BuzzTime wykorzystuje wibracje, aby dyskretnie określić godzinę

BuzzTime wykorzystuje wibracje, aby dyskretnie określić godzinę 1

Jedną z najlepszych części posiadania iPhone'a lub iPada z uszkodzonym więzieniem jest czynnik dziwactwa – możliwość zmuszenia telefonu do zrobienia czegoś, czego nie mogą zrobić standardowe telefony.

Jeśli lubisz nadawać swojemu telefonowi specjalne zdolności i zazwyczaj zdajesz sobie sprawę z czasu, możesz docenić zalety niedawno wydanej i darmowej poprawki jailbreak o nazwie BuzzTime przez dewelopera iOS burrit0z.

BuzzTime pomaga rozpoznać czas, kiedy nie masz zegarka i nie możesz spojrzeć na swojego iPhone'a, nie stwarzając okoliczności niezręcznych, takich jak rozmowa kwalifikacyjna lub rozmowa. Ulepszenie wykorzystuje wzory wibracji, aby poinformować Cię, która jest godzina, i możesz wywołać te wibracje za pomocą wybranego przez siebie gestu.

Zrozumienie wibracji może być trochę krzywą uczenia się, ale jak uczymy się z podręcznika użytkownika, programista ostrożnie skonfigurował poprawkę, aby ułatwić odróżnienie małych liczb od większych. Na przykład, "1”Oznaczałoby jedna krótka wibracja, a„2”Oznaczałyby dwie krótkie wibracje. Numer "5, ”Z drugiej strony, byłby oznaczony przez jedną dłuższą wibrację i tak dalej.

BuzzTime umieszcza panel preferencji w aplikacji Ustawienia, w którym użytkownicy mogą skonfigurować dostosowanie do swoich potrzeb:

BuzzTime wykorzystuje wibracje, aby dyskretnie określić godzinę 2

Tutaj możesz:

  • Przeczytaj instrukcję obsługi
  • Włącz lub wyłącz modyfikację na żądanie
  • Włącz gesty oparte na przycisku głośności
  • Wybierz, który gest ma zostać użyty
  • Zmień ustawienia prędkości

Deweloper zawiera przycisk Respring u dołu okienka preferencji i będziesz go używać za każdym razem, gdy wprowadzisz zmiany w ustawieniach, aby zapewnić ich dołączenie.

BuzzTime nie jest dla wszystkich, jeśli chcesz mieć bardziej dyskretny sposób określania czasu na iPhonie, może stać się Twoim nowym najlepszym przyjacielem. BuzzTime jest dostępne za darmo z repozytorium BigBoss w preferowanym menedżerze pakietów i obsługuje iPhone'a z jailbreakiem 7 i nowsze w dowolnej wersji oprogramowania układowego. Ulepszenie również open-source na GitHub dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, co sprawia, że ​​tyka.

Czy podoba Ci się sposób, w jaki BuzzTime pozwala określić czas w trudnych sytuacjach? Dyskutuj w komentarzach.