Będzie Apple Wreszcie pozwalają nagrywać rozmowy telefoniczne w iOS 14?

Będzie Apple Wreszcie pozwalają nagrywać rozmowy telefoniczne w iOS 14? 1

Chociaż istnieje kilka aplikacji, które pozwalają nagrywać rozmowy telefoniczne, ta funkcja nie jest wbudowana w żadną wersję iOS. Wskazał na to wyciekający zrzut ekranu Apple może dodawać nagrywanie połączeń przychodzących i wychodzących do iOS 14. Raport od 9to5Mac usuwa te plotki, twierdząc, że źródła podają, że ta funkcja jest wyłącznie do celów testowych.

Oryginalny zrzut ekranu został udostępniony na chińskiej stronie ITHome i rzekomo powstał ze społeczności jailbreak. Zrzut ekranu pokazuje nowe ustawienie w iOS, które pozwala użytkownikowi włączyć / wyłączyć funkcję nagrywania połączenia audio.

Ustawienie nagrywania połączeń zawiera również długie zrzeczenie się, ostrzegające użytkownika, aby upewnić się, że nagrywanie jest używane zgodnie z lokalnymi przepisami.

Apple podobno inżynierowie powiedzieli 9to5Mac, że ta funkcja nie ma powodów do ekscytacji. Zazwyczaj jest obecny w wewnętrznych kompilacjach iOS i służy do debugowania. Jest obecny tylko na urządzeniach testujących Apple daje inżynierom, dlatego wyłączenie odpowiedzialności instruuje właściciela, aby nie udostępniał telefonu komuś, gdy funkcja nagrywania jest włączona.

Wewnętrzne wersje iOS zazwyczaj mają funkcje i ustawienia, które są dostępne tylko na tych urządzeniach inżynierskich. Funkcje te pomagają zarówno inżynierom, jak i programistom testować urządzenia w szerokim zakresie warunków i zapewniają im narzędzia pomagające w izolacji i naprawianiu problemów.

Mimo że iOS 14 prawdopodobnie nie będzie nagrywać rozmów, system operacyjny będzie pełen nowych funkcji. Uważamy, że dzięki wyciekającej wersji systemu iOS, która została dokładnie rozebrana i przeanalizowana Apple będzie miał ulepszony ekran główny, nowe ustawienia tapet, wbudowane tłumaczenie języka dla Safari, ulepszone działanie pęku kluczy i wiele więcej.

Apple ma się ukazać iOS 14 na WWDC 2020, która rozpocznie się 22 czerwca prezentacją przewodnią. Konferencja odbędzie się online w formacie wyłącznie cyfrowym. Oprócz iOS Apple może zaprezentować najnowsze wersje watchOS, tvOS i macOS.