Buzz Buzz zapewnia uniwersalne dotykowe sprzężenie zwrotne do Twojego iPhone’a za darmo

Buzz Buzz zapewnia uniwersalne dotykowe sprzężenie zwrotne do Twojego iPhone'a za darmo 1

Jeszcze wczoraj pokazaliśmy ci poprawkę w jailbreaku o nazwie Haptify, która może sprawić, że twój iPhone będzie wyświetlać dotykową informację zwrotną w większej liczbie miejsc, niż wyszedłby z pudełka. Choć był to naprawdę drobny drobiazg, wprowadzono także znacznik ceny i jest to jeden z głównych powodów, dla których chętnie pokazujemy wam nowo wydany i bezpłatny dodatek dubbingowany Buzz Buzz przez dewelopera iOS Jaxa Rotha.

Podobnie jak Haptify, Buzz Buzz zapewnia trochę dotykowego sprzężenia zwrotnego z wieloma czynnościami, które możesz regularnie wykonywać na iPhonie. Warto jednak zauważyć, że Buzz Buzz obsługuje kilka więcej akcji niż Haptify, a wykonanie poprawki jest nieco inne. W tym utworze przedstawimy wiele z tych różnic.

Przede wszystkim Buzz Buzz zapewnia reakcję dotykową na prawie dwa razy więcej działań niż Haptify. Obsługiwane elementy to:

 • Przyciski głośności
 • Przycisk zasilania
 • Uruchamianie aplikacji
 • Otwieranie folderów
 • Klawiatura z kodem dostępu
 • Naciska klawiaturę

 • Centrum sterowania przełącza się i okrągłe przyciski
 • Komórki tabeli interfejsu użytkownika
 • Przełączniki interfejsu użytkownika
 • Przyciski interfejsu użytkownika
 • Pasek przycisków interfejsu użytkownika
 • Pasek kart interfejsu użytkownika
 • Obrazy interfejsu użytkownika

Gdy korzystasz z którejkolwiek z wyżej wymienionych rzeczy na swoim iPhonie lub iOS, lub wchodzisz w interakcję z nią, poczujesz odczuwalną, ale niewielką wibrację silnika dotykowego telefonu. Warto zauważyć, że wibracje nie są wystarczająco silne, aby mieć znaczący wpływ na żywotność baterii, a to jedna z zalet silnika taptycznego w porównaniu ze standardowymi silnikami wibracyjnymi.

Po zainstalowaniu Buzz Buzz dodaje prosty przełącznik do aplikacji Ustawienia, ale zamiast własnego dedykowanego panelu preferencji, przełącznik znajduje się w komórce na głównej stronie aplikacji Ustawienia:

Buzz Buzz zapewnia uniwersalne dotykowe sprzężenie zwrotne do Twojego iPhone'a za darmo 2

Jak zapewne zauważyłeś, nie ma możliwości włączania i wyłączania dotykowego sprzężenia zwrotnego dla poszczególnych elementów. Jest to nieco kłopotliwe, szczególnie jeśli chcesz tylko dotykowych informacji zwrotnych dla określonych rzeczy, ale jeśli lubisz dotykowe informacje zwrotne ogólnie, prawdopodobnie nie będziesz miał nic przeciwko, aby usłyszeć mały szum za każdym razem, gdy wykonasz dowolną obsługiwaną akcję.

Jeśli bezwzględnie domagasz się konfiguracji użytkownika pod względem dotykowych informacji zwrotnych i nadal nie chcesz płacić żadnych pieniędzy, zalecamy skorzystanie z Rose. Twórca Buzz Buzz chciał po prostu stworzyć proste, dotykowe ulepszenie informacji zwrotnej, które nie stworzyło labiryntu opcji do nawigacji po instalacji, i opierając się na naszych doświadczeniach z wprowadzeniem ulepszenia, powiedzielibyśmy, że podjęto dobry wysiłek.

Osoby zainteresowane wypróbowaniem Buzz Buzz, to możesz pobierz go za darmo z repozytorium Packix za pośrednictwem twojego ulubionego menedżera pakietów. Ulepszenie obsługuje jailbreak urządzeń iOS 13.

Czy spróbujesz Buzz Buzz, biorąc pod uwagę jego brak metki i niewielkiej powierzchni? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.