Chroń swój sprzęt Windows z bezpłatnym pakietem antywirusowym Kaspersky

Antywirus jest nadal niezbędnym oprogramowaniem dla każdego sistema operativo w celu zachowania integralności danych i sistema ogólnie Jednak w naszych czasach strzały bezpieczeństwa komputerowego koncentrowały się na kwestiach prywatności, które są w rękach firm, które ostatecznie przetwarzają nasze dane. Mimo to program antywirusowy ma nadal kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa, chociaż w tej chwili koszty związane z tym sprawiają, że wielu użytkowników wybiera natywne rozwiązanie Windows.

Jednak dom Kaspersky oferuje bezpłatny pakiet o doskonałej wydajności, który pozwoli ci mieć inną alternatywę do ochrony twojego sprzętu. To jest Kaspersky Security Cloud.

Darmowy pakiet antywirusowy

Chroń swój sprzęt Windows z bezpłatnym pakietem antywirusowym Kaspersky 1

Wśród najbardziej znanych programów antywirusowych na rynku, nie ma wątpliwości, że Kaspersky ma ważną witrynę. Oprócz liczby użytkowników, którzy go używali, testy bezpieczeństwa wykazują bardzo dobre wyniki w ich działaniu. Dlatego ta nowa darmowa alternatywa jest doskonała dla tych użytkowników, którzy szukają niezawodnego zamiennika Windows Bronić Fakt bycia wolnym nie umniejsza niczego w porównaniu z innymi opcjami, biorąc pod uwagę, że funkcje oferowane przez program antywirusowy są dość kompletne.

Chroń swój sprzęt Windows z bezpłatnym pakietem antywirusowym Kaspersky 2

Aby uruchomić ten pakiet w swoim sistema operativo, będzie to tylko kwestia pobrania go w linku na końcu artykułu. Chociaż program nie wymaga płatności, proces ten wymaga zarejestrowania się w usłudze przy użyciu adresu e-mail, aby rozpocząć działanie.

Chroń swój sprzęt Windows z bezpłatnym pakietem antywirusowym Kaspersky 3

Po wykonaniu tych kroków będziesz mieć dostęp do ochrony Kaspersky, która jest zarządzana całkowicie z chmury. W tym sensie mówimy o doskonałym programie antywirusowym dla użytkowników, którzy opierają swoją pracę na Internecie. Dodatkowo pakiet zawiera menedżera haseł, który pozwoli Ci zachować bezpieczeństwo wszystkich kluczy z kont. Połączenie VPN i możliwość dokonywania transakcji płatniczych w bezpiecznym środowisku to kolejne zaawansowane funkcje programu.

Ogólnie rzecz biorąc, pakiet jest doskonałą wiadomością dla wszystkich użytkowników poszukujących niezawodnego, a także bezpłatnego programu antywirusowego do ich ochrony sistema.

Aby obniżyć kliknij ten link.