Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Chcesz poznać nowego Samsunga Galaxy S22? Jest już wideo z pierwszego unboxingu

W ciągu najbliższych dni spodziewane są wielkie wieści od Samsunga. Naturalnie mówimy o nadejściu nowego Galaxy S22, który w swoim 3 prawdopodobne modele pokażą, jak marka ma nadzieję zmienić rynek.

Po ujawnieniu wielu informacji, choć nieoficjalnych, o tym smartfonie wiadomo było już wiele. Teraz, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości, pojawił się pierwszy film, w którym 3 modele Galaxy S22 są ujawnione i szczegółowe.

Samsung Galaxy Smartfon S22

Nowa Galaxy Samsung S22 będzie zakładem marki na pierwszą połowę 2022 roku. Marka chce odnowić swoją obecną propozycję, ze względu na niektóre z jej smartphones Poprzedni. Tu właśnie wkracza model S22 Ultra, który, jak się uważa, odziedziczy to, co mieliśmy w modelu do tej pory. Note.

Aby pokazać, jak 3 modeli, które Samsung zaprezentuje, pojawił się pierwszy film z tym, jakie będą te propozycje. Pierwotnie opublikowany przez Youtuber Unbox Therapy, szybko został usunięty, prawdopodobnie dlatego, że pokazywał zbyt wiele tego, co zamierzała marka. Oczywiście raz w Internecie pozostanie tam na zawsze.

Jak widać, cała zmiana wydaje się dotyczyć modelu S22 Ultra. W ten sposób powstanie nowy obszar, w którym będą mieścić się różne kamery, co powinno być zatem lepiej wykorzystane. To jest najwyraźniej największa różnica nas 3 modele.

TEN Galaxy S22 będzie miał ekran 6,1 cali, nieco bardziej kompaktowy niż jego poprzednik (6,2 cali), a S22 Plus powinien mieć 60,55 cala (przed 6,7 cale). Oba obejmują zestawy kamer z trzema obiektywami z 50-megapikselowym aparatem głównym oraz ultraszerokokątnymi i teleobiektywami.

Samsung Galaxy Smartfon S22

W przypadku Galaxy Oczekuje się, że S22 Ultra będzie miał wbudowane cztery kamery, w tym 108-megapikselowy czujnik główny z obiektywem Super Clear. Ten będzie obok drugiego z ultraszerokokątnym obiektywem 12 mpx, teleobiektywem 10 mpx 3x i obiektywem peryskopowym 10 mpx 10x.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, może to być smartfon, który ożywi linię Note, mając nawet swój słynny S-Pen e. Jasne jest więc, jakie będą nowości Samsunga i jak zostaną zastosowane do nowego smartphones Galaxy S22.


Table of Contents