Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

C# nedir?

C# nedir?

Kuşkusuz dünyada en popüler ve yaygın olarak kullanılan programlama dillerinden biri C# olarak adlandırılıyor ve son araştırmalara göre bu dil de oldukça iyi bir iş çıkaran dünyanın en iyi 5 programlama dili arasında yer al mójor. Iran’da pazar. Programy C# są dostępne dla Windows (masaüstü), uygulamaları, web uygulamaları, web hizmetleri, mobil uygulamalar i mogą służyć do oluşturmak için kullanılabilir.

c+

WinForms, WPF i platformy UWP, programowanie Windows w języku C# pozwala na łatwe korzystanie z aplikacji. C# działa na platformie Xamarin i UWP na platformach mobilnych dla Androida, iOS i Windows, dzięki czemu jest łatwy w użyciu. Ayrıca, ASP.NET MVC i ASP.NET Core çerçeveleri, günümüz programlama çok yaygın olarak kullanılan we ünlü olan modern web uygulamaları tasarlamak ve luşturmak için kullanılan iki teknolojidir. Dolayısıyla, program w języku C# może zostać usunięty iyi derecede hakimseniz, güçlü ASP.NET Core çerçevesini öğrenmeye başlamak için yeterince hazır olacaksınız.

C# Tarihçesi

1999’da Sun, işletim sisteminde kullanılmak üzere Java programlama dilini Microsoft’a lisansladı. Başlangıçta Java herhangi bir platforma veya işletim sistemine bağlı değildi, ancak Microsoft anlaşmanın bazı şartlarını ihlal etti ve Java’nın işletim sisteminden bağımsız olma yeteneğini elinden aldı, Sun Microsoft’a dava tı ve Microsoft bir yazılım geliştirmeye zorlandı. yeni nesne yönelimli dil. C++’a benzer yeni bir derleyici ile. 1999’da Anders Helzberg, o zamanlar Cool olarak adlandırılan ve C diline benzeyen ancak nesne yönelimli özelliklere sahip yeni bir dil tasarlamak için bir grup kurdu.Ticari amaçlı değildi. 2000 yılında .NET çerçevesinin resmi sunumu ve tanıtımında bu dil C# olarak yeniden adlandırıldı. Microsoft’taki C# tasarımcılarının yöneticisi ve süpervizörü, Struktura tasarımı ve programlama dileri Borland, Delphi, Pascal, C++ konusundaki önceki deneyimleri C# talimatlarında kolayca görülebilen Anders Helzberg’di.

C# nedir?

Programy w języku C# mogą być następujące:

Bu programlama dili, yeni sürümleri sık sık Microsoft tarafından sağlandığından ve yeni özelliklere sahip olduğundan pratik ve tükenmez bir dil olacaktır. Ve dünyadaki sıralamasından ve sıralamasından bahsetmek istersek şunu söyleyebiliriz: C#, farklı açılardan dünyanın dördüncü ve bazı durumlarda beşinci en kullanışlı, güçlü ve popüler dili olarak kabul ed ilir.

Bu nedenle, bu programlama dili çok popüler ve güvenilirdir.

İran’da C# (ASP.NET) i Java lub kamu, które mogą być wykorzystywane w witrynie internetowej w ramach programu çoğunu iki dili kapsıyor.

TIOBE indekslemeye göre, bu dilin sıralaması programlama dilleri tablosunun dördüncü satırındadır.

2017 yılının en iyi programlama dilleri listesini yayınlayan IEEE sıralamasına göre programlama dilleri sıralamasında beşinci sırada yer almaktadır.

C#’da kimler çalışır?

C#, Microsoft tarafından geliştirilen modern, genel amaçlı, nesne yönelimli bir programlama dilidir. Bu dil aynı zamanda .NET tarafından tasarlanan birçok uygulamanın kalbinde yer alır. C# ile programlamanın Java’ya çok benzediğini unutmayın, bu nedenle Java veya genel olarak C benzeri dillerde bir geçmişiniz varsa, C# öğrenmek çok zor olmayacaktır. 2016’da C# dilinin büyüme oranı %88’e eşitti. İran’da en çok hayrana sahip olan ilk masaüstü programlama dilinin C# olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Jej program türlü ve uygulamanın yazılmasında gücü yüksek bir dil. C# dilini kullanarak jej türlü masaüstü, mobil, web ve diğer uygulamaları oluşturabilirsiniz. . . yaz Genellikle çok sayıda şirket bu programlama dilini kullanır. C# bildiğiniz zaman ASP.Net’i kolayca öğrenebilir ve kolayca web uygulamaları yazabilirsiniz. ASP.Net ile birlikte bu dili biliyorsanız herhangi bir sorun yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü jej pistolet farklı şirketler C# w programie ASP.Net w środowisku.

c+

C#’ın önemli özellikleri

Boole koşulları
Otomatik çöp toplama
Standardowy zestaw
Derlemeleri sürümlendirme yeteneği
Özellikler ve etkinlikler
Delegeler ve Etkinlik Yönetimi
Jenerikler için kolay kullanım (farklı veri tiplerine sahip değerler için)
dizinler
derleyici koşulları
Çoklu İş Parçacıkları için basit programlama
LINQ i Lambda
Integracja systemu Windows

Pobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressbezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie HuaweiPobierz motywy WordPress za darmopłatny kurs udemy do pobrania za darmo