Call of Duty: Modern Warfare i Warzone, sezon 4 jest pełen nowości

Call-of-Duty-Modern-Warfare-Map-New-Season-4-warzone

Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone – tryb Battle Royale – otrzymały dziś mnóstwo nowych treści w ramach aktualizacji sezonu Reloaded 4 Call of Duty: Modern Warfare. Najważniejszym nowym dodatkiem w aktualizacji w połowie sezonu jest włączenie ograniczonego czasowo trybu 200 graczy w Warzone.

50 czteroosobowych drużyn może teraz zejść do Verdansk i spotkać 50 przeciwników więcej niż zwykle, co powinno zmniejszyć szanse na przeżycie. Dostępna jest także nowa mapa Call of Duty: Modern Warfare o nazwie Cheshire Park, a tryb Team Defender powraca.

Call of Duty: Modern Warfare dodaje nową mapę

Na Warzone znajduje się nowy ekwipunek oraz potężna nowa broń. Spotter Scope umożliwia skanowanie otoczenia i oznaczanie wrogów bez wykrycia. Nie emituje nawet blasku, więc jest to idealne narzędzie dla graczy, którzy chcą grać ostrożnie, nie opuszczając swojej pozycji.

Rytec AMR jest jednak inny. Jest to jeden z najbardziej śmiercionośnych karabinów półautomatycznych w grze i nie da się ukryć, jeśli pociągniesz za spust. Wreszcie, tryb Juggernaut Royale debiutuje w Warzone, gdzie gracze spieszą się, by odebrać skafander Juggernaut rzucony na boisko podczas gry.

Jeśli masz dość zabijania przez Grau, dobrą wiadomością jest to, że Totem Nieskończoności znacznie osłabił broń. Jego promień obrażeń został zmniejszony, a odrzut nieznacznie zwiększony. Jak oczekujemy od aktualizacji Call of Duty: Modern Warfare, pobranie najnowszej łatki zajmie trochę czasu.