Bookmyat pomoże Ci dowiedzieć się, kiedy użytkownik zostanie zwolniony Twitter czego chcesz

Nie ma wątpliwości, że obecność w sieciach społecznościowych jest teraz niezbędna dla każdego, kto sprzedaje produkt lub usługę. Nie ma znaczenia, czy jest to restauracja czy grupa muzyczna, to że społeczeństwo może umieścić Cię w każdej z twoich sieci społecznościowych jest ważne dla rozpowszechniania produktu. W tym sensie Twitter ogłosił 27 listopada, że ​​wkrótce niektóre nazwy użytkowników zostaną zwolnione z nieaktywnych kont, aby można było z nich ponownie korzystać. Jest to ważne, ponieważ jeśli nazwa Twojego produktu jest zajęta na platformie, możesz go użyć po wydaniu.

To natychmiast otwiera potrzebę dowiedzenia się, kiedy ten moment nadejdzie, aby nikt inny nie wystąpił ponownie. Aby to osiągnąć, możesz skorzystać z usługi Bookmyat, która obiecuje powiadomić Cię o wydaniu nazwy użytkownika.

Monitoruj żądaną nazwę użytkownika

Bookmyat pomoże Ci dowiedzieć się, kiedy użytkownik zostanie zwolniony Twitter czego chcesz 1

Wyobraź sobie przez chwilę, że użytkownik „TekCrispy” jest zajęty Twitter, zmusiłoby nas to do użycia na przykład „TekCrispy1”. Nie wydaje się to jednak dużym problemem w momencie, gdy użytkownik szuka użytkownika witryny Twitter Najpierw trafisz na niewłaściwe konto, a potem będziesz musiał znaleźć właściwe. W tym sensie kluczowe znaczenie ma zdobycie użytkownika „TekCrispy” po wydaniu go po procesie, który podejmie Twitter.

Rolą Bookmyat w tym przypadku jest służenie jako narzędzie do monitorowania, aby sprawdzić, kiedy nazwa użytkownika jest zwolniona.

Bookmyat pomoże Ci dowiedzieć się, kiedy użytkownik zostanie zwolniony Twitter czego chcesz 2

Należy zauważyć, że usługa tej strony internetowej nie wiąże się z żadnymi kosztami i będziesz musiał tylko zarejestrować się za pomocą e-maila, na który otrzymasz powiadomienie. Po zalogowaniu zobaczysz pole, w którym musisz wpisać nazwę użytkownika, który chcesz monitorować, natychmiast pojawi się jej status i data dodania.

Bookmyat pomoże Ci dowiedzieć się, kiedy użytkownik zostanie zwolniony Twitter czego chcesz 3

Kiedy Twitter uwolni użytkownika, otrzymasz wiadomość e-mail, abyś mógł szybko i zająć się nim, zanim zrobi to ktoś inny.

Aby wypróbować Bookmyat, kliknij ten link.