Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Bing aktualizuje wyszukiwarkę o nowe funkcje

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Bing aktualizuje wyszukiwarkę o nowe funkcje

Firma Microsoft ogłosiła ważne ogłoszenie na blogu Bing. Tam ujawnili zmiany w niektórych głównych funkcjach wyszukiwania. Wiele z tych funkcji zostało znacząco zmienionych, aby były bardziej podobne do funkcji Google. Warto dodać, że wyniki wyszukiwania będą teraz bogatsze wizualnie. Stanowi to poważne uaktualnienie podstawowego wyszukiwania firmy Microsoft, a celem tych ulepszeń jest „rozwój doświadczenia wyszukiwania” we wszystkich wyszukiwarkach Bing.

Tak wiemy. Bing firmy Microsoft jest zwykle uważany za persona non grata w porównaniu do Google pod względem działań SEO. Jednak Bing jest nadal aktualny, a optymalizacja pod kątem Bing może sprawić, że Twoja witryna stanie się widoczna dla wielu świeżych oczu.

Przyjrzyjmy się bliżej głównym zmianom, jakie Microsoft wprowadza w swojej wyszukiwarce podpisów!

Bardziej intuicyjne i interaktywne wyniki

Wraz z aktualizacjami ogłoszonymi na jego Blog Binga, Microsoft uczynił swoje wyniki bardziej dynamicznymi i adaptacyjnymi. Innymi słowy, wyniki będą się teraz dostosowywać, aby lepiej odzwierciedlać treści, których szukasz podczas przeglądania wyników wyszukiwania.

Wprowadzili te dostosowania, ponieważ dzięki pandemii Covid-19 więcej osób gotuje w domu niż kiedykolwiek wcześniej. W odpowiedzi moduł przepisów Bing „wyodrębni i zagreguje” najbardziej odpowiednie przepisy. Następnie zestawi je w jednym widoku na SERP.

Już samo to stanowi dość znaczące ulepszenie wyszukiwarki Bing firmy Microsoft.

Panele wyszukiwania inspirowane infografikami

Jedna z większych zmian w panelu wyszukiwania Microsoft Bing obejmuje wciągające wizualnie doświadczenia. Przyjrzyj się na przykład poniższemu procesowi wyszukiwania. Treść i styl są tutaj najważniejsze i wygląda na to, że osiągnęli swój cel:

Udoskonalenia odpowiedzi lokalnych

Funkcja odpowiedzi lokalnych również przeszła gruntowną modernizację, wprowadzając podejście inspirowane projektem infografiki. Zapytania lokalne, które koncentrują się na tym, co możesz chcieć zrobić w określonej lokalizacji, dostarczą połączonych informacji z wielu różnych źródeł. Zapewni to obszerne omówienie poruszanego tematu.

Microsoft twierdzi, że to rozwiązanie prawdopodobnie będzie dostępne w USA w ciągu nadchodzących tygodni.

Ulepszona funkcjonalność automatycznego sugerowania

Oprócz ulepszeń wizualnych, Bing ulepszył także swoje Automatyczne sugestie. Ich nowa technologia nosi nazwę Next Phrase Prediction.

Google od jakiegoś czasu ma podobne wyniki dla fraz kluczowych – pamiętajcie Natychmiastowe Google, wszyscy? Teraz Bing może udostępniać takie rekomendacje fraz podczas wpisywania długich zapytań w czasie rzeczywistym.

Wcześniejsze wyniki Binga były właściwie dość ograniczone. Tak naprawdę jedyne, co mogłeś zrobić, to spojrzeć na Bing, aby dokończyć autosugestię.

Dodanie tych ulepszeń pozwala usłudze Bing zapewnić lepszy kontekst wyszukiwania. Jest to ogromne znaczenie dla Bing, ponieważ oznacza, że ​​starają się upodobnić do Google, przynajmniej jeśli chodzi o wyszukiwanie.

Rozbudowane doświadczenia karuzelowe

Bing wprowadził także ulepszenia w obsłudze karuzeli. Dodatki obejmują funkcję najechania myszką, która umożliwia porządkowanie list multimediów (takich jak książki lub filmy).

Na przykład zobacz, co się stanie, gdy wyszukasz zapytanie „kosmiczne książki” (tak, to jest ich przykład… przeprowadzając szybkie wyszukiwanie, niestety nie mogłem znaleźć innych zapytań, które mają tę karuzelę):

To bardzo miłe ulepszenie wyników wyszukiwania Bing dla tego typu zapytań.

Aktualizacje Bing są mile widzianymi ulepszeniami

Dlaczego właściwie te aktualizacje są ważne? Cóż, wszelkie większe zmiany w wyszukiwarkach (w tym Bing) oznaczają, że musisz monitorować ruch i rankingi (w idealnym przypadku powinieneś już mieć wdrożony jakiś proces sprawdzania takich sytuacji).

Dzieje się tak dlatego, że te poważne zmiany powodują również zmiany w ruchu, co z kolei wynika z zasadniczej zmiany sposobu wyszukiwania przez użytkowników. Jeśli zauważysz, że Twój ruch znacznie spadł, możesz pomyśleć o planie działania, który pozwoli przezwyciężyć utratę ruchu spowodowaną zmianami w zachowaniu użytkowników.

Co sądzisz o zmianach nadchodzących w Bing Microsoftu?

Table of Contents