Avast Antivirus – Mobile Security & Virus Cleaner v6.25.3 [Pro] [Latest]

Avast Antivirus - Mobile Security & Virus Cleaner v6.25.3 [Pro] [Latest] 1

Chroń się przed wirusami i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania dzięki Avast Mobile Security, najbardziej zaufanej bezpłatnej aplikacji antywirusowej na Androida.

Otrzymuj ostrzeżenie podczas instalowania programów szpiegujących i reklamowych, które naruszają Twoją prywatność. Zabezpiecz swoje urządzenia przed atakami phishingowymi z wiadomości e-mail, połączeń telefonicznych, zainfekowanych stron internetowych lub wiadomości SMS. Włącz VPN i obejdź bloki treści, aby móc czytać, oglądać i angażować się we wszystko, co znajdziesz w Internecie, bez względu na to, skąd pochodzi.

Dzięki ponad 100 milionom instalacji Avast Mobile Security & Antivirus zapewnia znacznie więcej niż tylko program antywirusowy. Oto próbka niektórych innych funkcji zawartych w tej aplikacji:

Silnik antywirusowy
Blokada aplikacji
Blokada połączeń
Przeciw kradzieży
Photo Vault
VPN (wirtualna sieć prywatna)
Oszczędzanie energii
Uprawnienia do prywatności
Firewall (tylko dla zrootowanego Androida)
Zwiększenie pamięci RAM
Junk Cleaner
Tarcza internetowa
Bezpieczeństwo Wi-Fi
Test prędkości WiFi

VPN (wirtualna sieć prywatna) – Ukryj swoje działania online i zmień swoją lokalizację, aby uzyskać dostęp do tego, co chcesz i gdzie chcesz.

Teraz oferujemy funkcje premium:

Anti-Theft: Automatycznie blokuj urządzenie przy zmianie karty SIM i potajemnie rejestruj zdjęcia i nagrania dźwiękowe złodzieja.
Zabezpieczenia karty SIM: zarejestruj urządzenie jako zagubione po zmianie karty SIM.
Blokada aplikacji: zachowaj bezpieczeństwo i prywatność poufnych treści, blokując dowolną aplikację za pomocą kodu PIN lub gestu dotykowego. Chroń najczęściej używane aplikacje i upewnij się, że nikt inny nie będzie miał do nich dostępu – ani Twoje dziecko, ani nawet intruz.
Usuń reklamy: wyeliminuj reklamy z programu Avast Antivirus.
Bezpośrednie wsparcie Avast: skontaktuj się z Avast bezpośrednio z aplikacji, aby otrzymywać szybkie odpowiedzi na pytania.

Avast Mobile Security & Antivirus w szczegółach

Silnik antywirusowy: Skaner wirusów i złośliwego oprogramowania automatycznie skanuje w poszukiwaniu zainfekowanych / niebezpiecznych aplikacji i trojanów przy pierwszym użyciu. Obejmuje skanowanie stron internetowych i plików w celu zapewnienia pełnej ochrony urządzeń mobilnych, a także chroni przed programami szpiegującymi i wirusami.
Junk Cleaner: natychmiast usuwa niepotrzebne dane, niepotrzebne pliki, pamięci podręczne systemu, miniatury galerii, pliki instalacyjne i pliki resztkowe.
Blokowanie połączeń: zachowaj swoją prywatność. Dodaj numery telefonów do czarnej listy i zablokuj osoby dzwoniące, z którymi nie chcesz się kontaktować.
Osłona sieci: skanuje i blokuje łącza zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, a także trojany, oprogramowanie reklamowe i oprogramowanie szpiegujące (zapewniające prywatność i bezpieczne przeglądanie Internetu, np. Chrome), a także naprawia błędnie wpisane adresy URL.
Bezpieczeństwo Wi-Fi: Sprawdź bezpieczeństwo każdej sieci i poczty e-mail, przeglądaj i dokonuj płatności w dowolnym miejscu.
Photo Vault: umożliwia ochronę dostępu do zdjęć za pomocą kodu PIN. Po przeniesieniu zdjęć do Krypty są one szyfrowane i ukryte.
Oszczędzanie energii: zmniejsza zużycie baterii przez dostosowanie zestawu ustawień, takich jak Wi-Fi, synchronizacja, Bluetooth i ustawienia ekranu, które najbardziej wyczerpują baterię.

Ta aplikacja korzysta z uprawnienia administratora urządzenia. To uprawnienie pozwala na zdalne blokowanie i czyszczenie urządzenia z my.avast.com.

Ta aplikacja korzysta z uprawnień dostępu w celu ochrony osób niedowidzących i innych użytkowników przed atakami typu phishing i złośliwymi stronami internetowymi.

Co nowego:
* Poprawiona stabilność aplikacji
* Drobne aktualizacje i poprawki błędów

Zrzuty ekranu

  • Avast Antivirus Scan & Remove Virus, Screenshot Cleaner
  • Avast Antivirus Scan & Remove Virus, Screenshot Cleaner
  • Avast Antivirus Scan & Remove Virus, Screenshot Cleaner
  • Avast Antivirus Scan & Remove Virus, Screenshot Cleaner
  • Avast Antivirus Scan & Remove Virus, Screenshot Cleaner
  • Avast Antivirus Scan & Remove Virus, Screenshot Cleaner
  • Avast Antivirus Scan & Remove Virus, Screenshot Cleaner

Pliki do pobrania

Avast Antivirus Mobile Security & Virus Cleaner v6.25.3 (Zawodowiec) / Lustro / Lustro

Avast Antivirus Mobile Security & Virus Cleaner v6.24.0 (Zawodowiec) / Lustro

Avast Antivirus Mobile Security & Virus Cleaner v6.23.9 (Zawodowiec) / Lustro / Lustro / Lustro