CES 2020: Samsung przygotowałby nowego konkurenta Siri

CES 2020: Samsung przygotowałby nowego konkurenta Siri 1

L’sztuczna inteligencja jest teraz dostępny dla wszystkich, ponieważ producenci telefonów komórkowych zintegrowali asystenta głosowego ze swoimi produktami. Amazon z Alexą, Google Assistant, Cortana w Microsoft i Siri dla Apple są najpoważniejszymi graczami na rynku i producentem Galaxy S10 chce zrobić dla niego miejsce…

W rzeczy samej, Samsung opublikowane informacje sugerujące, że w tym roku może pojawić się nowe, potężne narzędzie ułatwiające życie użytkownikom. I najwyraźniej ten program różniłby się od aplikacji Bixby, która jest już w wyposażeniu niektórych telefonów komórkowych firmy.

Neon Samsunga

Pierwszy smak, jaki podzielał koreańskie społeczeństwo, pojawił się więc niedawno, w postaci dostępnej tutaj strony, która jedynie sugeruje odliczanie. Prawdopodobnie odnosi się to do konferencji, którą Samsung zorganizuje przed TYCH.

Możesz również przeczytać słowo Neon, nazwa wciąż tajnego projektu, który powinien zostać ujawniony w D-Day. Na tym etapie trudno jest poczynić założenia co do treści lub celu tej inicjatywy. Jednak większość mediów komunikacyjnych umieszczonych do dziś w Internecie, w szczególności za pośrednictwem: Twittersugerują, że głównym tematem będzie sztuczna inteligencja.

Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość, aby móc odkryć, co ten przybysz ma dla nas w zanadrzu. Czy będzie w stanie przyćmić i tak już bardzo istotne obecnie dostępne rozwiązania? Siri na przykład zademonstrował swoje możliwości przeciwko Alexie, dlatego konkurencja jest zacięta.