznej Appy Pie klienci mogą przekazywać swoje uwagi na temat dostarczonych rozwiązań. Te oceny i informacje zwrotne pomagają agentom poprawiać ich wydajność.

 6. Priorytetyzacja biletów

  W oprogramowaniu pomocy technicznej Appy Pie przełożeni mogą ustawić wymagane środki dotyczące ustalania priorytetów dla niektórych zgłoszeń lub umożliwić agentom dostęp do tego. Staje się to niezwykle pomocne w przypadku biletów, w których doświadczenie klienta nie było dobre, a historia interakcji z tym klientem była mniej niż zadowalająca.

 7. Umowy o poziomie usług

  Oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie pomaga Twojemu zespołowi w śledzeniu umów SLA i gwarantuje, że nie zostaną one naruszone. Korzystając z oprogramowania do zarządzania działem pomocy technicznej, menedżerowie mogą nie tylko wyznaczać cele SLA, ale także przyspieszać działania, jeśli jakiekolwiek zgłoszenie okaże się sprawą priorytetową.

Oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie jest odpowiednie zarówno dla małych, jak i średnich firm. Oferuje różne skuteczne narzędzia analityczne i raportowe, które mogą pomóc w analizie wydajności zespołu, a także monitorowaniu poziomu zadowolenia klientów.

Oprogramowanie pomocy technicznej Appy Pie pomaga stworzyć społeczność umożliwiającą lepsze łączenie się z klientami i współpracę z nimi. Z pomocą tej społeczności możesz obsłużyć dużą grupę klientów i informować ich o swojej organizacji. Możesz także inicjować dyskusje na popularne zapytania, tematy i tematy krytyczne i konwertować je na zgłoszenia, jeśli wymagane będą dalsze działania.

Dzięki temu narzędziu nigdy nie przegapisz terminu i zapewnisz szybkie rozwiązania. Jest wspierany przez dynamiczne formularze i systemy zgłoszeń, które ułatwiają Twojemu zespołowi zapewnienie bardziej spersonalizowanej obsługi klienta. Pomaga agentom wsparcia śledzić nowe i istniejące zgłoszenia i szybciej reagować na klientów. Dzięki przyjaznemu interfejsowi oprogramowanie umożliwia wygodne zarządzanie wszystkimi interakcjami z klientami na jednej wspólnej platformie.

Wybierz Appy Pie Desk już dziś, aby cieszyć się dodatkowymi funkcjami, takimi jak wielokanałowa skrzynka odbiorcza, całodobowa7 obsługi klienta, możliwości nowej generacji itp., aby zapewnić klientom doskonałą obsługę.