Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Barcelona Trip & Raise: raport miesięczny za luty

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Barcelona Trip & Raise: raport miesięczny za luty

Och, luty, bardzo krótki miesiąc, który dosłownie przeleciał! Tylko cztery tygodnie, które wydawały się tylko dwa. Cóż, w moim pierwszym miesięcznym raporcie w styczniu mówiłem o Moja obsesja na punkcie pieniędzy. W raporcie miesięcznym za luty przyjrzyjmy się podróżom służbowym.

Na początku lutego moi menedżerowie zapytali mnie, czy nie chciałbym pojechać na tydzień do Barcelony – cóż, to wszystko, co usłyszałem. Nawet nie słuchałem, co mam tam robić – PIEKŁO TAK!! wychodziłem 5 dni później, więc poszło naprawdę szybko.

W poniedziałek wieczorem przybyłem do mojego hotelu w Barcelonie, poczułem się naprawdę fantastycznie latać bez konieczności płacenia za własny lot. Cała podróż przypominała wyjazd na wakacje, ale bez czasu wolnego pomyślałem, że później.

To wyczerpujące i niesamowite

To było niesamowite, tydzień zleciał. Kompletnie mnie to zmęczyło z kilku powodów:

 • Mój kolega, z którym ściśle współpracowałem na miejscu, mówił tylko po hiszpańsku, bez hablo Inglés. Mój hiszpański jest całkiem przyzwoity – co oznacza, że ​​rozumiem większość tego, co ludzie mówią, ale odpowiadanie i konstruowanie zdań to coś innego. Jestem dużo lepszy w wypowiadaniu słów, ale tak, to nie zawsze wychodzi tak dobrze.
 • Zrobiłem wyjątkowo długie dni, byłem tam, aby wprowadzić jakiś sens w ich administrację. Jedyne, co mieliśmy, to wydrukowane paragony z 2017 roku. Tak, miałem dużo do zrobienia!
 • Kiedy wieczorem miałem trochę wolnego czasu, chodziłem do fajnych restauracji i zwiedzałem miasto. Więc przystosowałem się do kultury, zjadłem kolację pomiędzy 9 22:00 i 22:00, co oznaczało, że późno poszedłem spać.

Podróżowanie służbowe jest zabawne i ekscytujące, ale jest też niezwykle męczące i sprawia, że ​​dni są naprawdę długie.

Wróciłem do Holandii w piątek wieczorem, totalnie wyczerpany. Na dodatek w sobotę moja najlepsza niemiecka przyjaciółka obchodziła swoje urodziny. Znaczenie 3.5 godzina jazdy w jedną stronę, za dużo cukru i jedzenia w sobotę, a powrót w niedzielę za mało spany.

A więc w zeszłym tygodniu walczyłem z przeziębieniem. Nic mnie nie powstrzyma, jestem zdeterminowany, żeby nie zachorować. Na początku tygodnia miałem kilka 10-godzinnych nocy, które były niesamowite.

Z powodu podróży i długich dni w połączeniu z moimi pełnymi weekendami, wydawało mi się, że luty trwał tylko około 2 tygodnie zamiast 4.

Lutowy raport miesięczny: Wydatki

Przejdźmy do lutowych wydatków w lutowym raporcie miesięcznym.

Rekommenderad:  Nowo opracowana sztuczna sieć neuronowa ustawiona do szybkiego rozwiązywania problemów fizycznych

W lutym mam bardzo dobry procent oszczędności, spowodowany kilkoma rzeczami:

 • Podczas podróży służbowej nie musiałem płacić za jedzenie
 • Miałem pracowite weekendy, kiedy byłem w domu przyjaciół lub w domu moich rodziców, co oznacza również, że nie muszę płacić za zakupy spożywcze
 • Luty jest o tydzień krótszy niż styczeń, więc mam mniej czasu na wydawanie pieniędzy (dosłownie)

Moje wydatki w lutym są podzielone w następujący sposób:

W tym moje wydatki stałe:

 • Wynajem 280 € – nadal dzielę mieszkanie z innymi osobami, co na pewno jest dobrym sposobem na utrzymanie niskich wydatków!
 • Ubezpieczenie podróżne €20,07
 • Opłata miesięczna za kartę kredytową €10,25
 • Plan telefoniczny €8

Moje inne wydatki:

 • Zegarek sportowy 11,99 €, wciąż miałem kartę podarunkową z Bożego Narodzenia i postanowiłem wydać ją w tym miesiącu.
 • Jedzenie na mieście €30,40. Poszliśmy na kolację na urodziny moich przyjaciół, zapłaciłem tylko niewielką część, a resztę zapłacę jej w marcu.
 • Prezenty 10,31 €
 • Koncerty 72 € za koncert w 2020 roku i po tym, jak kupiliśmy bilety, było już wyprzedane. Szalone rzeczy!
 • Artykuły spożywcze 61,05 €, znowu tani miesiąc, ponieważ wszystkie weekendy spędzam poza domem, a także byłem przez tydzień w Barcelonie, gdzie moja praca pokrywała wszystkie moje wydatki na jedzenie.

Jak widać, w tym miesiącu nie wydarzyło się nic szalonego. Uwielbiam wydawać pieniądze na przeżycia, z których zdecydowanie najbardziej lubię koncerty.

To mnie kosztowało ok stopa oszczędności ok 74.5%, czyli nawet więcej niż przed miesiącem. To jest zajebiste! Zwłaszcza, że ​​pod koniec roku planuję wyjazd w podróż, moja stopa oszczędności najprawdopodobniej będzie ujemna lub bardzo niska. Cieszę się, że mogę to nadrobić, oszczędzając dużo na początku roku.

lutego na blogu

W moim miesięcznym raporcie z lutego należy wspomnieć o jednej ważnej rzeczy: zdecydowałem się na mój motyw WordPress! Tak trudno jest znaleźć taki, który naprawdę ci się podoba i spełnia wszystkie twoje potrzeby. Chociaż ten, który mam obecnie, nie jest idealny, to i tak jestem z niego bardzo zadowolony na nadchodzący okres.

Nadal nie mogę się doczekać mojego bloga, kochanie, chociaż luty był znacznie trudniejszy niż styczeń. Mniej czasu na pracę nad tym, równej wydajności oczekuję od siebie, więc nie zawsze idzie zgodnie z planem. Nadal wstaję codziennie o godz 6 jestem obecnie, więc to bardzo pomaga w kontynuowaniu!

Rekommenderad:  Przewodnik dla początkujących w pisaniu SEO: jak pisać treści, które zajmują pozycję

Moje najpopularniejsze wpisy na blogu w lutym:

 1. Gra w przeczekanie – niecierpliwość na drodze do finansowej niezależności Niecierpliwisz się na drodze do finansowej niezależności? Ja też! Dowiedz się, jak radzić sobie z grą w oczekiwanie, aby proces był zrównoważony.
 2. Jak być jak Warren Buffett — 11 ważnych lekcji Warren Buffett, jedna z osób na tej planecie, obdarzona tak dużą ilością zdrowego rozsądku, że aż szalona. Jesteś ciekawy, czego Warren Buffett może nauczyć Cię o inwestowaniu i życiu? Przeczytaj 11 lekcji, których nauczyłem się od Warrena Buffetta.
 3. 88 Zmieniające życie afirmacje pieniężne, które przyciągną bogactwo i dostatek Afirmacje naprawdę pomogły mi dotrzeć do miejsca, w którym jestem dzisiaj, jeśli chodzi o moje nastawienie do pieniędzy. Przemawiają do twojej podświadomości i aktywują ją do odbioru. Czy chcesz przyciągnąć do swojego życia pieniądze, bogactwo i dostatek? 88 afirmacji pieniężnych, które pomogą Twojemu mózgowi otworzyć się na wszystkie możliwości wszechświata. (To jeden z moich artykułów, który dobrze sobie radził na Pintereście, mój pierwszy, który faktycznie uzyskał kilka kliknięć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Pinterest możesz dać mi znać, abym mógł napisać artykuł lub coś w tym stylu!)

Lutowy raport miesięczny: Wyznaczanie celów

Cele lutego

Muszę przyznać, że nie zawsze patrzyłem na swoje cele i zapominałem o połowie z nich. W marcu je wydrukuję, żeby codziennie mi o nich przypominać. Zobaczmy, czy to pomoże!

Moje cele na luty:

 • Napisz mój pierwszy post-recenzję – PONIEŚĆ PORAŻKĘ. Jeden z celów, o którym zupełnie zapomniałem, więc spróbujmy ponownie w marcu.
 • Napisz jeden post gościnny – PRZECHODZIĆ. napisałem swój #1 wskazówka pieniężna dla Thrifty Thrivers w niesamowitej serii wywiadów.
 • Twórz Piny dla każdego mojego postu – PONIEŚĆ PORAŻKĘ. Ten gol zapamiętałem, ale po prostu nie miałem czasu go zrobić.
 • Wybierz mój motyw WordPress – PRZECHODZIĆ. W końcu zdecydowałem się na motyw WordPress i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy! Jak dobrze, że w końcu mam to z głowy i mogę zająć się optymalizacją reszty mojej witryny.
 • Sprzedaj moje stare książki do nauki – PONIEŚĆ PORAŻKĘ. W tym miesiącu nie było to priorytetem, więc w tym miesiącu umieszczę je online i zobaczę, ile uda mi się sprzedać!
 • Pozbądź się przedmiotów, których nie używam/kocham/potrzebuję – PRZECHODZIĆ. Posprzątałam swój pokój, w którym obecnie mieszkam w zeszłym miesiącu, kiedy to również pisałam post o minimalizmie. Odwiedziłem dom rodziców w zeszły weekend, gdzie nadal mam pokój pełen rzeczy. Przez weekend udało mi się pozbyć wielu rzeczy, które w większości przekazałem znajomym/rodzinie/bezdomnym. Mógłbym je sprzedać, ale większość rzeczy nie była warta więcej niż kilka dolców, więc nie jest to warte mojego czasu.
 • Zwiększ moją pensję o 400 € brutto – PRZECHODZIĆ. Przekroczyłem nawet swoje oczekiwania. Dostałem awans, w tym podwyżkę wynagrodzenia brutto o 477 euro miesięcznie. W marcu dostanę podwyżkę z miesięcy od stycznia do marca, więc spodziewam się dużego dochodu w marcu. Jeśli chcesz przeczytać więcej o tym, jak to zrobiłem, możesz przeczytać mój artykuł o tym, jak uzyskać awans, gdy dopiero zaczynasz pracę lub przestać bać się negocjować wynagrodzenie.
Rekommenderad:  Historia Haptika: Jak ta platforma konwersacyjna oparta na sztucznej inteligencji wykracza poza zwykły czat peer-to-peer

Cele marcowe

W marcu chcę nadal łączyć się z wami wszystkimi Twitter głównie. Twitter jest dla mnie medium, w którym czuję się najbardziej połączony i to połączenie naprawdę dodaje mi energii! Staram się też podnieść swoje Pinterest gra, zobacz, dokąd mnie to zaprowadzi!

 • Napisz mój pierwszy post-recenzję – w tym miesiącu bardzo chcę to zrobić!
 • Utwórz Piny dla każdego mojego postu – spróbujmy ponownie.
 • Sprzedaj moje stare podręczniki do nauki – myślę, że naprawdę mogę na tym zarobić, więc w tym miesiącu umieszczę je w Internecie.
 • Napisz kolejny wpis gościnny – pisanie postów dla innych jest dla mnie bardzo motywujące. Jestem dużo bardziej zaangażowany i staram się dać z siebie wszystko! Jeśli ktoś jest zainteresowany, dajcie znać!
 • Prześlij moje podatki – zawsze odkładam to na później, więc zaczynajmy
 • Uzyskaj moją osobistą skrzynkę e-mail na 0 – Obecnie mam ponad 200 nieprzeczytanych e-maili i dosłownie doprowadza mnie to do szału!
 • Przejdź do 500 Twitter obserwujących – po raz pierwszy wyznacza się arbitralny cel dla bloga, więc zobaczmy, gdzie skończymy!

Podsumowując, luty był dobrym miesiącem z mnóstwem ekscytujących rzeczy! Od awansu po wyjazd do Barcelony, od mojego pierwszego wpisu gościnnego po porządkowanie. Zobaczymy, co przyniesie nam marzec, jestem gotowy!

Jak wyglądał Twój luty pod względem finansowym i osobistym?

Table of Contents