AT&T oferuje teraz szalone $5 Deal on AppleUltra popularny iPhone XR

AT&T oferuje teraz szalone $5 Deal on AppleUltra popularny iPhone XR 1

Jeśli szukasz najlepszej oferty na nowy iPhone, możesz teraz uzyskać jeden z najpopularniejszych modeli iPhone'a z ostatnich kilku lat za jedyne $5 na miesiąc.

AT&T oferuje obecnie specjalną promocję na iPhone'a XR. Znowu użytkownicy mogą uzyskać wariant 64 GB modelu za $5 miesiąc przez 30 miesięcy na podstawie kwalifikującej się raty. Wynosi to zaledwie 150 USD – znaczny rabat w stosunku do zwykłej ceny 599 USD.

Zniżka zostanie zastosowana jako miesięczne kredyty rozliczeniowe rozłożone w tym 30-miesięcznym okresie, więc będziesz odpowiedzialny za zapłacenie pełnej ceny, jeśli opuścisz AT&T wcześniej. Poza tym oferta wymaga nowej linii i kwalifikującego się nieograniczonego planu.

Mimo tych dość standardowych ostrzeżeń oferta AT&T jest nadal jedną z najlepszych.

Co jest takiego wspaniałego w tej ofercie?

Inni operatorzy, którzy mają promocje związane z iPhone XR, zwykle wymagają wymiany lub mają inne ograniczenia. Dzięki ofercie AT&T wystarczy zapłacić podatek na iPhone'a i opłatę aktywacyjną w wysokości 30 USD, a także aktywować nową linię usług.

Chociaż iPhone XR ma około roku, wciąż jest jednym z najlepiej odbieranych i popularnych smartphones Apple wydał w ostatnich latach.

Uzyskaj ofertę tutaj

IPhone XR pakuje a 6.1- calowy wyświetlacz Liquid Retina i czip A12 Bionic, który jest wystarczająco mocny, aby nadążyć za flagowcami Androida.

Ma także jeden z najlepszych do tej pory żywotności baterii dowolnego iPhone'a i sportu AppleUltra bezpieczny Face ID do uwierzytelniania i płatności mobilnych.

Dostaniesz także 12-megapikselowy aparat skierowany do tyłu i 7-megapikselowy aparat przedni oraz AppleFunkcje fotografii obliczeniowej mogą pozwolić urządzeniu na zrobienie niesamowitych zdjęć. IPhone XR ma również klasę odporności na wodę i kurz IP67, co oznacza, że ​​został przetestowany pod kątem zanurzenia w wodzie 1 miernik do 30 minut.

Jedną z najlepszych rzeczy w iPhonie XR jest jego kolorowa osobowość. A oferta AT&T dotyczy dowolnej żądanej opcji kolorystycznej: czarnej, niebieskiej, koralowej, białej, żółtej lub (PRODUCT) czerwonej.

Aby uzyskać więcej informacji lub skorzystać z oferty, przejdź do strony oferty AT&T. Ponadto AT&T nadal oferuje iPhone'a XS za jedyne 10 USD miesięcznie.