Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Baterie niektórych smartphones Samsung pęcznieje. Czy znowu będą problemy?

Po kilku poważnych problemach w przeszłości Samsung podjął środki bezpieczeństwa przy produkcji baterii, które wyposażają jego smartphones. Jednak według doniesień kilku użytkowników problemy w tym komponencie wydają się powracać.

Baterie ze stosunkowo nowego sprzętu mogą puchnąć i uszkadzać smartphones.

Problem z bateriami Samsung smartphones

Skargi na nowy problem z bateriami Samsung

Bateria to jeden z podstawowych elementów w smartfonie. Nie powinno to być źródłem kłopotów, jak miało to miejsce w przeszłości. Prawda jest taka, że ​​w niektórych przypadkach ten składnik kończy się pęcznieniem z powodu usterki lub anomalii produkcyjnej.

Znów pojawiają się podejrzenia o problemy z baterią w starszych urządzeniach Samsunga. Według doniesień niektórych użytkowników, w tym słynnego youtubera, baterie pęcznieją. Nie ma powiązanej przyczyny, ale wydaje się, że istnieje pewien wzór.

Oryginalne wideo

Smartfony puchną i nie działają

Ta sprawa zaczęła się od wideo autorstwa YouTubera Mrwhosethebossktóry zauważył u niektórych nieprawidłowe zachowanie smartphones od Samsunga. Bez wyraźnego powodu te urządzenia, w większości starsze i mało używane, wykazywały poważne problemy z baterią.

Mając dostęp do wielu smartphones, od Samsunga i innych marek, youtuberowi udało się znaleźć wzór. Scenariusz ten pojawił się dopiero w smartphones od koreańskiej marki i nawet w modelach z tylko 2 lub 3 lat.

Samsung już zdaje sobie sprawę z sytuacji

Porównując ten scenariusz z innymi producentami treści, z dostępem również rozszerzonym na wielu smartphoneswzór wydaje się pasować.

Przy takim zachowaniu występuje nienormalna koncentracja sprzętu. Przedstawiono jednak teorię, która wydaje się wyjaśniać ten scenariusz. Elektrolit w akumulatorach może zbyt szybko odparowywać.

Czas pokaże, czy jest problem z smartphones od Samsunga i jego baterii. Marka miała już dostęp do części tego sprzętu, ale nie przedstawiła jeszcze uzasadnienia dla tej sytuacji, która będzie nienormalna.