Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Chcesz naprawić rozmyty obraz? Spróbuj tych 5 Narzędzia internetowe

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Chcesz naprawić rozmyty obraz? Spróbuj tych 5 Narzędzia internetowe

Jeśli kiedykolwiek zrobiłeś fantastyczne zdjęcie tylko po to, by stwierdzić, że jest rozmazane, a chwila minęła, prawdopodobnie żałowałeś, że nie możesz jakoś zapisać zdjęcia. Cóż, dzięki postępowi w sztucznej inteligencji i technologii edycji zdjęć jest to możliwe.

Istnieje wiele narzędzi i usług online, które pozwalają usunąć rozmycie ze zdjęć i zapewnić ich użyteczność przez wiele lat. Oto pięć najlepszych opcji do rozważenia.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Najpierw na tej liście mamy narzędzie do ostrzenia obrazów VanceAI. Jeśli szukasz świetnego małego narzędzia, które może przynieść całkiem imponujące wyniki, VanceAI jest dobrą opcją.

VanceAI, jak można się domyślić z jego nazwy, wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby jednym kliknięciem sprawić, by rozmyte obrazy były wyraźne. Ma wiele różnych trybów smażenia i radzenia sobie z mnóstwem sposobów, w jakie obraz może być nieostry, w tym opcje usuwania rozmycia ruchu, naprawiania nieostrych obrazów i ogólnych technik wyostrzania.

Wyniki tutaj są naprawdę imponujące, chociaż w niektórych przypadkach obiekty zaczynają wydawać się prawie zbyt wyraźne, osiągając niemal niesamowity efekt doliny. Biorąc to pod uwagę, raczej nie będziesz rozczarowany wynikami, które tu uzyskasz.

VanceAI wyświetla obok siebie obrazy przed i po, aby ułatwić porównanie, a obrazy po są zauważalnie wyraźniejsze i ostrzejsze niż w innym przypadku.

Warto zauważyć, że VanceAI jest darmowy dla pierwszych dwóch obrazów, ale później wymaga zakupu kredytów, aby kontynuować pobieranie obrazów. Może to stanowić problem, jeśli planujesz przetwarzanie wsadowe obrazów, ale nie chcesz płacić.

Następne na liście jest narzędzie Unblur and Sharpen PicWish. Jeśli szukasz czegoś, co wykona solidną robotę bez zbytniego zamieszania, PicWish to świetna opcja.

Rekommenderad:  Każdy użytkownik Netflix musi dodać zakładkę do tego narzędzia do śledzenia katalogu

Proces jest bardzo prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać rozmyty obraz, a usługa sieciowa automatycznie poprawi go najlepiej, jak potrafi. Jest to znacznie szybszy i łatwiejszy proces niż nauka samodzielnego usuwania rozmycia obrazu.

Tu wyniki są dobre. PicWish sprawia, że ​​obraz jest zauważalnie mniej rozmyty i łatwo to stwierdzić dzięki suwakowi przed i po. Możesz przeciągnąć ten pasek po ekranie, co pozwoli ci łatwo porównać przed i po obrazie, co jest bardzo przydatne, aby zobaczyć, co PicWish robi z twoim obrazem.

Aby pobrać już nierozmazany obraz, wystarczy założyć konto. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu PicWish pozwoli ci pobrać obrazy.

Dostępna jest również funkcja skalowania, która pozwala skalować obrazy do 2048×2048, choć warto zauważyć, że jest to limit, jaki PicWish ma dla wszystkich przesłanych plików. Oznacza to, że jeśli prześlesz obraz większy niż ten, PicWish zmniejszy go, aby usunąć rozmycie.

Jeśli szukasz czegoś, co pozwoli Ci szybko i łatwo wyostrzyć rozmyty obraz, a następnie pobrać go bez rejestracji lub pakietów premium, Media.io jest dobrym rozwiązaniem.

Media.io działa całkiem prosto, z kilkoma zastrzeżeniami. Nie możesz na przykład przesyłać plików większych niż 5 MB i możesz przesyłać tylko obrazy z komputera.

Biorąc to pod uwagę, Media.io działa szybko i skutecznie, aby uzyskać ostrzejszy obraz. Wyniki nie są najbardziej imponujące na tej liście, ale działa, aby nieco zmniejszyć rozmycie obrazu.

Jest przycisk przed i po, który możesz kliknąć, aby zobaczyć różnicę, przełączanie między nimi pomaga zobaczyć, jak Media.io udało się wyostrzyć twój obraz.

Najlepsze jest jednak to, że możesz łatwo pobrać obraz za pomocą jednego kliknięcia. Cały proces jest bardzo szybki i łatwy, co jest świetne, jeśli się spieszysz i nie przejmujesz się wynikami.

Rekommenderad:  Jak naprawić błąd awarii wideo TDR w systemie Windows 11?

Następnie mamy Fotora. Ten pakiet do edycji obrazu ma ogromną gamę różnych opcji, w tym także usuwanie rozmycia obrazu. Jeśli chcesz dokonać dalszych edycji lub po prostu chcesz czegoś z imponującymi wynikami, to Fotor to świetny wybór.

Korzystanie z Fotora jest w rzeczywistości dość proste, chociaż interfejs użytkownika jest trochę zagracony i może być przytłaczający przy pierwszym użyciu. Ale jeśli skorzystasz z łącza do narzędzia Unblur Fotora i prześlesz swoje zdjęcie, usługa internetowa automatycznie usunie rozmycie z Twojego obrazu.

Narzędzie jest wyposażone w suwak przed i po, który jest bardzo przydatny, aby zobaczyć dokładnie, co zostało osiągnięte, a same wyniki są imponujące. Obrazy wyglądają wyjątkowo wyraźnie, nie wyglądając na nadmiernie edytowane, a limit rozmiaru pliku jest wyższy niż w przypadku niektórych innych opcji z tej listy przy 4000×4000.

Warto jednak zauważyć, że jedynym sposobem na pobranie obrazu z Fotor jest subskrypcja usługi lub rozpoczęcie bezpłatnego okresu próbnego. Ponadto Fotor wyświetla znak wodny na obrazie, ale istnieją narzędzia online do usuwania znaku wodnego z obrazu.

Wreszcie mamy PineTools. Jeśli szukasz czegoś, co zapewni ci większą kontrolę, PineTools może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

PineTools różni się nieco od wielu wpisów na tej liście, ponieważ oddaje moc w twoje ręce, aby spróbować wyostrzyć obraz. Robi to, umożliwiając wybór rozmiaru masek splotu, których używa, a także siły ogólnego efektu.

Sam efekt nie jest tak imponujący, jak niektóre inne opcje tutaj, chociaż możesz odnieść większy sukces, jeśli znajdziesz idealne ustawienia dla swojego obrazu. Jeśli inne opcje z tej listy nie działają, PineTools to kolejny sposób na naprawienie rozmytych zdjęć, więc spróbuj.

Co więcej, narzędzie nie ma limitu rozmiaru przesyłanych plików i możesz pobierać wyostrzone obrazy bez konieczności rejestracji lub płacenia za konto premium.

Rekommenderad:  Jak naprawić błędy ChatGPT 1 Błąd limitu godzin w 2023 r.? Poprawki do wypróbowania !!

Rozmyte zdjęcia można zapisać

Jak widać, istnieje wiele różnych narzędzi online, które pozwalają zapisywać rozmyte zdjęcia. Niektóre wyniki są naprawdę imponujące, więc jeśli Twoje zdjęcia są dość rozmyte, wciąż jest nadzieja na ich naprawienie.