Batman: Robert Pattinson nadaje się do kręcenia

BatmanW końcu można wznowić kręcenie filmu „Batman”; po przerwie na pandemię pierwszy film nowej trylogii o mrocznym rycerzu Gotham powinien wreszcie wznowić pracę. Ostatni wywiad przeprowadzony przez Robert Pattinson, znany już publicznie jako wampir Zmierzchu; usunięto krwawiące kły, teraz wydaje się gotowe do noszenia czarnego płaszcza Kat miasta Gotham.

Według oświadczeń aktora przygotowanie do roli To jest bardzo męczące. Treningi obejmują około 10 kilometrów biegu tygodniowo, a następnie tor, który obejmuje: chrupanie roweru, podwójne brzuszki i hantle boczne. Aktor, który wystąpi także w kolejnym filmie Christophera Nolana, również jest utrzymywanie żelaznej diety, a także ciągły trening z workiem treningowym i wolnym ciałem.

Batman: punkt nowej trylogii

Według nielicznych wiadomości wyciekły na temat filmu, postać powinna nadal być na początku swojej kariery zamaskowanego kata. Film powinien także koncentrować się na wielu aspektach charakter śledczy, podając esej na temat tego, dlaczego „Batman” jest uważany za najlepszego detektywa wśród superbohaterów.

Fabuła powinna czerpać głównie z „ Długie Halloween „Komiks napisany przez Jeph Loeba; wiadomości wydają się znajdować potwierdzenie w obecności Cat-Woman Penguin i Riddler. W „Cat Cat and the Penguin” zagrają Zoe Kravitz, córka piosenkarza Lenny, i Collin Farrell. Aby zinterpretować rolę Szefa podziemia, Carmine Falcone będzie zamiast tego twarzą John Turturro. Do tej obsady jest już dodana bardzo wysoka jakość dźwięku Andy Serkis, który po tym, jak rzucił wyzwanie Czarnej Pantera w filmie Wszechświata Marvel, wróci teraz do roli kamerdynera Alfreda.