Carrefour nadal zaskakuje: jego rabaty są ciekawe

Carrefour

Carrefour kontynuuje doskonałą drogę obraną w przeszłości, rozpoczynając szanowaną kampanię promocyjną, wzmocnioną możliwością korzystania z coraz niższych i tańszych cen, bez konieczności poddawania się jakimkolwiek szczególnym ograniczeniom.

Użytkownicy, którzy chcą uzyskać dostęp do firmowych promocji, będą jednak zmuszeni fizycznie udać się do sklepu we Włoszech, ponieważ nie istnieje możliwość skorzystania z tych samych zniżek na oficjalnej stronie internetowej. Każdy produkt mobilny jest sprzedawany z trwałą gwarancją prawną 24 miesiące, które muszą być koniecznie wykonywane w tych samych miejscach zakupu.

Przejdź teraz do naszego kanału Telegram, znajdziesz mnóstwo specjalne oferty dostępne na Amazon i wiele darmowe kody rabatowe nie może być ominięte.

Carrefour: to najlepsze propozycje dnia dzisiejszego

Produkty aktualnie w sprzedaży przez Carrefour nie dotykają szczególnie wysokich przedziałów cenowych, ale są nieruchome w obrębie 300 euro rzeczywistych wydatków. Mieszkając wyłącznie w świecie mobilnym, możemy znaleźć Xiaomi Redmi Note 10 5G, Samsung Galaxy A52, Oppo A74, Motorola E7i Power czy inne jakościowo bardzo podobne modele.

Obserwując akcję naszą uwagę zwraca jednak bardzo ciekawe rozwiązanie kombinowane, w rzeczywistości możliwe do kupienia TCL 20L I TCL Move Audio S150 za jedyne 199 euro; na pierwszy rzut oka może to niewiele powiedzieć, ale wystarczy wiedzieć, że sam TCL 20L kosztowałby dokładnie 199 euro, aby zrozumieć rzeczywistą jakość promocji.

Inne rabaty związane z różnymi kategoriami produktów czekają na Ciebie na Carrefour, jeśli chcesz je bliżej poznać, wystarczy, że od razu otworzysz strony, które znajdziesz w artykule.