Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Chris D’Elia powtórzy swoją rolę w drugim sezonie „Ty” na Netflix

Czekam na drugi sezon popularnego serialu Netflix ty oficjalny portal ‘OstatecznyNiedawno podkreślono, że aktor Chris D’Elia powróci na mały ekran w roli Hendersona.

Aktor –który jest najbardziej znany z seriali „Nie do datowania”, „Małe zło” i „Dobry doktor” – przyjmie rolę komika o ekscentrycznych upodobaniach i filozofii życia, która napędzała go, o ile wiemy.

D’Elia dołączy do reszty obsady utalentowanych aktorów: Penn Badgley, Ambyr Childers, Victoria Pedretti (Nawiedzony dom na wzgórzu), Robin Lord Taylor (Gotham), Adwin Brown (Heathers), James Scully (wrzosy), Jenna Ortega (Jane Dziewica) i Marielle Scott (Biedronka).

Z kolei rozwój serii inspirowany jest powieściami Caroline Kepnes, a także związkiem producentów Sery Gamble i Grega Berlantiego, z Netflix,Człowiek Szyjący Dinozaur‘T’Allor Rozrywka‘, oprócz producentów wykonawczych Sarah Schechter, Leslie Morgenstein, Giny Girolamo i Marcosa Siegi.

Jeśli nie widzieliście jeszcze pierwszego sezonu, moglibyśmy powiedzieć, że ten serial przesuwa granice prywatności i graniczy z obsesją na punkcie romansu, który pożera bohatera. Po zapoznaniu nas z genialnym kierownikiem księgarni, granym przez Penn Badgley, młody człowiek wkrótce popada w obsesję na punkcie nowego klienta i obiecującego pisarza, którego będzie śledził przez sieci społecznościowe, aby za wszelką cenę i wbrew przeciwnościom się z nią skontaktować. z każdej przeszkody.

Według Sery Gamble w wywiadzie dla „Hollywoodzki reporter„. Alert spoilera na pierwszy sezon:

Jeśli spojrzysz na wszystkie akty przemocy, których dokonuje [el protagonista] w pierwszym sezonie jest to potencjalnie coś, co może wrócić jako karma. Częścią zabawy z kontynuowania historii jest to, że luźne końce przeszłości Joe są wciąż nierozwiązane i mogą wrócić do niego w dowolnym momencie.

Ten psychotyczny romans powróci w 2019 roku, więc nie martw się.

https://www.youtube.com/watch?v=cKOhno0IMpA

Table of Contents