Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Bardzo ważne i praktyczne wskazówki przed rozmową kwalifikacyjną + 10 świetnych wskazówek

Rozmowa kwalifikacyjna to metoda stosowana przez firmy do selekcji swoich pracowników w celu uzyskania informacji na temat ich poziomu umiejętności czytania i pisania oraz informacji ogólnych, sposobu postępowania z ludźmi i osobowości ludzi itp.

Dziesięć skutecznych wskazówek przed rozmową kwalifikacyjną

Masz przed sobą rozmowę kwalifikacyjną, powinieneś zwrócić uwagę na krytyczne punkty, wybrać odpowiednie ubrania, zapoznać się z procedurą pracy firmy, skontaktować się z kontaktami kolekcji w celu uzyskania informacji i uzupełnić CV, ale to nie wszystko , punkty Na jakie szczegóły należy zwrócić uwagę lub jakie są krótkie, pełne wrażeń momenty przed tym ważnym spotkaniem?

1. Ćwicz ze sobą:

Nawet osoby o najwyższej pewności siebie wahają się przed wejściem do pokoju przesłuchań. To normalne! Powinieneś być pieczony przez około pół godziny, a wynik znacząco wpłynie na twoje życie.

Ćwicz ze sobą

Spróbuj poćwiczyć ze sobą

2. Sprawdź swój wygląd:

Powinieneś zwracać uwagę na ubrania, buty, zegarki i to, co prezentuje Twój wygląd, ale mogą się zdarzyć małe rzeczy, które mogą mieć duże znaczenie.

Pomyślna rozmowa kwalifikacyjna

Sprawdzanie swojego wyglądu przed rozmową kwalifikacyjną

3. Zwróć uwagę na swój oddech:

Twój oddech może mieć znaczący wpływ na pierwsze wrażenie. Ilość substancji może mieć wpływ na Twój oddech Kawa pijesz lub czosnek, który jesz na lunch. Umysł się stabilizuje.

4. Ćwicz prawidłową mowę ciała i gesty:

Nauczyciele i rodzice mówili Ci, żebyś się nie garbił, co jest pomocne w tej sytuacji. Nie powinieneś być tak niechlujny, że będziesz wyglądać na bałagan i nieporządek, tak samo jak nie powinieneś być suchy i gładki. Usiądź prosto, unieś lekko podbródek i spójrz na swojego menedżera ds. rekrutacji.

rozmowa kwalifikacyjna

Dziesięć niezbędnych i praktycznych wskazówek przed rozmową kwalifikacyjną

5. Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami

Prawdopodobnie masz smartfona, więc korzystaj z niego, aby przeglądać nagłówki i zobaczyć, co dzieje się na świecie, siedząc w poczekalni. Sprawdź, czy w tych tytułach nie ma wiadomości, które są w jakiś sposób powiązane z pracą firmy, do której się wybierasz.

6. Przeczytaj jeszcze raz swoje CV

Znasz swoje CV jak własną kieszeń, ale to nie znaczy, że powinieneś pominąć szybki przegląd przed wejściem do pokoju rozmów kwalifikacyjnych. Wybierz fragmenty, z których jesteś dumny i skup się na nich podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Przed rozmową kwalifikacyjną

Znaczenie czytania CV przed rozmową kwalifikacyjną

7. Śpij dobrze w nocy:

Osiem godzin odpowiedniego odpoczynku w nocy przed rozmową kwalifikacyjną może mieć znaczący wpływ na funkcjonowanie mózgu, dlatego powinieneś zrobić wszystko, aby to osiągnąć.

Wskazówki dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej

Nigdy nie śpij do późna w nocy przed rozmową kwalifikacyjną

8. Zarezerwuj wystarczająco dużo czasu, aby tam być, więc przyjdź wcześniej:

Zaplanuj swoje rutynowe i różnorodne zadania, aby mieć czas na tego rodzaju problemy. Większość systemów GPS ma programy pokazujące boczne drogi, aby pozbyć się nieoczekiwanego ruchu. Czasami jednak spiker tych programów może stać się koszmarem w dotarciu do celu, szczególnie jeśli jesteś daleko od pierwszego zjazdu.

rozmowa kwalifikacyjna

Pamiętaj, aby przyjść na rozmowę kwalifikacyjną punktualnie.

9. Przygotuj propozycję stanowiska pracy. Dlaczego pracujesz na własny rachunek?

Zostałeś już zaakceptowany na konkretne stanowisko, Twoje podanie zostało zaakceptowane i zaraz wchodzisz na rozmowę kwalifikacyjną. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę, to żeby nie wyglądać nieefektywnie.

rozmowa kwalifikacyjna

Spróbuj stworzyć propozycję ogłoszenia o pracę

10. Przygotuj pytania, które możesz zadać urzędnikowi ds. selekcji:

Pamiętaj, że nie jesteś tam tylko po to, aby odpowiadać na pytania. Jesteś tam, żeby zadawać pytania. Niektórzy menedżerowie zajmujący się rekrutacją skupiają się bardziej na Twoich pytaniach niż na odpowiedziach.

rozmowa kwalifikacyjna

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmobezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie micromaxPobierz motywy WordPress za darmobezpłatny kurs online