Chroń swoją prywatność online, wyszukując z Private.sh

Prywatność w Internecie jest jednym z problemów, na który największy nacisk kładzie się od kilku lat do chwili obecnej, biorąc pod uwagę wszystkie wycieki i skandale bezpieczeństwa, które miały miejsce w różnych firmach. Dlatego wielu programistów ustawia swoje umiejętności w kolejności tworzenia rozwiązań, które pozwalają cieszyć się Internetem bez obawy o ten czynnik. W tym sensie chcemy przedstawić usługę wyszukiwania, która pojawia się jako alternatywa dla Google, która koncentruje się na ochronie naszych danych i tożsamości.

To jest Private.sh, wyszukiwarka, która będzie chronić twoje dane za pomocą szeregu procesów, które wymagają szyfrowania i serwerów proxy, aby nikt inny nie miał dostępu do twoich zapytań.

Najbezpieczniejsza wyszukiwarka w sieci

Chroń swoją prywatność online, wyszukując z Private.sh 1

Jeśli sprawdzimy działanie bardzo popularnych wyszukiwarek, takich jak Google, możemy zobaczyć, że są one oparte na monitorowaniu terminów, z którymi się konsultujesz, i gromadzeniu wszelkich śladów, które użytkownik pozostawia jako dane osobowe i nie tylko. Na podstawie tych informacji wyszukiwarka generuje profile dla każdego użytkownika, które pozwalają wyświetlać bardzo dokładne wyniki. Wszystko to jednak działa na szkodę twojej prywatności, więc Private.sh oferuje inny mechanizm, skoncentrowany na ochronie twoich danych osobowych, a nawet wyszukiwań.

Chroń swoją prywatność online, wyszukując z Private.sh 2

Procesy bezpieczeństwa stosowane w Private.sh podczas wyszukiwania zaczynają się od szyfrowania informacji na komputerze użytkownika przez zastosowanie klucza publicznego. Następnie informacje są wysyłane na serwery wyszukiwarek za pomocą serwera proxy Private Access, który umożliwia pozostawienie adresu IP, z którego wyszukiwanie pochodzi spoza zasięgu osób trzecich.

Kiedyś sistema Ma wyniki, są one zwracane do użytkownika za pomocą tego samego mechanizmu, są ponownie odszyfrowywane na urządzeniu użytkownika i wyświetlane na ekranie.

Chroń swoją prywatność online, wyszukując z Private.sh 3

W ten sposób informacje generowane przez wyszukiwania nie są przechowywane na żadnym serwerze zaangażowanych firm. Ponadto cały ten proces zapewnia ogromne komplikacje każdemu, kto zamierza przechwycić dane. W ten sposób, jeśli szukasz sposobu na wyszukiwanie z najwyższym bezpieczeństwem, bez zbierania danych i odcisków palców, wypróbuj usługę Private.sh.

Wypróbuj w tym linku.