Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Chase Sapphire Preferred – czy to najlepsza karta kredytowa z nagrodami?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Chase Sapphire Preferred – czy to najlepsza karta kredytowa z nagrodami?

Niezależnie od tego, czy szukasz zwrotu gotówki, czy nagrody podróżnej, Chase Sapphire Preferred jest jedną z najlepszych dostępnych kart.

Kiedy po raz pierwszy dowiedziałem się o nagrodach kart kredytowych, Chase Sapphire Preferred była pierwszą kartą, o którą się ubiegałem. Tylko dzięki tej karcie nasza czteroosobowa rodzina mogła polecieć do domu na święta praktycznie za darmo!

Z Chase Sapphire Preferred zdobywasz punkty Chase Ultimate Rewards. Moim zdaniem są to najbardziej wartościowe i elastyczne punkty nagród. Możesz wymienić je na zwrot gotówki, przekazać je partnerom podróżniczym (takim jak Southwest lub United Airlines) lub zarezerwować podróż za pośrednictwem portalu Ultimate Rewards.

Rezerwując przez portal Ultimate Rewards, Twoje punkty są warte dodatkowe 25%! Na przykład bilet lotniczy o wartości 500 USD kosztowałby 40 000 punktów.

Oferta powitalna

Kiedy wydajesz $4,000 w ciągu pierwszych trzech miesięcy po otwarciu Chase Sapphire Preferred, zarabiasz 80 000 punktów Ultimate Rewards.

Można wymienić 80 000 punktów Ultimate Rewards 800 $ zwrotu gotówkiLub $1000 w podróży przez portal rezerwacyjny Chase Ultimate Rewards.

Dla porównania, zapisałem się na kartę Chase Sapphire Preferred, gdy oferta powitalna wynosiła znacznie mniej niż 80 000 punktów, i nadal była to jedna z najlepszych ofert!Preferowana recenzja Chase Sapphire

Oto krótki przegląd funkcji karty Chase Sapphire Preferred:

 • Zdobądź 80 000 punktów Ultimate Rewards po wydaniu co najmniej $4000 w ciągu pierwszych trzech miesięcy
 • Zdobądź 2x punkty za podróże i 3x posiłki poza domem (w tym usługi dostawy i dania na wynos)
 • Zarabiać 1 punkt za dolara na wszystkie inne zakupy
 • Opłata roczna 95 USD
 • $0 opłaty za transakcje zagraniczne
 • Dodatkowe korzyści, w tym –
  • Ubezpieczenie rezygnacji z podróży
  • Ubezpieczenie zagubionego bagażu
  • Zwolnienie z odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku kolizji związanej z wynajmem samochodu

Karta Chase Sapphire Preferred to jedna z najsilniejszych dostępnych obecnie ofert, niezależnie od tego, czy wolisz zwrot gotówki, czy nagrody podróżne.

Jeśli planujesz podróżować, może to być szczególnie świetna karta z podwójną premią do wydatków na podróże / posiłki oraz dodatkową premią 25% za rezerwację podróży za pośrednictwem portalu Ultimate Rewards.

Rekommenderad:  Czy system Windows Server 2012 R2 obsługuje system Windows 10?

Dowiedz się, jak ubiegać się o kartę Chase Sapphire Preferred tutaj

Jak wymienić punkty Ultimate Rewards

Chociaż istnieje wiele wspaniałych kart kredytowych z nagrodami, Chase zbudował to, co uważam za najlepszy i najbardziej elastyczny system nagród z punktami Ultimate Rewards.

Ogólnie rzecz biorąc, 100 punktów Ultimate Rewards = $10,00 w wartości, ale istnieją sposoby, aby uzyskać z nich jeszcze większą wartość!

Oto tylko kilka sposobów na wymianę punktów i maksymalne wykorzystanie nagród.

1. Wymień punkty na zwrot gotówki (do 25% premii)

Większość kart daje albo dobre nagrody w postaci zwrotu gotówki, albo dobre nagrody w postaci podróży. Ale nie Chase’a. Dzięki punktom Ultimate Rewards otrzymujesz jedno i drugie.

Jeśli chcesz otrzymać zwrot gotówki w formie kredytu na wyciągu lub wpłaty bezpośredniej, możesz wymienić na 1 cent za punkt. To sprawia, że ​​oferta powitalna 80 000 punktów Ultimate Rewards jest warta 800 USD zwrotu gotówki.

Możesz jednak również skorzystać z funkcji Zapłać sobie, aby otrzymać dodatkowe 25% wartości swoich punktów, gdy wymienisz je na kredyt na zakupy w wybranych, rotujących kategoriach. Zwiększa to wartość Twoich 80 000 punktów do $1000!

2. Zarezerwuj podróż przez portal Chase Ultimate Rewards (bonus 25%)

Jedną z moich ulubionych funkcji Chase Ultimate Rewards jest portal rezerwacji podróży. To tutaj rezerwuję większość moich podróży, ponieważ możesz wydawać swoje punkty prawie jak gotówkę.

Dzięki portalowi rezerwacyjnemu Chase każdy punkt Ultimate Rewards jest warty 10,25 centów, o ile masz kartę Chase Sapphire Preferred. To sprawia, że ​​twoje 80 000 punktów jest warte $1000 w podróży.

Możesz rezerwować bilety lotnicze, hotele i nie tylko, korzystając ze swoich punktów i uzyskując 25% wzrost wartości.

3. Przenieś punkty do linii lotniczej Chase lub partnera hotelowego (premia zmienna)

Zawsze warto porównać, ile kosztowałaby rezerwacja biletu lotniczego lub pokoju hotelowego w portalu Ultimate Rewards z przekazaniem punktów jednemu z partnerów podróży Chase.

Rekommenderad:  15 najlepszych uniwersytetów dla założycieli Unicorn

Na przykład, jeśli szukasz luksusowego hotelu, przeniesienie punktów do hotelu Hyatt i dokonanie rezerwacji za pomocą punktów Hyatt może być często tańsze niż punktów Ultimate Rewards. W niektórych przypadkach możesz prawie podwoić wartość swoich punktów w zależności od dokładnego odkupienia!

Partnerami transferowymi Chase są:

 • Brytyjskie linie lotnicze
 • Poludniowo-zachodnie linie lotnicze
 • JetBlue
 • Zjednoczony
 • Aer Lingus
 • singapurskie linie lotnicze
 • Dziewiczy Atlantyk
 • Iberia
 • Hyatt
 • IHG
 • Marriott

Dowiedz się, jak ubiegać się o kartę Chase Sapphire Preferred tutaj

Inne sposoby zdobywania punktów Ultimate Rewards

Jedną z zalet Chase Ultimate Rewards jest to, że możesz zdobywać punkty za pomocą wielu kart kredytowych, zarówno biznesowych, jak i osobistych.

Oto niektóre inne karty kredytowe Chase, które zdobywają punkty Ultimate Rewards:

Chase Sapphire Preferred i Ink Business Preferred mają kilka specjalnych korzyści, które zapewniają dodatkową wartość podczas wymiany za pośrednictwem portalu podróżniczego Chase, a także umożliwiają przeniesienie punktów do partnerów podróży Chase.

Chase Freedom Unlimited i Ink Business Unlimited same w sobie nie mają tych zdolności, ale dopóki masz jedną z powyższych kart „premium”, możesz połączyć swoje punkty na tym koncie, aby skorzystać z dodatkowych nagród.

POWIĄZANY: Jak zarabiamy $2000 rocznie z nagrodami za karty kredytowe

Jak korzystamy z naszych preferowanych kart Chase Sapphire

Chase Sapphire Preferred to jedna z głównych kart kredytowych, które zawsze trzymam w portfelach. Większość moich codziennych wydatków odbywa się za pomocą tej karty ze względu na doskonały potencjał zdobywania punktów.

Kiedy moja żona i ja po raz pierwszy skorzystaliśmy z naszych kart Chase Sapphire Preferred, byliśmy w stanie zarezerwować podróż do domu na Boże Narodzenie z dwójką dzieci praktycznie za darmo, a wciąż mieliśmy trochę punktów!

Oto kilka wskazówek, jak zmaksymalizować wartość mojego Chase Sapphire Preferred:

 • Jeśli jemy na mieście, upewniam się, że używam Chase Sapphire preferowanego dla premii punktowej 2X.
 • Zarówno ja, jak i mój małżonek złożyliśmy wniosek o kartę i otrzymaliśmy ją. Pozwala nam to podwoić nasz potencjał zarobkowy, a także połączyć nasze punkty na jednym koncie.
 • Przed rezerwacją podróży zawsze sprawdzam koszt rezerwacji przez portal Chase vs. przekazywanie punktów. W niektórych przypadkach przeniesienie do partnera i rezerwacja od niego może być dużo tańsze.
 • Jeśli przeniesiesz punkty, pamiętaj, że nie możesz ich później odzyskać na swoim koncie Chase.
 • Jeśli potrzebujesz niewielkiej pomocy w spełnieniu wymogu minimalnych wydatków, przekonałem się, że łatwo jest opłacić z góry powtarzające się rachunki, takie jak telefon, telewizja kablowa, media, ubezpieczenie itp. Wydaje się, że nigdy nie mają nic przeciwko wcześniejszemu otrzymaniu zapłaty!
Rekommenderad:  Recenzja Rytr 2023: Czy to najlepsze narzędzie do pisania AI do tworzenia treści?

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje o tym, jak wykorzystujemy nagrody w postaci kart kredytowych, sprawdź jak łatwo zarobić $2,000 punktów nagrody rocznie i nie zapłaciłem za bilet lotniczy w górę 4 lata!


Dowiedz się, jak ubiegać się o kartę Chase Sapphire Preferred tutaj


Jeśli szukasz innych rodzajów premiowych kart kredytowych, oto najlepsze z najlepszych w różnych kategoriach:

Andrew Herrig jest ekspertem finansowym i maniakiem finansowym oraz założycielem Wealthy Nickel, gdzie pisze o finansach osobistych, pobocznych zgiełkach i przedsiębiorczości. Jako zapalony inwestor na rynku nieruchomości i właściciel wielu firm, jego pasją jest pomaganie innym w budowaniu bogactwa i dzieli się podróżą swojej rodziny na swoim blogu.

Andrew posiada tytuł magistra ekonomii uzyskany na University of Texas w Dallas oraz tytuł licencjata inżynierii elektrycznej uzyskany na Texas A&M University. Pracował jako analityk finansowy i księgowy w wielu aspektach świata finansów.

Eksperckie porady finansowe Andrew były prezentowane w CNBC, Entrepreneur, Fox News, GOBankingRates, MSN i innych.