Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Chrome 55 na Androida umożliwia pobieranie plików do użytku offline

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Chrome 55 na Androida umożliwia pobieranie plików do użytku offline

Chrome 55 to poważna aktualizacja przeglądarki Chromium, zawierająca kilka godnych pochwały funkcji dla komputerów Mac, Windows, Linuksa i Androida. Chcąc wyciągnąć wtyczkę z Flasha, przeglądarka opiera się na HTML 5 domyślnie. Funkcja przeglądania offline to coś, w czym użytkownicy przeglądarki Chrome od razu się zakochają, a Google twierdzi, że położył kres pochłaniającemu zasoby charakterowi przeglądarki Chrome.

Nowa ikona zapisu na górze menu pozwoli teraz użytkownikom przeglądarki Chrome zapisać całą stronę wraz z tekstem i obrazami. Elementy audio i wideo na stronie internetowej będą oznaczone ikoną zapisu, która umożliwi rozpoczęcie pobierania w tle. Ekran Pobrane umożliwi teraz dostęp do zapisanej zawartości, która obejmuje także pliki multimedialne.

Treść jest agregowana na podstawie jej rodzaju; na przykład strony internetowe są przechowywane w sekcji Strony, podczas gdy Wideo, Audio, Obrazy i Dokumenty mają własną sekcję. Użytkownicy mogą także udostępniać pobrane elementy bez konieczności wychodzenia z przeglądarki.

Google obiecał oszczędną przeglądarkę z Chrome 55 i do pewnego stopnia jest to prawdą; oczekuje się, że urządzenia o małej ilości pamięci odnotują gwałtowny wzrost wydajności dzięki lepszemu zarządzaniu pamięcią. Co więcej, oczekuje się, że rozmiar sterty JavaScript i redukcja pamięci strefy zmniejszą zużycie pamięci o mniej niż 35 procent, a różnica będzie wyraźna na komputerach z <1 GB pamięci RAM. Chrome 55 ma także lepszy interfejs wyszukiwania kontekstowego, a także podświetla błędnie napisane słowa w polach tekstowych.

Aktualizacja Chrome 55 została już wdrożona na komputerach Mac, Windowsi użytkownicy Linuksa. Aktualizacje dla użytkowników Androida są udostępniane stopniowo. Jak zawsze, jeśli chcesz uzyskać najnowszą aktualizację, możesz pobrać stąd aplikację do zainstalowania.

Table of Contents