Były rendery i cechy linii OnePlus 8

Były rendery i cechy linii OnePlus 8 1

OnePlus zaprezentuje swoją nową linię flagowców tej wiosny. Wyjdzie z numerem 8 i najprawdopodobniej będą to trzy smartfony: OnePlus 8, 8 Pro i 8 Lite. Teraz na Slashleaks opublikowano rendery przyszłych urządzeń i ich przybliżoną charakterystykę.

Wersje podstawowa i Pro będą działały na topowym Snapdragon 865, ale pozostałe cechy będą się różnić pod wieloma względami. Model Lite nie otrzyma mocnego procesora.

Oczekuje się, że podstawowy OnePlus będzie miał 8 Wola 6, 55-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+, częstotliwość odświeżania obrazu wyniesie 90 Hz. Główny aparat otrzyma trzy czujniki na 48, 16 i 2 Mp, przód – 32 Mp. Pojemność baterii wyniesie 4000 mAh, plus obsługa szybkiego 30-watowego ładowania.

Oneplus 8

Starsza wersja 8 Pro otrzyma ten sam wyświetlacz, ale z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Aparat urządzenia również będzie inny. Główna trójka: 60, 16 i 13 Mp, przód: 32 Mp. Akumulator będzie nieco bardziej pojemny – 4500 mAh, a do tego otrzyma wsparcie dla szybkiego ładowania 50-watowego.

Oneplus 8 Zawodowiec

Młodszy model OnePlus 8 Lite będzie wyposażony w prosty procesor MTK Dimensity 1000. Akumulator i ładowanie tej wersji będzie zbliżone do cech OnePlusa 8…

Oneplus 8 Lite

Opublikowane rendery nie są oficjalne. Jednak są one prawdopodobnie jak najbardziej zbliżone do oryginalnego projektu. W związku z tym nie należy oczekiwać od producenta „know-how”.