BlockLauncher Pro v1.27 [Latest]

BlockLauncher Pro v1.27 [Latest] 1
BlockLauncher Pro

NA ŻÓŁTEJ Fasoli, TA APLIKACJA NIE MOŻE UŻYWAĆ ORYGINALNYCH TEKSTUR MINECRAFT BEZ DOSTĘPU DO ROOT! Wbudowany pakiet tekstur jest dostępny dla osób bez rootowania.
TA APLIKACJA JEST NIEZGODNA Z NIEKTÓRYMI URZĄDZENIAMI SAMSUNG! Urządzenia z Samsung Knox lub innymi rozwiązaniami zabezpieczającymi mogą nie być w stanie korzystać z łatania na żywo i Mod PE Script Runtime of Block Launcher. Łatki w formacie .mod i łaty tekstur nadal działają. Trwają prace nad poprawką.

BlockLauncher Pro to niestandardowy program uruchamiający Minecraft Pocket Edition, który otacza Minecraft PE i zapewnia ładowanie poprawek, pakietów tekstur i adresów IP serwerów. (dawniej znany jako MCPELauncher)

TA APLIKACJA MOŻE NIE DZIAŁAĆ NA WSZYSTKICH URZĄDZENIACH! Wypróbuj bezpłatną wersję przed zakupem tej wersji, aby upewnić się, że aplikacja jest kompatybilna.

Po prostu wybierz Opcje na ekranie głównym, a następnie wybierz mody. To takie proste!

Program ładuje libmine craftpe.so z aktualnie zainstalowanej kopii Minecraft PE, więc powinien być kompatybilny z funkcjami łatania modów Pocket Tool i Quick Patch.

Użytkownicy Jelly Bean: obecnie ta aplikacja nie może załadować oryginalnych tekstur z kopii Minecraft zainstalowanych przez Google Play na Androidzie 4.1 i powyżej. Wbudowany pakiet tekstur będzie używany, jeśli nie zostanie wybrany żaden pakiet tekstur.

Cechy :
– Łatka na nieograniczoną liczbę łatek PT i skryptów ModPE
– Załaduj tekstury z dowolnego pakietu tekstur kompatybilnego z Pocket Edition
– Łata adresów IP serwerów

CO NOWEGO

Wsparcie dla Minecraft PE 1.0.4
Eksperymentalne wsparcie dla Minecraft PE 1.0.5 beta 1

Zrzuty ekranu

  • Zrzut ekranu BlockLauncher Pro
  • Zrzut ekranu BlockLauncher Pro

Pliki do pobrania

BlockLauncher Pro v1.27 / Lustro

BlockLauncher Pro v1.16.2 / Lustro

BlockLauncher Pro v1.15.7 / Lustro