Automatycznie usuwaj tło ze zdjęć za pomocą Social Book

Jeśli chcemy stworzyć projekt lub montaż ze zdjęcia, głównym krokiem jest usunięcie tła z obrazu. Jest to jednak zadanie, które zwykle jest skomplikowane dla osób bez zbyt dużej wiedzy w tej dziedzinie, więc jeśli masz jakiś pomysł, który chcesz wykonać, najlepiej jest znaleźć alternatywę, która ułatwi ten proces. Dziś pracujemy nad sztuczną inteligencją zdolną do rozpoznawania postaci i wycinania ich, i właśnie w ten sposób pracuję nad usługą, którą prezentujemy poniżej.

Nazywa się Social Book, platforma z kilkoma narzędziami do projektowania, która obejmuje możliwość usuwania tła obrazów z postaciami ludzkimi.

Łatwo usuwaj fundusze

Automatycznie usuwaj tło ze zdjęć za pomocą Social Book 1

Usunięcie tła ma kluczowe znaczenie dla uzyskania najlepszych rezultatów podczas projektowania lub montażu, jednak wykonanie go ręcznie wymaga opanowania narzędzia do dokładnego wyboru elementów do usunięcia. Możemy jednak również wybrać narzędzia automatyzujące proces, takie jak Książka Społeczna i jej opcja eliminacji funduszy. Należy zauważyć, że jest to bezpłatna usługa, z której można skorzystać po prostu wchodząc na stronę, bez konieczności rejestracji.

Automatycznie usuwaj tło ze zdjęć za pomocą Social Book 2

Gdy znajdziesz się w środku, otrzymasz przycisk do przesłania obrazu z komputera, a drugi do zrobienia tego z adresu URL. Przewijając w dół znajdziesz obszar wyświetlania, w którym możesz zobaczyć przed i po swoim zdjęciu. Podczas ładowania obrazu zostanie on automatycznie przycięty, a po prawej stronie zobaczysz wynik przycięcia.

Teraz wystarczy kliknąć przycisk pobierania, aby uzyskać obraz i wykorzystać go w swoich projektach. Social Book Background Remover to doskonałe narzędzie, które pomaga osobom o mniejszej wiedzy uzyskać dobre zasoby do rozpoczęcia montażu i projektowania.

Aby to udowodnić Śledź ten link.