ASUS ROG Phone III pojawia się na wideo i pokazuje cały projekt smartfona

Potężny smartfon do gier ASUS ROG Phone III został niedawno pokazany w filmie z YouTube, w pewnym sensie praktycznym. Dzięki obrazom poznajemy konstrukcję tego sprzętu, co już przyczynia się do bardziej realistycznego wyobrażenia o tym, co marka będzie mogła nam wkrótce przedstawić.

Coraz bardziej powszechne, a nawet oczekiwane, jest pojawienie się informacji lub obrazów i wideo niektórych urządzeń na jakiś czas przed ich oficjalnym uruchomieniem.

ASUS ROG Phone III pojawia się na wideo i pokazuje cały projekt smartfona 1

Film pokazuje praktyczne wykonanie telefonu ASUS ROG Phone III

Kolejnym zakładem firmy ASUS jest potężny smartfon ASUS ROG Phone III, urządzenie dedykowane i specjalnie przygotowane do świata gier.

Najnowsze wideo udostępnione w dniu YouTube pokazuje następny smartfon ASUS w akcji.

Początkowo wideo zostało opublikowane w chińskiej sieci społecznościowej Weibo, ale później zostało wycofane. Jednak, zgodnie z oczekiwaniami, został udostępniony przez inne źródła na platformie YouTube.

Obejrzyj wideo:

Z tego, co pokazuje nam wideo, jest to smartfon, który wygląda twardo, ma spore wymiary i ma design nawiązujący do świata gier.

Podświetlana ikona nadal znajduje się z tyłu, gdzie widać sistema kamer o prostokątnym kształcie. Z drugiej strony w strefie czołowej nie ma strefy kamery, takiej jak wycięcie. Ale na razie nie ma żadnych informacji dotyczących właściwości kamer.

Czego można oczekiwać od nowego telefonu ASUS ROG Phone III

Chińska agencja regulacyjna TENAA niedawno zaprezentowała niektóre specyfikacje techniczne smartfona ASUS ROG Phone III, a także wydała kilka zdjęć tego sprzętu.

ASUS ROG Phone III pojawia się na wideo i pokazuje cały projekt smartfona 2

ASUS ROG Phone III – przez GSMARENA

Urządzenie nosi zakodowaną nazwę I003DD, a po krótkiej analizie ujawnionych szczegółów dowiadujemy się, że będzie to smartfon o znacznych wymiarach, 171 x 78 x 9, 85 mm, nieco podobny do telefonu ROG Phone II to 171 x 77,6 x 9,5 mm

Waga wyniesie około 240 gramów, a ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD + (82340 x 1080p) będzie miał około 6, 59 cali. Nadal nie ma danych dotyczących częstotliwości aktualizacji.

ASUS ROG Phone III pojawia się na wideo i pokazuje cały projekt smartfona 3

ASUS ROG Phone III

Na poziomie procesora ROG Phone III będzie wyposażony w ośmiordzeniowy Snapdragon 865 (3.091 GHz). Jeśli chodzi o pamięć RAM, oczekiwane są wersje 8 GB, 12 GB lub 16 GB w stosunku do pamięci wewnętrznej 128 GB, 256 GB lub 512 GB. Bateria 50,800 mAh będzie dostarczany z obsługą szybkiego ładowania 30 W.

O sistema operativo, nowy ROG Phone III wprowadzi system Android 10.