Banana wprowadza automatyczne przełączanie trybów ANC i przezroczystości do AirPods Pro

AirPods Pro

Jeśli masz szczęście mieć parę AppleNowego AirPods Pro, to już wiesz, jak świetna jest ich aktywna redukcja szumów pod względem poprawy jakości dźwięku. Z drugiej strony możemy pomyśleć o kilku różnych sposobach poprawy implementacji w iOS w codziennym użytkowaniu.

Wchodzić Banan, nowa i darmowa poprawka jailbreak autorstwa dewelopera systemu iOS LaughingQuoll, która sprawia, że ​​przejście AirPods Pro z trybu aktywnego usuwania szumów do trybu przezroczystości jest procesem automatycznym, w zależności od tego, co robi użytkownik.

Sposób działania Banana jest prosty:

  • Gdy użytkownik zaczyna słuchać dźwięku, tryb aktywnej eliminacji szumów włącza się automatycznie
  • Gdy użytkownik wstrzymuje lub przestaje słuchać dźwięku, tryb przezroczystości włącza się automatycznie

Banan nie ma żadnych opcji konfiguracji, a częściowo wynika to z faktu, że poprawka jest w pełni autonomiczna. Niestety, Banana nie integruje żadnego pośrednika dla trybu „normalnego” między aktywną eliminacją szumów a przezroczystością, ale jest to coś, co użytkownik może sam włączyć, jeśli chce.

Ludzie, którzy słuchają dużo muzyki i generalnie wstrzymują swoje piosenki, gdy ktoś do nich mówi, będą cieszyć się używaniem Banana, ponieważ eliminuje to konieczność ręcznej zmiany trybu. Inni, którzy planują w jak największym stopniu korzystać z aktywnej eliminacji hałasu, aby złagodzić dźwięki w pobliżu, przekonają się, że trzeba się przyzwyczaić.

W szczególności banan jest przeznaczony tylko dla osób, które posiadają AirPods Pro, ponieważ tryb aktywnego usuwania szumów i tryb przezroczystości praktycznie nie występują w żadnym innym modelu AirPods.

Osoby zainteresowane próbowaniem bananów mogą pobierz go za darmo z repozytorium Packix w preferowanym menedżerze pakietów. Ulepszenie jest kompatybilne z jailbroken iOS 12 i 13 urządzeniami.

Czy uważasz, że Banana ulepsza natywną funkcjonalność AirPods Pro? Omów w co