Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ceny lejków grupowych — ile kosztują lejki grupowe?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ceny lejków grupowych — ile kosztują lejki grupowe?

Czy ciągle zadajesz sobie pytanie: ile kosztują lejki grupowe?

I szukasz szybkiej odpowiedzi.

Wiem, kim jesteś.

Hahaha,

Masz jeden lub więcej zamkniętych Facebook grupy.

Chcesz założyć lejki sprzedażowe za pomocą jednego z Facebook group lejki na rynku, prawdopodobnie to stworzone przez Arne Giske i Matta Statona.

Czy mam rację?

W tym artykule poznasz dokładną kwotę, jakiej potrzebujesz, aby zacząć korzystać z lejków grupowych.

Czym są ścieżki grupowe?

Pozwólcie, że krótko opowiem o lejkach grupowych, zanim przejdziemy do bardziej szczegółowych informacji na temat ich cen i kosztów.

Rozszerzenie Group Funnels do Chrome, AKA Facebook Lejki grupowe, to a Facebook Rozszerzenie Google Chrome do generowania leadów grupowych, podobnie jak Group Leads Pro.

Pomaga także konwertować nowe Facebook grupuj członków w subskrybentów e-maili w autoresponderze e-mail marketingowym, ale jest pewien haczyk.

W przeciwieństwie do liderów grup, aby w pełni wykorzystać rozszerzenie Lejki grupowe, musisz być specjalistą ds bieżący użytkownik Zapier lub jesteś gotowy, aby dodać Zapier do arsenału oprogramowania.

Dzieje się tak dlatego, że dzięki lejkom grupowym zanim będziesz mógł przekonwertować swój nowy Facebook grupowania członków w leady w Arkuszach Google i subskrybentów e-maili, potrzebujesz Zapiera.

W tym przypadku Zapier służy jako łącznik między Twoimi Facebook group i arkusz Google, a następnie oprogramowanie do marketingu e-mailowego.

Group Funnels ma również program partnerski, w którym możesz promować rozszerzenie i otrzymywać prowizję za każdą sprzedaż dokonaną za pośrednictwem Twojego linku.

Jak stworzyć Facebook Lejki grupowe

Tworząc Facebook lejek grupowy zaoszczędziłby Ci więcej czasu i zarobił więcej pieniędzy Facebook grupy i być może nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na pozyskiwanie leadów dla swojej firmy, jeśli zrobisz to dobrze.

Rekommenderad:  Kindle Przegląd podróży | Czy to naprawdę warte swojej ceny?

Wykonaj następujące kroki, aby utworzyć plik Facebook lejek grupowy dla Twojej grupy.

krok #1:

Zadawaj pytania wprowadzające od nowego Facebook członkowie grupy.

Możesz to ustawić po lewej stronie swojego Facebook obszar administratora grupy, klikając menu Pytania dotyczące członkostwa.

krok #2:

Skorzystaj z pól wyboru i funkcji wielokrotnego wyboru, aby zadać dwa pierwsze pytania. Użyj normalnego formatu tekstowego, aby zadać ostatnie pytanie, które dotyczy adresów e-mail nowych członków.

krok #3:

Aby uzyskać lepszą konwersję, obiecaj swoim nowym członkom jeden z gratisów (ebook, raport, bezpłatny coaching, kurs wideo itp.). Może to być wszystko, o ile jest to wartościowe dla czytelnika.

krok #4:

Nie zapomnij skonfigurować powitalnej serii e-maili, w których będziesz otrzymywać gratisy i inne wiadomości marketingowe, które chcesz wysyłać (okresowo) do nowego Facebook członków grupy, gdy zostaną zatwierdzeni do przyłączenia się do Twojej Facebook Grupa.

krok #5:

Pobierz rozszerzenie Group Leads Chrome:

Jednym kliknięciem połącz powyższe rozszerzenie z Arkuszem Google i autoresponderem e-mail, korzystając z samouczków dostępnych pod poniższymi linkami.

https://docs.groupleads.net/article/10-install-group-leads i https://docs.groupleads.net/category/5-integracje.

Kiedy nowi członkowie dołączają do Twojego Facebook group, zaloguj się do rozszerzenia Group Leads Chrome, a zobaczysz czerwony Niestandardowe Zatwierdź wszystko przycisk. To jest przycisk, którego będziesz używać do zatwierdzania nowych członków.

Za każdym razem, gdy klikniesz ten przycisk, Liderzy Grup dodadzą dane Twoich członków do określonego arkusza kalkulacyjnego Google (jak pokazano powyżej), pobiorą ich adresy e-mail i dodadzą je do wybranego oprogramowania do automatycznego odpowiadania na e-maile.

Ceny lejków grupowych: ile kosztują lejki grupowe?

Na dzień dzisiejszy cennik lejków grupowych jest ustalany na podstawie jednorazowego modelu cenowego.

Koszt dożywotniego dostępu wynosi 297 USD.

Czy to coś, na co Cię stać?

Rekommenderad:  Odkrywanie tajemnicy czerwonego paska na Snapchacie i jak zapewnić bezpieczeństwo konta

Gdy zapłacisz tę kwotę, uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Lejków grupowych, aktualizacji i prywatnego Facebook grupa zawierająca wszystkich aktualnie używających rozszerzenia Chrome.

Alternatywy dla lejków grupowych

Zdobycie lejków grupowych na całe życie jest wspaniałe, ale zanim przystąpisz do zakupu, musisz zadać sobie jedno pytanie.

Czy mogę sobie pozwolić na zaangażowanie do 297 USD z góry?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „nie”, możesz sprawdzić najlepsze dostępne obecnie na rynku alternatywy dla lejków grupowych.

Zgadnij co?

Możesz zapłacić już od 27 USD miesięcznie, aby rozpocząć korzystanie z tej alternatywy dla lejków grupowych.

Czy możesz utrzymać do 27 $ miesięcznie?

Jeśli tak, sugerowałbym skorzystanie z Group Leads Pro, najlepszej na dzień dzisiejszy alternatywy dla lejków grupowych.

Dzięki Group Leads możesz nawet zacząć BEZPŁATNIE, nie płacąc nic z góry, ponieważ zawiera on 7-dniowy bezpłatny okres próbny i możesz go użyć, aby sprawdzić, czy dobrze pasuje do Twoich potrzeb.

Jeśli nie pasuje, anulujesz okres próbny. Ma sens?

W tej cenie, podobnie jak lejki grupowe, otrzymujesz dostęp do wszystkich funkcji, na wyłączność Facebook group i nie musisz nawet subskrybować Zapier, ponieważ nie jest to wymagane w Group Leads, ponieważ zapewnia automatyzację jednym kliknięciem.

Zespół zakodował tę część i jest prosty w użyciu.

Chcesz już dziś zacząć korzystać z Group Leads?

Kliknij tutaj i obejrzyj jego demo (będziesz zachwycony).

Odkryjesz pełne korzyści, jakie możesz zyskać, jeśli wybierzesz tę alternatywę, lub po prostu sprawdź mój post na temat innych alternatywnych lejków grupowych.

Końcowe przemyślenia

W tym poście odkryłeś ile kosztują lejki grupowe i jakie inne alternatywy są na rynku.

W tym momencie chciałbym poznać Twoją opinię na podstawie dotychczasowych informacji.

Czy wolisz wykupić dożywotni zakup Lejków grupowych, czy zacząć od Liderów grupowych? 7-dniowy bezpłatny okres próbny?

Rekommenderad:  Nubia Z9 – odsłonił dane techniczne i ceny nowego topu z gamy