Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

[CASE STUDY] Facebook Reklama CyberMonday przynosi 19-krotny zwrot z inwestycji

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: [CASE STUDY] Facebook Reklama CyberMonday przynosi 19-krotny zwrot z inwestycji

Sezon Czarny piątek/Cyberponiedziałek jest tak konkurencyjny i kosztowny Facebook reklamy, wiele małych firm uważa, że ​​po prostu nie mogą konkurować . . .. . . zaraz obalimy ten mit.

Nasz klient nie chciał zajmować się skomplikowanymi Facebook samodzielnie (była zajęta prowadzeniem firmy), więc powierzyła Marii Peagler Digital tworzenie kampanii poprzedzających Cyberponiedziałek 2019 włącznie.

Wynik?

Nasz klient uzyskał aż 19-krotny zwrot z inwestycji (ROI) w wysokości ponad $1400 USD na reklamę wydaną w wysokości 77 USD w jednym z najbardziej zatłoczonych i kosztownych okresów w roku na reklamę w mediach społecznościowych.

Nasz klient, Cabins of Birch Hollow, osiągnął 19-krotny zwrot z inwestycji w swój Cyberponiedziałek Facebook kampania reklamowa.

Facebook reklamy mogą być zniechęcające, zwłaszcza w okresie świątecznym. Ale zrobione prawidłowo, wyniki mogą być gwiezdne!

Nasz klient, Cabins of Birch Hollow, oferuje wynajem luksusowych kabin w rejonie Red River Gorge w stanie Kentucky. Oferują wysokiej klasy, przyjazne zwierzętom domki w popularnej lokalizacji, a nasze organiczne kampanie w mediach społecznościowych przyniosły świetne wyniki.

Kampanie reklamowe były prowadzone przez trzy dni poprzedzające Cyberponiedziałek, kończąc się reklamą w sam Cyberponiedziałek. Każdy dzień zawierał niestandardowy obraz z jedną z kabin i liczbą dni pozostałych do Cybernetycznego poniedziałku. Podczas całej kampanii wydaliśmy łącznie 77 dolarów. Cabins of Birch Hollow otrzymało dwie rezerwacje w ramach kampanii, co przyniosło nieco ponad $1400! To 19-krotny zwrot z inwestycji!

Seria reklam w Cyberponiedziałek

Co zatem sprawiło, że kampania odniosła taki sukces?

1. Oferta limitowana: Zaproponowaliśmy naszym widzom umowę, którą musieli podjąć natychmiastowe działania, aby ją uzyskać. Żadnego czekania, żadnych okazji, żeby się z tego wybić. FOMO (Fear of Missing Out) to realna rzecz, którą możesz i powinieneś wykorzystać w swoim biznesie.

Rekommenderad:  Która usługa przesyłania strumieniowego ma najlepsze klasyczne i starsze treści?

2. Dobre obrazy: Użyliśmy obrazów profesjonalnej jakości i nałożyliśmy na nie tekst, przekazując widzowi dokładnie to, co powinien wiedzieć. Duży tekst przykuł ich uwagę, a piękne domki wzbudziły ich zainteresowanie.

3. Konsystencja: Przez cztery kolejne dni widzowie widzieli reklamy kabin z nałożonym tekstem odliczającym. Było to ciągłe przypomnienie i utrzymywało świeżość w ich pamięci o Cabins of Birch Hollow, jednocześnie zaszczepiając poczucie pilności, motywując ich do zarezerwowania pobytu, zanim przegapią.

4. Wezwanie do działania: Wymaganie od ludzi, aby podnieśli telefon, aby zarezerwować domek, wyeliminowało osoby, które kopią opony i skupiło reklamę na tych, którzy z największym prawdopodobieństwem zarezerwują pobyt.

Facebook reklamy w okresie Czarnego Piątku/Cyberponiedziałku są konkurencyjne i mogą być wybuchowe, ale dobrze zrobione mogą być opłacalne. Cabins of Birch Hollow uzyskało ogromne zwroty z zaledwie 77 USD w najwolniejszym sezonie, konkurując z innymi firmami podczas najbardziej ruchliwego weekendu reklamowego w roku!

Co powinieneś teraz zrobić

  1. Zarezerwuj bezpłatną rozmowę strategiczną z Marią Peagler tutaj.
  2. Przejrzyj nasze inne studia przypadków tutaj.
  3. Przeczytaj popularne artykuły na naszym blogu.