CBS All Access nie działa – jak to naprawić

Znalezienie alternatywnej usługi przesyłania strumieniowego nie jest najlepszym sposobem rozwiązywania problemów związanych z telewizorami internetowymi i nie ma różnicy w usuwaniu błędów usługi CBS. Jeśli Twój All Access nie działa, najlepszym rozwiązaniem jest uzyskanie pomocy i naprawa.

Wiele razy, gdy usługa CBS nie działa, można zastosować proste techniki rozwiązywania problemów, takie jak ponowne uruchomienie urządzenia, sprawdzanie prędkości Internetu i aktualizacja aplikacji, aby nadać kształt swoim kanałom.

Zobacz także: Jak korzystać z CBS all access

CBS All Access nie działa - jak to naprawić 1

Tak jak każda inna usługa przesyłania strumieniowego, CBS wszystkie problemy z dostępem można rozwiązać, wykonując proste czynności zrób to sam. Jeśli napotkany problem nadal występuje i wydaje się trudny do rozwiązania, możesz skontaktować się z jego niesamowitą obsługą klienta. Pomogą ci w opracowaniu wskazówek dotyczących rozwiązania poniższej listy błędów lub problemów, które mogą wystąpić w twojej subskrypcji all-access; dodano do naszej instrukcji samopomocy dotyczącej rozwiązania tego problemu, który moim zdaniem pomoże ci przejść długą drogę.

Buforowanie: Czy kiedykolwiek widziałeś kolorowe linie lub przerywane czarne, białe pęknięcia na ekranie? Wynika to z przeciążenia danych bufora, który ładuje się szybciej niż urządzenie odtwarzające w wyniku niskiej prędkości Internetu. Czasami może się zdarzyć, że Twoja prędkość Internetu jest ustawiona poniżej 3 Mb / s lub że sieć dostarczania usług twojego dostawcy treści ma problem techniczny.

Innym powodem opóźnień telewizyjnych jest zbyt wiele połączeń z jednym kontem. Ponieważ CBS nie akceptuje wielokrotnego użytku, musisz cały czas wchodzić do strefy martwej buforowania.

Pierwszym krokiem, który należy podjąć, gdy wystąpi ten błąd, jest zwiększenie szybkości Internetu do co najmniej 3 Mb / s dla standardowego pojedynczego strumienia i maksymalnie 25 Mb / s w przypadku strumieniowania 4K lub urządzeń Ultra HD. W przypadku strumieniowania HD możesz przełączyć na 5Mps. Jeśli twoje ustawienia internetowe są odpowiednie, możesz spróbować rozłączyć Wi-Fi na kilka sekund.

Co najważniejsze, nie zapomnij zmniejszyć połączeń przesyłania strumieniowego.

Aplikacja automatycznie Cię opuszcza: użytkownicy często skarżą się, że aplikacje je wyrzucają, tzn. Aplikacja sama się otwiera i zamyka; i występuje wśród użytkowników Roku. To nie jest daleko od dostawców treści CBS All Access, ponieważ inteligentne telewizory to tylko pośrednicy. Ale zanim pomyślisz o skontaktowaniu się ze wsparciem CBS All Access przez ten link powinieneś wykonać następujące czynności:

  • Usuń kanał z Roku: Przejdź do kanału, przytrzymaj przycisk Start, a następnie wybierz „usuń kanał”.
  • Uruchom ponownie urządzenie: przejdź do ustawień, a następnie do systemu i wybierz ponowne uruchomienie systemu.
  • Dodaj swój kanał CBS ponownie po ponownym uruchomieniu urządzenia.

Błąd UVP 1011: Gdy zauważysz ten błąd, po prostu przygotuj się, opróżnij pamięć podręczną. Możesz uruchomić CBS All Access, jeśli uruchomisz ponownie urządzenie lub odinstalujesz aplikację, ale czasami zachoruje, niezależnie od tego.

Note: ten błąd jest widoczny wśród użytkowników kijów ognioodpornych.

Aby rozwiązać ten problem, wybierz kartę ustawień w menu telewizora z kijkiem ogniowym i kliknij „aplikacja”. Otwórz sekcje „zarządzaj zainstalowaną aplikacją”, aby kliknąć kafelek CBS. Na koniec wyczyść pamięć podręczną, wybierając opcję „wyczyść dane”.

Kod błędu 101: Jeśli nie znosisz reklam i blokujesz je za pomocą programów blokujących reklamy, takich jak Pi-hole lub Ad Guard, oznacza to, że zarejestrowałeś się na błąd 101.

Rozwiązanie tego problemu wymagałoby wyłączenia programów blokujących reklamy, gdy oglądasz program CBS w przeglądarce. Również biała lista ruchu reklamowego może rozwiązać twoje problemy.

  • Kod błędu 110: wyłącz rozszerzenie prywatności przeglądarki.
  • Kod błędu 60: odłącz urządzenia od swojego konta. Limit powinien wynosić dwa.