Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Christopher Nolan może wkrótce wyprodukować romantyczny thriller

Wielu zna Christophera Nolana jako wyjątkowego reżysera odpowiedzialnego za suspensy, horrory psychologiczne i tytuły dramatyczne, jak w przypadku „memento„. Teraz wydaje się, że jego nowy projekt filmowy będzie się opierał na gatunku, który wcześniej nie był eksplorowany:romantyczny thriller”.

Najwyraźniej nowa produkcja Nolana będzie współtworzona z reżyserem Hoyte van Hoytema –Partner Nolana w taśmach „Interstellar” i „Dunkierka”–; Mimo to wciąż istnieją pewne wątpliwości dotyczące opisu przyszłej części, ponieważ może to być rodzaj konceptualnej mieszanki między „Północ, północny zachód‘ i zdezorientowani ‘początek„.

Według ‘Produkcja Tygodnia‘:

Hoyte van Hoytema planuje ponownie nawiązać współpracę z Christopherem Nolanem przy kolejnej produkcji, której zdjęcia mają się rozpocząć w czerwcu tego roku. Wytwórnie Warner Bros. opisują go jako romantyczny thriller, z tonacją osadzoną na taśmie NORTH BY NORTHWEST i mieszanką INCEPCJI.

https://twitter.com/prodweek/status/1102990235569405952

Z informacji, które mamy pod ręką na tak wczesnym etapie planowania, wiemy tylko, że będzie to przypominało wspomniane filmy. Pod tym względem „North by Northwest” to uznany film Alfreda Hitchcocka z 1959 roku, który nie tylko integruje charakterystyczne elementy suspensu, ale także nieoczekiwany lekki dotyk, pozbawiony morderstw i trosk cielesnych czy ukrytej podświadomości.

Druga taśma będzie już znana niektórym więcej, ponieważ ‘początek’ Jest uważany za dzieło sztuki z gatunku „thriller”, z niezliczonymi momentami, w których czujesz, że tracisz oddech z powodu braku odpowiedniego zakończenia.

A jak już wspomnieliśmy, reżyserzy nie ujawnili wystarczająco dużo informacji o tym, jak zamierzają zintegrować wszystkie te elementy i nawiązania do kina w produkcji zawierającej Nolana i „romans” w tym samym podtytule; znacznie mniej, jeśli pomyślimy o jego pracy w ‘Mroczny rycerz powstaje”, którego przekaz był nienaganny, ale niezaprzeczalnie odbiegał od sentymentalizmu.