Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Brandi Neloms z Amazon: małe i średnie firmy odpowiadały za prawie 60% naszej sprzedaży w 2020 r.; Chcielibyśmy, aby więcej czarnych firm miało udział w tym sukcesie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Brandi Neloms z Amazon: małe i średnie firmy odpowiadały za prawie 60% naszej sprzedaży w 2020 r.; Chcielibyśmy, aby więcej czarnych firm miało udział w tym sukcesie

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Wczoraj Amazon ogłosiła uruchomienie programu Black Business Accelerator o wartości 150 milionów dolarów, którego celem jest zaangażowanie większej liczby czarnych firm w sprzedaż na ich platformie. Szczegóły można uzyskać pod adresem Sell.amazon.com/bba a także przeczytaj szczegółowy artykuł na temat ogłoszenia opublikowanego tutaj wczoraj.

Aby dowiedzieć się więcej o inicjatywie, rozmawiałem z Brandi Neloms, menedżerem w Amazonpodczas ostatnia rozmowa LinkedIn Live. Poniżej znajduje się zredagowany zapis fragmentu naszej rozmowy. Aby usłyszeć całą rozmowę, kliknij osadzony odtwarzacz SoundCloud.

Uzasadnienie akceleratora czarnego biznesu

Trendy w małych firmach: Dlaczego jest Amazon robiąc to?

Brandi Neloms: Cóż, jest taka potrzeba, prawda? Dane historyczne i doświadczenia pokazują nam, że czarnoskórzy przedsiębiorcy tradycyjnie mieli mniejszy dostęp do kapitału i sieci oraz mentoringu potrzebnych do rozwoju i przyspieszenia ich działalności. Patrząc na COVID, firmy należące do osób czarnoskórych zostały nieproporcjonalnie dotknięte i zamknięte w czasie tej pandemii. A czarnoskórzy przedsiębiorcy są bardzo niedostatecznie reprezentowani w handlu detalicznym. Czarni Amerykanie stanowią 14% dorosłych Amerykanów, ale tylko 6% właścicieli małych firm to osoby rasy czarnej. Więc jest tam rozbieżność. Uznajemy to. I celowo angażujemy się w poprawę tej sytuacji.

Podstawy programu

Brandi Neloms: Korzyści z AmazonBlack Business Accelerator można podzielić na trzy podstawowe kategorie. Istnieje wsparcie finansowe, które obejmuje kredyty i usługi potrzebne do rzeczywistego rozwoju firmy i przyspieszenia jej wzrostu. Zapewniamy kredyty reklamowe, które pomogą Ci promować Twoje produkty. Zapewniamy bezpłatne usługi obrazowania nawet 50 Twoich produktów, aby mieć pewność, że Twoje zdjęcia będą wyglądać świetnie i będą atrakcyjne dla klientów. Również w tym segmencie, 1 lipca, we współpracy z Hello Alice, rozpoczynamy naszą pierwszą rundę grantów pieniężnych. A więc to 10 000 $ dotacji pieniężnych dla wybranych uczestników programu, a proces składania wniosków rozpocznie się 1 lipca.

Dwa inne segmenty, w których leżą korzyści, to edukacja biznesowa i mentoring. Jednym z elementów jest to, że połączymy cię z menedżerem konta, który naprawdę będzie z tobą chodził ramię w ramię, ustalając strategię i cele, aby upewnić się, że naprawdę maksymalizujesz sprzedaż Amazon i że wiesz wszystko, co musisz wiedzieć, aby odnieść tam sukces. I ta ostatnia kategoria to marketing i promocja. Na przykład mamy kilka firmowych witryn sklepowych należących do Czarnych, jedną dla konsumentów i jedną na naszej Amazon stronę biznesową dla naszych klientów B2B. I bardzo regularnie odświeżamy te strony. Prezentujemy wielu naszych partnerów handlowych i promujemy ich produkty i kampanie tam oraz przez cały rok w innych kanałach. Tak więc wsparcie finansowe, marketing i promocja oraz edukacja biznesowa i mentoring to miejsca, w których spada wiele z tych korzyści.

Rekommenderad:  Oszustwa tutaj 5 tajemnice, aby się bronić i nie paść ich ofiarą

Znaczenie mentoringu

Trendy w małych firmach: Cieszę się, że zwróciłeś uwagę na mentoring i marketing/promocję, ponieważ możesz zgubić się w górnej linii 150 milionów dolarów. Wszyscy wiemy, jak ważne są pieniądze, zwłaszcza dla przetrwania małych firm. Ale muszą się nauczyć, jak to zrobić. Miło jest go zdobyć, ale ważne jest również, aby nauczyły się, jak go zrobić i jak go używać, gdy już go mają. Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat, mentoringu i jego znaczeniu dla całego projektu?

Brandi Neloms: Więc o ile jest to potrzebne do sprzedaży Amazon, będąc przejrzystym, zdaję sobie sprawę, że istnieje krzywa uczenia się. Rejestrujesz się, aby sprzedawać dalej Amazon i jesteś jednym z, powiedzmy, dwóch milionów sprzedawców. Właśnie dlatego łączymy Cię w parę z tym doradcą strategicznym i tym menedżerem konta przez co najmniej rok bez żadnych kosztów, aby upewnić się, że wiesz, czego potrzeba, aby odnieść sukces w Amazon. Rozwijamy również sieć mentorów, zewnętrznych doradców, liderów małych firm, firm należących do osób czarnoskórych, przedsiębiorców, ludzi, którym udało się wejść i kształcić oraz zapewnić możliwości mentorskie dla uczestniczących sprzedawców. Mamy wielkie szczęście, że nie musimy iść do tego sami. W chwili premiery mamy tutaj dwóch niesamowitych partnerów strategicznych, to jest Agencja Rozwoju Biznesu Mniejszościowego Amerykańskiej Izby Handlowej oraz amerykańska Black Chambers, Incorporated. Wraz z nimi docieramy do społeczności, rozwijając edukację i zaangażowanie, których potrzebujemy, aby upewnić się, że nasi uczestnicy odniosą sukces.

Wsparcie brandingowe i marketingowe

Trendy w małych firmach: Po drugie, potrzebujesz mentora, ale potrzebujesz też elementów marketingowych. Ponieważ, jak powiedziałeś, jest co – ponad dwa miliony sprzedawców? Jak więc pomóc im nie tylko ruszyć z miejsca, ale także zbudować markę i zyskać odrobinę rozpoznawalności marki w tym, co robią?

Brandi Neloms: Uczestnictwo w tym programie może pomóc na kilka sposobów, a wymienię kilka z nich. Amazon sama posiada szereg narzędzi do budowania marki dostępnych dla naszych zewnętrznych partnerów handlowych, aby pomóc im rozwijać swoją markę w naszych sklepach, budować bazę klientów, a także poza naszymi sklepami, poza naszymi sklepami, odnieść sukces w przyciąganiu tej uwagi. A potem, dzięki mentoringowi, ci zewnętrzni doradcy, tak jak powiedziałem, będą w stanie nauczyć wszystkiego, od podstaw brandingu po przyspieszenie i rozwój marki oraz co tak naprawdę trzeba mieć, aby marka była rozpoznawalna w całym pożądanych klientów. Będzie więc wiele inwestycji w budowanie marki i możliwości, aby pomóc tym sprzedawcom naprawdę zrozumieć, co to znaczy odnieść sukces Amazon i poza nią.

Program zainicjowany z pasji pracownika do pomagania

Brandi Neloms: Jest więc wiele rzeczy, które są wyjątkowe w tym programie. Moglibyśmy zacząć od tego, że wiemy, że sprzedajemy dalej Amazon jest to bardzo duża szansa ekonomiczna dla małych firm. Ale ten program jest wyjątkowy, ponieważ tak naprawdę narodził się z pasji pracowników. Więc Tiffany Johnson, którą właśnie zaznaczyłeś na ekranie, jest kierownikiem projektu Amazon. Na co dzień pracuje ze sprzedawcami. Tak się składa, że ​​sama jest przedsiębiorcą i pochodzi z bardzo przedsiębiorczej rodziny. I w swojej pracy ze sprzedawcami, edukując ich i wprowadzając na pokład, pomagając im odnieść sukces.

Rekommenderad:  4 Wskazówki dotyczące zarządzania aktywami dla każdej firmy

Zauważyła pewną rozbieżność między sukcesami osób, którym pomagała. Wymyśliła więc tę hipotezę i to sformułowanie problemu i naprawdę zadała sobie pytanie, co możemy zrobić, aby być intencjonalnym Amazon w swojej roli wywierania wpływu na społeczność firm należących do osób czarnoskórych i przynoszących korzyści? I tak wpadła na pomysł. Podlała ten pomysł. Poszła do swoich rówieśników, aby pomogli kultywować ten pomysł. A teraz, kilka miesięcy później, zainwestowaliśmy 150 milionów dolarów w ten pomysł i pakiet naprawdę korzystnych elementów dla zewnętrznych sprzedawców. Jestem więc bardzo podekscytowany, widząc, jak to się urzeczywistnia i znam historię tego, jak to wyszło na jaw.

Trendy w małych firmach: Nie, wspaniale jest słyszeć, że tak naprawdę wyrosło z potrzeby, którą zauważył pracownik. To wspaniale.

Brandi Neloms: Zgadza się. Świetne pomysły przychodzą zewsząd. Zasada przywództwa tutaj w Amazon to własność, w ramach której naprawdę zachęcamy wszystkich naszych pracowników do przejmowania odpowiedzialności bez względu na to, gdzie się znajdujesz w biznesie lub gdzie zajmujesz przysłowiową pozycję na totemie. A pomysły mogą rozkwitać w ten sam sposób. Broniła tego. Przeszła przez odpowiednie procesy i operacje. I znowu, oto jesteśmy.

Współpraca z partnerami społecznymi

Trendy w małych firmach: Dlaczego było to ważne dla Amazon sprowadzić partnerów takich jak MBDA, aby zrobili coś takiego?

Brandi Neloms: Naszymi partnerami ponownie są MBDA i US Black Chambers, Incorporated. I było to dla nas bardzo ważne, ponieważ nie chcemy zakładać, że wiemy wszystko i dokładnie wiemy, czego potrzebuje ta społeczność biznesowa. O sprzedaży online wiemy bardzo dużo, prawda? Na tym opiera się duża część naszego doświadczenia w handlu detalicznym. Ale ci partnerzy wykonują pracę w społeczności, aby wspierać tych właścicieli firm, dostarczać im narzędzia edukacyjne, pielęgnować relacje i sieci z nimi i między nimi. Dlatego uważamy za przywilej, że możemy się temu oprzeć, pomóc w rozwoju i rozszerzeniu tego. I naprawdę oczekujemy od naszych partnerów, aby pomogli nam pokierować rozwojem tego programu oraz zapewnić edukację i opiekę mentorską tym uczestnikom.

Cele programu

Trendy w małych firmach: Jak wygląda sukces? Co robi Amazon wizja społeczności czarnych sprzedawców na Amazon? W jaki sposób wpływa to na ich zdolność do wejścia na nią, odniesienia sukcesu i rozwoju na platformie?

Brandi Neloms: Ogólnym celem tego programu i myślę, że powiedzieliśmy to na górze, jest pobudzenie wzrostu i trwałej równości ekonomicznej dla firm należących do osób czarnoskórych sprzedających w naszych sklepach. To nasz ostateczny cel, a to, jak to wygląda, zależy od wielu rzeczy. To jest wzrost sprzedaży dla tych firm. Wiemy, że między kwietniem ubiegłego roku a styczniem tego roku nasi zewnętrzni partnerzy handlowi odnotowali 55% wzrost sprzedaży rok do roku. To ogromny wzrost i szansa. Tak więc sukces wygląda na to, że firmy będące własnością Czarnych mogą doświadczyć tego wzrostu i wykorzystać tę szansę, generując bogactwo dla siebie, swoich społeczności, swoich rodzin i reinwestując te dolary. Dla naszych klientów wygląda to na większą różnorodność wyboru, nowe, ekscytujące marki, z których można się cieszyć i wypróbowywać nowe produkty, z którymi można się zbliżyć i zapoznać. Tak więc sukces wygląda na wiele sposobów. To tylko kilka.

Rekommenderad:  Anonymous uruchamia witrynę, na której gromadzi prawie 400 zhakowanych rosyjskich kamer

Jak dołączyć do programu

Trendy w małych firmach: Gdzie mogą się uczyć i być tego częścią? W jaki sposób firmy mogą zarejestrować się lub zrobić wszystko, co trzeba, aby się tam dostać i zacząć z tego korzystać?

Brandi Neloms: Proces jest bardzo prosty i wszystko zaczyna się na sell.amazon.com/bba. A to B jak chłopiec, akronim programu. Sell.amazon.com/bba. Tam wypełniasz bardzo szybki kwestionariusz, podajesz nam kilka informacji o swojej firmie, niezależnie od tego, czy jesteś obecnym sprzedawcą, czy chcesz dołączyć Amazon na sprzedaż. Mamy oddany zespół ludzi, którzy wypełniają ten formularz rekrutacyjny i kontaktują się z Tobą, aby przeprowadzić Cię przez kolejne etapy i upewnić się, że spełniasz te kwalifikacje, które obejmują posiadanie profesjonalnego Amazon konto sprzedażowe i posiadanie Certyfikatu Zróżnicowanej Własności za pośrednictwem agencji takiej jak sam.gov lub, jak wspomniałeś wcześniej, Narodowej Rady Rozwoju Dostawców Mniejszościowych. Jest to naprawdę proste, a my zapewniamy wsparcie i wskazówki, które pomogą Ci przejść przez ten proces.

Trendy w małych firmach: Mój kumpel, Jeff Brathwaite, pyta, czy możesz porozmawiać więcej o dotacji pieniężnej? Jeff chce wiedzieć o gotówce. Każdy chce wiedzieć o gotówce…

Brandi Neloms: 1 lipca otwarte jest składanie wniosków. Nawiązaliśmy współpracę z Hello Alice w celu administrowania tymi grantami i mamy społeczność na ich stronie, the Amazon Społeczność Black Business Accelerator. Już dziś możesz do tego dołączyć. Możesz zapisać się do alertów. Gdy tylko proces składania wniosków rozpocznie się 1 lipca, otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem lub powiadomieniem i możesz złożyć wniosek.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.