Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Bezstronna weryfikacja w dowolnym miejscu: czy warto? (Przewodnik 2023)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Bezstronna weryfikacja w dowolnym miejscu: czy warto? (Przewodnik 2023)

Szukasz bezstronnej recenzji Proofread Anywhere? Jesteś we właściwym miejscu. Być może zastanawiasz się: Czy korekta w dowolnym miejscu jest tego warta? Czy to jest legalne?

Wiem, że masz pytania, a ja mam odpowiedzi!

Proofread Anywhere to pierwszy tego rodzaju kurs korekty online, który nauczy Cię, jak zostać korektorem i znaleźć pracę jako niezależny korektor.

Więc, czy ten kurs naprawdę jest wszystkim, czym może być? Przyjrzyjmy się samemu kursowi, instruktorowi kursu i posłuchajmy, co mają do powiedzenia prawdziwi uczestnicy programu Proofread Anywhere.

Wskazówka: Nie masz czasu, aby to wszystko przeczytać? Użyj spisu treści u góry, aby przejść do tego, co Cię najbardziej interesuje!

Co jest wszędzie sprawdzane?

Proofread Anywhere to kurs online – pierwszy w swoim rodzaju – który uczy zwykłych ludzi, jak zostać korektorami, aby rozpocząć dodatkową pracę lub pracę na pełny etat.

Ten kurs jest prowadzony przez Caitlin Pyle, pełnoetatową korektorkę z wieloletnim doświadczeniem w branży. Caitlin chciała podzielić się swoją wiedzą na temat korekty, ponieważ wiedziała, że ​​to lukratywna okazja i chciała pomóc większej liczbie osób uciec z wyścigu szczurów.

Proofread Anywhere prowadzi uczniów przez ponad 40 lekcji, które obejmują podstawy korekty, zaawansowane metody korekty, jak zdobywać doświadczenie, jak zdobyć pracę i wiele więcej.

Kurs oferuje również opcję „Plus”, która daje studentom możliwość zdobycia certyfikatu i dodania do rolodex jako zatwierdzony korektor dla self-publisherów.

Zarabiaj na korekcie

Korekta może być lukratywnym zajęciem dodatkowym lub pracą na pełen etat. Korektorzy mogą pobierać opłaty od 15 do 50 USD za godzinę, w zależności od doświadczenia i rodzaju dokumentu.

To, co jest naprawdę niesamowite w korekcie, to to, że nie wymaga specjalnych certyfikatów ani stopni naukowych! Ponadto możesz dokonać korekty z dowolnego miejsca na świecie.

Jeśli chcesz podróżować lub pracować w domu, korekta to doskonały występ dla Ciebie!

Czy korekta w dowolnym miejscu jest legalna czy oszustwo?

To pytanie pojawia się bardzo często, więc chciałem poświęcić chwilę, aby na nie odpowiedzieć.

Wiem, że jeśli coś wydaje się zbyt piękne, aby było prawdziwe, zazwyczaj tak jest.

Aby odpowiedzieć na pytanie: Proofread Anywhere (i Caitlin Pyle) są całkowicie legalne. Ten kurs nie jest oszustwemi nie obiecuje niczego, co wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe.

Aby odnieść sukces jako korektor, musisz włożyć w to pracę i wysiłek. Wzięcie udziału w kursie nauczy Cię JAK, ale nie zrobi tego za Ciebie. Twój sukces jako korektora będzie całkowicie zależał od tego, czy wykorzystasz to, czego się nauczyłeś, do pracy.

Powtórzę: Proofread Anywhere nie jest oszustwem. Musisz być gotowy i chętny do pracy nad przejściem przez kurs i zdobywaniem własnych klientów.

Korekta w dowolnym miejscu Recenzja 2021

Proofread Anywhere to obecnie jeden z najlepszych i najbardziej znanych kursów korekty w Internecie. Caitlin Pyle była opisywana w wielu ważnych publikacjach i prowadzi ten kurs od kilku lat.

Ten kurs zabierze Cię od absolutnego początkującego do posiadania umiejętności potrzebnych do skutecznej i dokładnej korekty, znajdowania własnych klientów, promowania siebie i wielu innych.

Obecni i byli studenci zachwycają się swoimi recenzjami Proofread Anywhere i łatwo zrozumieć, dlaczego.

Oto tylko kilka recenzji Proofread Anywhere od rzeczywistych studentów.

Ogólny przegląd teorii i praktyki korekty

Chociaż Caitlin z Proofread Anywhere oferuje zarówno kurs korekty ogólnej, jak i korekty transkrypcji, ta recenzja skupia się na ogólnej korekcie: przegląd teorii i praktyki.

Korekta ogólna to najlepszy kurs dla początkujących lub tych, którzy chcą po raz pierwszy zacząć z korektą.

O wiele łatwiej jest znaleźć pracę jako korektor ogólny, a rynek jest znacznie większy!
Czym dokładnie jest korekta ogólna?

Rekommenderad:  15 sposobów na sprawdzenie, czy Twoja instancja HubSpot wymaga naprawy

Korekta ogólna: teoria i praktyka uczy, jak sprawdzać teksty ogólne. Należą do nich książki, e-booki, artykuły internetowe, treści e-maili, blogi i wiele innych.

Wraz ze wzrostem Kindle Publikowanie bezpośrednie wł Amazon, każdy może teraz samodzielnie publikować własne książki. A wszyscy ci wydawcy sami potrzebują korektorów! Tam wejdziesz po ukończeniu Korekty ogólnej: teoria i praktyka.

Co otrzymujesz w ramach ogólnego kursu korekty

Ten kurs jest pełen modułów, lekcji, ćwiczeń, ćwiczeń i wielu innych.

Jeśli szukasz szczegółowego opisu modułów kursu, znajdziesz go tutaj!

Otrzymasz również naprawdę niesamowite bonusy za darmo, które wymienię po tej sekcji.

Moduł 1: Wprowadzenie do korekty ogólnej

Lekcje w module 1 Kurs General Proofreading obejmuje między innymi: kto zatrudnia korektorów, jakich umiejętności potrzebujesz jako korektor, czym dokładnie zajmują się korektorzy i nie tylko.

Moduł 2: Wejdź w sposób myślenia sprawdzającego

Ten moduł zawiera lekcje, które uczą, jak wybrać branżę jako korektor, a także uczy powszechnego żargonu używanego w branży.

Moduł 3: Podstawy korekty

To jest moduł, w którym naprawdę zaczynasz wchodzić w sedno kursu.

Podstawy korekty mają kilka lekcji, które uczą takich rzeczy jak:

 • Rodzaje błędów
 • Często źle używane słowa
 • Amerykańskie i brytyjskie odmiany pisowni
 • Gramatyka, interpunkcja i wiele więcej

Moduł 4: Metody sprawdzania i praktyka

Ten moduł kursu jest pełen lekcji z różnymi metodami korekty, a potem czas zabrać się do pracy! Ten moduł zawiera wiele materiałów do ćwiczeń i kluczy odpowiedzi, dzięki którym możesz zacząć ćwiczyć swoje nowe umiejętności.

Te praktyczne lekcje naprawdę dadzą ci wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać codzienna korekta w firmie.

Moduł 5: Przekształcanie korekty w biznes

Kurs Ogólnej teorii i praktyki korekty nie tylko nauczy Cię, jak dokonywać korekty, ale także nauczy Cię, jak przekształcić swoje umiejętności w zakresie korekty w biznes.

Moduł 5 ma lekcje, które uczą takich rzeczy jak:

 • Tworzenie witryny internetowej: przewodnik krok po kroku
 • Tworzenie życiorysu korekty
 • Ustawianie stawek wynagrodzenia jako korektor
 • Opierając się na swoim doświadczeniu i nie tylko.

Moduł 6: Szukam pracy

Według modułu 6, nauczyłeś się, jak zostać korektorem i jak sprawić, by był to legalny biznes. Ten moduł uczy Cię, jak zdobyć pracę i znaleźć płacących klientów!

To jeden z najważniejszych modułów w całym kursie. To może być najważniejszy moduł! Bo jaki pożytek z umiejętności korekty, jeśli nie wiesz, jak zdobyć dzięki nim płatną pracę?

Lekcje w tym kursie uczą o skojarzeniach związanych z korektą, jak korzystać z mediów społecznościowych w celu znalezienia klientów, unikania oszustów i wiele więcej.

Moduł 7: Gdy dostaniesz pracę

W tym module dowiesz się, jak pracować z klientami, jak dobrze zacząć, jak rozliczać klientów, jak zdobywać referencje i recenzje oraz wiele więcej.

Moduł 8: Maksymalne wykorzystanie życia freelancingu

Ten moduł jest dość oczywisty. Lekcje w tym module uczą, jak być szczęśliwym i odnoszącym sukcesy freelancerem, unikać wypalenia i nie tylko.

Moduł 9: Egzamin Ignite Plus

Ten moduł jest dostępny tylko dla członków Ignite Plus – opcji kursu, która daje możliwość zdobycia certyfikatu ukończenia.

Premie zawarte w korekcie General Anywhere’s General Proofreading

Caitlin naprawdę osładza umowę dotyczącą ogólnej korekty dzięki mnóstwu opcji bonusowych. Kurs zawiera moduł bonusowy i kilka innych bonusów z boku. Oto, co zawierają.

Moduł bonusowy: Transformacja sposobu myślenia o pieniądzach

Money Mindset Transformation to warsztat i zeszyt ćwiczeń, które są nieocenione dla początkujących freelancerów.

Kiedy po raz pierwszy zacząłem pracować jako wolny strzelec, moje nastawienie do pieniędzy było najważniejszą rzeczą, która trzymała mnie w miejscu i powstrzymywała przed zarabianiem większych pieniędzy. Po prostu nie czułem, że na to zasłużyłem! Nastawienie na pieniądze może brzmieć nieco „tam”, ale te warsztaty są tego warte.

Inne bonusy obejmują:

 • Pierwszy bonus: Podręcznik często nadużywanych słów
 • Druga premia: Najlepszy przewodnik podatkowy dla freelancerów
 • Trzeci bonus: Przewodnik po mistrzowskim sposobie myślenia
 • Czwarta premia: 5 Zmiany sposobu myślenia dla miażdżącej pewności siebie
 • SuperBonus: Pierwszy poziom kursu korekty transkrypcji
Rekommenderad:  Czy 4 GB pamięci RAM wystarczy dla 64-bitowego systemu Windows 7?

Jak długo trwa kurs?

Cały kurs odbywa się we własnym tempie, co oznacza, że ​​nie obowiązuje limit czasu. Możesz pracować we własnym tempie, ale projekt został zaprojektowany tak, aby można go było ukończyć w ciągu miesiąca lub krócej. Możesz ukończyć go wcześniej lub jeśli szybko czytasz i pracujesz, lub jeśli zajmuje ci to więcej czasu, to też jest w porządku! Większość studentów kończy ten kurs w ciągu pierwszego miesiąca.

Studenci do tego kursu mają dożywotni dostęp, więc możesz wrócić do niego w dowolnym momencie.

Opcje kursów i płatności

Istnieją dwie opcje kursu i płatności za korektę ogólną: kurs teorii i praktyki. Oto różnice między nimi.

Zapalać

Ignite to tańsza opcja z tych dwóch, wyceniona na 497 USD. 497 $ to niesamowita okazja na wszystko w kursie i bonusy.

Za tę cenę otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów kursu i wszystkich bonusów, wejście do prywatnego studenta Facebook grupy i jest to płatność jednorazowa. Żadnych niespodzianek na trasie!

Rozpal Plusa

Ignite PLUS kosztuje 100 USD więcej niż Ignite za 597 USD. Za tę cenę otrzymujesz wszystko, co zawiera Ignite PLUS:

 • Egzamin ręczny
 • Świadectwo ukończenia
 • Umieszczenie w Self Publishing School Rolodex Preferred Outsourcers
 • Członkostwo w oddzielnej, prywatnej grupie marketingowej mastermind dla korektorów Proofread Anywhere ze zweryfikowanymi umiejętnościami

Proofread Anywhere Instructor Caitlin Pyle

Caitlin Pyle jest założycielką strony internetowej Proofread Anywhere i instruktorem kursu General Proofreading: Theory and Practice.

Ogólnie rzecz biorąc, Caitlin jest korektorem od 2011 roku i stworzyła Proofread Anywhere, aby dzielić się swoją wiedzą ze światem.

Wiedziała, że ​​jej wiedza na temat niezależnej korekty tekstów może pomóc innym osobom rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Korekta może ostatecznie pomóc Ci pracować w domu, pracować podczas podróży, zarabiać więcej pieniędzy, spędzać więcej czasu z rodziną i nie tylko. Miała doświadczenie i chciała pomóc.

Caitilin uczy i dzieli się swoją wiedzą na temat Proofread Anywhere od 2014 roku.

Bezpłatny kurs korekty

Jeśli chcesz zobaczyć, na czym polega korekta, zanim zainwestujesz w coś takiego jak ogólny kurs korekty, Caitlin oferuje bezpłatne warsztaty korekty.

Na bezpłatnych warsztatach dowiesz się więcej o zakładaniu firmy zajmującej się korektą i przekonasz się, czy to naprawdę dla Ciebie.

Te bezpłatne warsztaty uczą:

 • 5 Korekta znaków może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem
 • Jak korekta może być Twoją przepustką do wolności finansowej
 • Zaskakująco łatwy sposób na przyciągnięcie płatnych klientów sprawdzających

Ten warsztat trwa zaledwie 76 minut, ale da ci o wiele lepszy wgląd w świat zarabiania na korekcie! Zapisz się na bezpłatne warsztaty tutaj.

Czego nie lubię w sprawdzaniu gdziekolwiek

Trudno znaleźć coś, co mi się nie podoba w tym kursie. Po wielu poszukiwaniach i rozważaniach w końcu coś znalazłem. Nie podoba mi się, że trzeba dodatkowo płacić, aby być w Self Publishing School Rolodex of Preferred Outsourcers.

Rozumiem, że otrzymujesz również certyfikat i dostęp do geniusza marketingu, to świetne dodatki. I tak, wszystko to razem jest zdecydowanie warte 100 dolarów dodatkowych dolarów.

Kurs uczy, jak zdobyć własnych klientów, więc nie polegałbym na byciu w Rolodex jako jedynym (lub nawet głównym) sposobie zdobywania klientów jako korektor. Mózg marketingu jest zdecydowanie korzystny, ponieważ nauka zdobywania klientów będzie najważniejszą rzeczą, która zadecyduje o Twoim sukcesie!

To, co LUBIĘ w różnych opcjach cenowych, to fakt, że dostępna jest tańsza opcja dla tych, którzy nie mogą wydać dodatkowych stu dolarów. Wydaje mi się, że sama ta opcja sprawia, że ​​kurs jest bardziej dostępny dla większej liczby osób, i to jest wygrana w mojej książce.

Rekommenderad:  Recenzja ClickMagick 2023: Czy to jest #1 Oprogramowanie śledzące dla marketerów?

Czy korekta w dowolnym miejscu jest tego warta?

Dobra, przejdźmy do właściwego pytania. Czy korekta w dowolnym miejscu jest tego warta? Czy korekta ogólna: teoria i praktyka jest tego warta?

Muszę odpowiedzieć gromkim TAK.

Kursy korektorskie Proofread Anywhere zapewniają wszystkie informacje i narzędzia potrzebne do stworzenia własnej, dobrze prosperującej firmy zajmującej się korektą. Wyobraź sobie, że możesz rzucić swoją codzienną pracę i pracować jako korektor, kiedy i gdzie chcesz!

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że ten kurs nie zadziała, jeśli ty tego nie zrobisz. Nie możesz po prostu skonsumować informacji, a potem faktycznie nie próbować zdobyć klientów. To nigdy nie zadziała! Od Ciebie zależy nie tylko nauczenie się materiału, ale także jego dobre wykorzystanie.

Nie wierz mi na słowo!

Co uczniowie mają do powiedzenia:

„Jestem absolwentem Proofread Anywhere (i) myślę, że to fantastyczny program, który naprawdę dobrze szkoli cię w sztuce korekty… to nie jest kurs na trzymanie się za rękę i chociaż masz mnóstwo zasobów, będziesz zachęcany do wymyślania i bronić swoich wyborów, ponieważ to właśnie będziesz musiał zrobić jako korektor.

Uznałem to za doskonałą metodę, ale wiem, że niektórzy uczniowie są sfrustrowani, ponieważ oczekują bardziej praktycznej pomocy. To nie ma na celu odstraszyć cię; Zdecydowanie polecam Proofread Anywhere. To solidny program i myślę, że pomaga ci być najlepszym, jakim możesz być”. – Cheryl H

„Właśnie kończę kurs Proofread Anywhere. To wspaniały kurs, zdecydowanie wymagający i we własnym tempie. Czuję się bardzo pewny swoich umiejętności przechodząc przez to i już odzyskałem koszt programu i książek.

Jest bardzo pomocny we wskazywaniu, jak założyć firmę i znajdować klientów. Caitlin jest świetna w zapewnianiu najlepszych zasobów dla Ciebie i zapewnianiu stałego dostępu, wsparcia grup prywatnych. Kocham to!” – Koryna F.

„Czuję się bardzo pewny swoich umiejętności, przechodząc przez to i już zwróciłem koszty programu i książek”.

Corinne F., korygowana uczennica z dowolnego miejsca

Korekta w dowolnym miejscu Wniosek z recenzji

Jeśli chcesz włamać się do lukratywnej branży, jaką jest ogólna korekta, inwestowanie w legalny kurs, taki jak Korekta ogólna: teoria i praktyka, to mądra decyzja.

Recenzje Proofread Anywhere od studentów w Internecie mogą ręczyć za jakość materiałów, a ilość bonusów i innych informacji, które otrzymujesz, jest niezrównana!
Proofread Anywhere to nadal jedyny w swoim rodzaju kurs korekty, który zapewni wystarczającą ilość materiału do ćwiczeń i informacji, aby rozpocząć pracę jako niezależny korektor.

Plus, uzyskanie dostępu do prywatnego studenta Facebook grupy oznaczają, że będziesz mieć społeczność tysięcy innych korektorów, od których możesz uzyskać opinie i pomoc!

Jeśli poważnie zastanawiasz się nad korektą, gorąco polecam przynajmniej podanie bezpłatne warsztaty z kursu korekty temu.