Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Booknetic: cytaty i rezerwacje WordPress w polu

Dodaj sistema Solidna rezerwacja na stronie WordPress jest trudna zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Jeśli kodowałem a sistema Rezerwa od zera prawdopodobnie zajęłaby miesiące, a nawet lata. Byłoby to bezużyteczne ćwiczenie, zwłaszcza gdy koło zostało już wynalezione, a istnieją zaskakujące dodatki, takie jak Booknetic.

Booknetic to fantastyczna wtyczka randkowa i rezerwacyjna dla stron WordPress. Jest to idealne rozwiązanie dla firm takich jak hotele, siłownie, salony, spa, kancelarie prawne, warsztaty naprawcze i wszelkie inne usługi biznesowe. Wtyczka pozwala potencjalnym klientom rezerwować terminy i łatwo płacić.

Za kulisami Booknetic jest wyposażony w intuicyjny pulpit, który sprawia, że ​​zarządzanie rezerwacjami jest niezwykle łatwe. Możesz łatwo tworzyć usługi, dodawać członków personelu, wybierać wiele lokalizacji, dodawać bramki płatności i nie tylko. Innymi słowy, jest to idealna wtyczka zastępcza WordPress dla początkujących bez kodowania.

W dzisiejszym poście przeglądowym przyjrzymy się bliżej temu, co sprawia, że ​​Booknetic działa. Stukamy w dostępne funkcje i testujemy wtyczkę, abyś wiedział, czego się spodziewać. Jeśli to brzmi świetnie, zanurzmy się od razu.

Co to jest booknetic?

fonetyczna wtyczka wordpress

Czym jest Booknetic i skąd się wziął? Mówiąc najprościej, Booknetic to elegancka, ale potężna wtyczka do rezerwacji dla stron WordPress. To dzieło doświadczonych programistów FS Code (wraz z ich popularną wtyczką do automatycznego publikowania FS Poster).

Wtyczka została wydana 2 Październik 2019, co oznacza, że ​​jest stosunkowo nowy w momencie pisania. Oznacza to, że w przyszłości będzie dużo miejsca na ulepszenia i lepsze funkcje. Mimo to Booknetic jest jedną z najłatwiejszych wtyczek do programowania, których będziesz używać na stronie rezerwacji.

Biorąc pod uwagę, że w przeszłości sprawdziliśmy wiele innych wtyczek do rezerwacji WordPress, Booknetic nie ma wielu funkcji, w przeciwieństwie do niektórych konkurentów. Oznacza to, że otrzymujesz łatwą w użyciu wtyczkę rezerwową, która jest również bardzo szybka.

Booknetic to wtyczka premium, co oznacza, że ​​obecnie nie można jej pobrać z WordPress.org. Jeśli wydadzą bezpłatną wersję w przyszłości, odpowiednio zaktualizuję post. Jeśli chcesz przetestować wody, oferują one fantastyczne demo Booknetic na oficjalnej stronie internetowej.

Teraz, gdy wiemy, z czym współpracujemy, odkryjmy, co Booknetic ma do zaoferowania pod względem funkcji.

Cechy fonetyczne

cechy fonetyczne

Wtyczka Booknetic WordPress zawiera wystarczającą listę narzędzi do dobra sistema rezerwacja działa szybko. Po zainstalowaniu Booknetic otrzymasz fantastyczny zestaw funkcji, w tym między innymi:

 • Responsywny, przystosowany do urządzeń mobilnych projekt, który oznacza, że ​​witryna rezerwacji będzie wyglądać świetnie na wielu urządzeniach
 • Przyjazny dla początkujących: Booknetic jest niezwykle łatwy w konfiguracji i dostosowaniu do każdej firmy
 • Narzędzie do przeciągania i upuszczania formularzy, które pozwala dodawać dodatkowe pola do domyślnego formularza rezerwacji
 • Szczegółowe raporty z przydatnymi danymi, które pomogą Ci być na bieżąco z biznesem
 • Konfigurowalne powiadomienia e-mail i SMS dla klientów i personelu
 • Obsługa płatności PayPal, Stripe i WooCommerce
 • Szczegółowa dokumentacja i doskonałe spersonalizowane wsparcie.
 • Uproszczona strona rezerwacji, która zmniejsza współczynniki odrzuceń
 • W pełni zautomatyzowany – skonfiguruj raz i oszczędzaj godziny
 • Dodaj nieograniczoną liczbę pracowników
 • Wiele opcji walutowych
 • Dodaj nieograniczoną liczbę usług
 • Nieograniczone kategorie
 • Świetny kompleksowy interfejs użytkownika
 • Itp
 • Rekommenderad:  Najlepsze z najlepszych samouczków WordPress 2019 na WPBeginner

  Testowanie wersji demo to jedyny sposób, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać. Ale ty mnie znasz; Zainstalowałem pełną wersję, dzięki czemu mogłem przetestować każdy szczegół do ostatniego piksela. Nic na to nie poradzę 🙂

  Oto co znalazłem.

  Jak zainstalować wtyczkę Booknetic WordPress

  Fonetyczna wtyczka randkowa WordPress

  Pamiętaj, że Booknetic to wtyczka premium. Pełna wersja jest dostępna w Envato za jednorazową cenę 79 USD. To jest Regularny licencja obejmująca witrynę WordPress. Deweloperzy oferują Rozszerzony Licencja na 349 USD za pięć witryn WordPress. Wybierz plan, który działa dla Twojej firmy.

  Booknetic zyskuje obecnie na popularności na Envato i pojawił się na CodeCanyon. Każdy plan obejmuje sześć miesięcy dedykowanego wsparcia i dożywotnich aktualizacji. Po zakupie Booknetic możesz pobrać folder Envato ZIP z odpowiednimi plikami i licencją. Wyodrębnij folder na komputerze i zlokalizuj plik ZIP Booknetic.

  Następnie zaloguj się do obszaru administracyjnego WordPress i przejdź do Wtyczki> Dodaj nowe, Jak pokazano niżej.

  jak zainstalować nową wtyczkę wordpress

  Następnie kliknij Prześlij wtyczkę wybierz plik ZIP Booknetic na komputerze i naciśnij Zainstaluj teraz, jak podkreślamy na poniższym zrzucie ekranu.

  ładowanie booknetic

  Aktywuj wtyczkę:

  jak aktywować wtyczkę booknetic

  Po aktywacji kliknij Booknetic pozycja w menu administratora WordPress:

  element menu wordpress wtyczka fonetyczna

  Na następnym ekranie wprowadź kod zakupu, wybierz sposób, w jaki dowiedziałeś się o Booknetic (wskazówka: z bloga WPExplorer), wpisz swój adres e-mail i naciśnij Zainstaluj na komputerze przycisk, jak opisano poniżej.

  fonetyczny kod zakupu

  Po zatwierdzeniu licencji nastąpi przekierowanie do pokazanego poniżej panelu sterowania Booknetic.

  pulpit fonetyczny

  Ale jak widać, nadal nie mamy nic. Dodajmy niektóre usługi, personel, lokalizacje i ogólnie przyjrzyjmy się, co potrafi Booknetic.

  Jak skonfigurować Booknetic

  Jeśli dotarłeś tak daleko, nie masz czasu do stracenia. Zacznijmy od dodania lokalizacji firmy, członków personelu i niektórych usług.

  Dodaj lokalizację firmy

  Przejdź do Lokalizacje, jak pokazano na poniższym obrazie.

  Następnie kliknij przycisk Dodaj lokalizację przycisk:

  W wyświetlonym przesuwanym oknie podręcznym wprowadź dane swojej lokalizacji i kliknij Dodaj lokalizację przycisk, jak pokazano poniżej.

  Do naszej przykładowej działalności związanej z siłowniami dodałem dwie lokalizacje: Nowy Jork i Atlanta 🙂

  lokalizacje w booknetic

  Teraz, gdy mamy nasze lokalizacje biznesowe w sistemaDodajmy kilku pracowników.

  Dodaj członków personelu

  Kliknij na Osobisty kartę, jak pokazano poniżej.

  dodawanie pracowników w booknetic

  Następnie naciśnij Dodaj personel przycisk:

  Wprowadź dane swojego personelu i naciśnij Dodaj personel przycisk.

  Nie zapomnij skonfigurować harmonogramów dla swojego personelu w wyskakującym okienku powyżej. Poszedłem dalej i dodałem dwóch trenerów do naszej siłowni.

  Rekommenderad:  Przewodnik Tyranny Companion: wszystko, co musisz wiedzieć o ...

  Jak dotąd tak dobrze, wszystko wygląda tak dobrze. Mam swoje lokalizacje i personel wraz z godzinami, specjalnymi dniami i świętami. Dodajmy teraz niektóre usługi.

  Dodaj usługi

  Kliknij na Usługi kartę, jak pokazano poniżej.

  dodawanie usług booknetic

  Booknetic pozwala tworzyć kategorie dla twoich usług. W każdej kategorii możesz dodać podkategorie i usługi zgodnie z własnymi potrzebami. To powiedziawszy, stuknij ikonę plus (+) obok Kategorie zakładkę, jak podkreślamy poniżej.

  tablica usług książkowych

  Następnie wpisz nazwę kategorii i kliknij ikonę marki:

  Następnie kliknij ikonę plus (+) poniżej nowo utworzonej kategorii:

  Dodaj usługę we wtyczce rezerwacji booknetic

  Spowoduje to wyświetlenie małego pudełka, które pozwala dodać kategorię lub usługę, jak pokazano poniżej.

  Ponieważ nie potrzebuję innej kategorii, poszedłem do przodu Service przycisk, który otwiera okno, dzięki czemu możesz dodać więcej szczegółów:

  Wszystko jest proste. Możesz łatwo dodać nazwę usługi, cenę, depozyt, personel, godziny pracy i dodatki.

  Dla naszego przykładu stworzyłem kategorię o nazwie Usługi siłownia pod kategorią dodałem dwie usługi, tj. Trening jeden na jednego y Szkolenie grupowe. Teraz mój ekran usług wygląda następująco:

  Wygląda świetnie. Proste?

  Przede wszystkim należy skonfigurować bramę płatności, aby móc obciążać klientów. Booknetic obsługuje płatności PayPal, Stripe i lokalne (na stronie). Innymi słowy, masz wszystkie narzędzia potrzebne do zbierania płatności.

  Skonfiguruj bramki płatności

  Konfiguracja Booknetic do akceptowania płatności jest łatwa. Nawigować do Konfiguracje kartę, jak pokazano poniżej.

  Następnie kliknij Ustawienia płatności język:

  Na następnym ekranie możesz łatwo skonfigurować ustawienia płatności.

  Jeśli korzystasz z PayPal, musisz najpierw utworzyć aplikację. To samo dotyczy korzystania z pasków. Tak czy inaczej, niezwykle łatwo jest stworzyć aplikację płatniczą w PayPal lub Stripe – niczego nie szyfruje; wpisz dane swojej firmy, a procesory płatności zrobią wszystko za Ciebie.

  Zmiana wyglądu kształtu

  Wygląd fonetyczny

  Booknetic oferuje również wbudowane opcje kolorów dla twoich formularzy. Wybrać pomiędzy 7 Zintegrowane schematy kolorów umożliwiające szybką zmianę wyglądu formularzy.

  Fonetyczny wygląd niestandardowy

  Lub użyj niestandardowej opcji, aby wybrać kolory pasujące do Twojej marki.

  Teraz mamy usługi, personel, lokalizacje, bramki płatności i. Jednak jeśli odwiedzający odwiedzą Twoją witrynę, nie zobaczą Twojego formularza rezerwacji. W tym celu musimy dodać Booknetic do strony za pomocą krótkiego kodu.

  Wizualizacja rezerw fonetycznych

  Teraz, gdy możemy akceptować płatności (mam nadzieję, że odkryłeś, że tworzenie aplikacji w PayPal i Stripe to pestka), pozwól nam pokazać Ci nasz formularz rezerwacji, abyśmy mogli zacząć akceptować terminy i płatności. Przejdź do Strony> Dodaj nowe, Jak pokazano niżej.

  dodaj nową stronę wordpress

  Mam już Gutenberga, edytora WordPress nowej ery. BTW, używam również motywu Twenty Sixteen na mojej stronie testowej. Następnie nazwij odpowiednio swoją stronę. używam Zarezerwuj usługi siłowni Na mój przykład Śmiało i kliknij ikonę plusa (+) w Gutenberg, aby dodać krótki kod Booknetic, jak opisano poniżej.

  Rekommenderad:  Patchstack, sposób na monitorowanie wtyczek WordPress i sprawdzanie, czy wymagają aktualizacji

  dodaj krótki kod fonetyczny

  Następnie ustaw atrybuty strony (najlepsza jest pełna szerokość) i Publikuj Twoja strona.

  Jeśli zobaczę stronę w interfejsie, zobaczę to:

  Nie jest zły. Mam dwie zakładki lokalizacji. Jeśli kliknę dowolną lokalizację, powiedzmy, że jestem w Nowym Jorku, rozpocznę proces rezerwacji. Booknetic zacznie działać i poprowadzi mnie przez resztę procesu. Wybiorę swoją lokalizację, członka personelu, który lubię (może Jane Doe 🙂), zaplanuję i dokonam płatności.

  Oto krótki film ilustrujący proces rezerwacji Booknetic:

  Inne funkcje

  Tutaj omówimy pozostałe funkcje Booknetic. Z powyższych instrukcji możesz utworzyć sistema kompletnych rezerwacji. W następnej sekcji omawiamy inne funkcje, które pomogą Ci być na bieżąco.

  Kalendarz

  Ekran kalendarza umożliwia przeglądanie codziennych spotkań. Aby wyświetlić kalendarz, przejdź do Booknetic> Kalendarz:

  Płatności

  Ekran płatności pozwala wyświetlać i edytować płatności użytkowników. Aby wyświetlić płatności, przejdź do Booknetic> Płatności, Jak pokazano poniżej.

  fonetyczna wtyczka wordpress

  klienci

  Aby wyświetlić listę wszystkich klientów, przejdź do Booknetic> Klienci, Jak pokazano niżej.

  Co dalej? Kupony!

  Dodaj kupony

  Powiedzmy, że chcesz zaoferować rabaty nowym klientom, ponieważ komu nie podoba się dobra oferta? Jeśli to twój plan, Booknetic oferuje tylko opcję. Idź Booknetic> Kupony, Jak pokazano niżej.

  Mam nadzieję, że się dzisiaj czegoś tutaj uczysz.

  Naprzód…

  Daj mi zobaczyć. Czy jest coś jeszcze? Tak, jasne. Powiadomienia przez SMS i e-mail. Konfiguracja obu ustawień jest łatwa. Pozwól, że spróbujesz opowiedzieć nam o swoich odkryciach. W każdym razie musisz uzyskać ustawienia od swojego dostawcy wiadomości SMS i e-mail.

  Ważny: Musisz uzyskać ustawienia SMS i e-mail od konkretnego dostawcy. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, chętnie Ci pomożemy. Darmowe 🙂

  Aby skonfigurować powiadomienia, przejdź do Powiadomienia SMS lub Powiadomienia e-mailowe. Możesz tworzyć niestandardowe powiadomienia przez SMS i e-mail, co jest niesamowite:

  Formularze niestandardowe

  Fonetyczne formularze niestandardowe

  Chcesz zbudować własną formę? Możesz! W sekcji Formularze niestandardowe możesz użyć dostępnych pól do zaprojektowania własnego formularza ogólnego lub specyficznego dla usługi.

  Fonetyczne niestandardowe pola formularza

  Wybierz z pól etykiet, biletów, przycisków itp. Dostępne są również opcje dla każdego wymaganego pola, tekstu zastępczego, wielu opcji (dla pól wyboru i przycisków opcji) i więcej.

  Teraz ty…

  Jeśli szukasz wtyczki do rezerwacji WordPress, całkowicie zgadzam się z Booknetic. Mają funkcje, wsparcie, a cena jest również świetna.

  Jakie są twoje poglądy Daj nam znać w komentarzach!