Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Ciekawe doświadczenie w fotografii zabawek z wykorzystaniem kropel wody

Fotografia zabawkowa to gatunek, który również niesie ze sobą wyzwania, a wykorzystanie wody jest jednym ze sposobów sprostania jednemu z nich.

Oprócz wszystkich gatunków fotografii, fotografia zabawek jest również ekscytującym gatunkiem, który zyskał fanów; w fotografii zabawek nie ma niepokoju i pośpiechu jak w fotografii miejskiej. W przeciwieństwie do fotografii przyrodniczej, patrzenie nie jest jedynym narzędziem pozwalającym znaleźć rozsądne kadrowanie.

Zamiast tego wszystkie elementy sceny i ich kompozycja są w Twoich rękach i pod Twoją kreatywnością. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że zabawki są małe i stosunkowo niedrogie, wraz z tymi wszystkimi zaletami, dostrzeżemy niepowtarzalny urok świata fotografii zabawek.

Jednak w tym czarującym świecie, który ma bezpośredni związek z Twoim wewnętrznym dzieckiem, istnieje znaczące wyzwanie, jakim jest całkowity bezruch nieożywionych elementów tego gatunku fotografii.

Chociaż jeśli zamierzasz fotografować krajobraz, bezruch żywiołów jest nawet uważany za zaletę, w fotografii zabawek zwykle stoimy po stronie bohaterów, którzy mają opowiadać historię.

W takiej sytuacji wszystkie elementy sceny wydają się być nieruchome. , to jakby fotografować tłum, który wykonuje wyzwanie na manekinach!

Powyższa hipotetyczna scena nie ma wystarczającej mocy, aby wyrazić pełną przygód narrację, więc jakie jest rozwiązanie? Zanim będzie za późno, trzeba ogłosić, że odpowiedzią na to wyzwanie jest wykorzystanie wody!

Chociaż nie da się dokładnie przewidzieć zachowania cząstek wody w zależności od różnych zdarzeń, wykorzystanie przepływu wody i kropelek wody zawieszonych w powietrzu jest najbardziej dostępną metodą, która może nadać nowego ducha nieruchomym i martwym elementom Twojej sceny.

CZYTAĆ:  Chcesz korzystać z WiFi Direct?

Dlatego wystarczy trzymać spray na sprężone powietrze w obecności wybranej zabawki w gotowym pudełku i używać go do uderzania w różne poziomy płytkiej wody i cieszyć się doskonałym zachowaniem cząsteczek wody wobec cząstek sprężonego powietrza!

Zostańcie więc z nami, gdy przyjrzymy się najbardziej fascynującym przykładom fotografii zabawek i materiałom zza kulis.

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Fotografia zabawek

Co sądzisz o tym stylu fotografii?

Pobierz motywy WordPressPobierz premium motywy WordPress za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobieranie premium motywów WordPresspłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie karbonnPobierz motywy WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo