Ciekawe propozycje cyberbezpieczeństwa są obecne na CES 2020

CES 2020 to idealne miejsce, w którym spotykają się firmy zainteresowane unikaniem lub minimalizowaniem zakresu cyberataków, które z pewnością nie zostaną zmniejszone w tym roku.

Stany Zjednoczone obawiają się, że pojawi się nowa fala rosyjskich ataków, które, jak twierdzą, będą szkodliwe, szczególnie w kontekście wyborów prezydenckich, a także spróbują udowodnić swoją potężną broń cybernetyczną.

Podczas CES 2020 są przedstawiane z technologii biometrycznych oraz wniosków, które spełniają najważniejsze innowacje na poziomie cybernetycznego.

BlackBerry i jego integracja z QNX i Cylance

W 2018 roku firma uzyskała Cylance BlackBerry, firma specjalizująca się w rozwiązaniach cyberbezpieczeństwa opracowane w oparciu o sztuczną inteligencję. uczenie maszynowe i skomplikowane algorytmy. Zakłady na pozycjonowanie się jako jedna z najlepszych firm cyberbezpieczeństwa.

W związku z tym firma ogłosiła podczas CES 2020 swoją integrację z QNX, platformą systemów informacyjnych i rozrywki w samochodach autonomicznych opracowaną przez firmę o tej samej nazwie, która została również nabyta przez BlackBerry w 2010 roku.

Oprócz motocykli, zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, firma integruje QNX do cybernetycznego sektora motoryzacyjnego. integracja Cylance będą przewidywania i zapobiegania zagrożeniom bezpieczeństwa lekki środek oprogramowania.

to sistema Jest również w stanie zautomatyzować łatki oprogramowania, uwierzytelniać sterowniki i zarządzać zagrożeniami cyberbezpieczeństwa za pomocą zarówno ochrony punktów końcowych, jak i technologii wykrywania i reagowania punktów końcowych (EDR).

Comcast ogłasza xFi z bezpłatną usługą cyberbezpieczeństwa

Podczas konferencji Comcast ogłosił router Wi-Fi 6, XFI zaawansowane bramy, jedna z modemu / routera można wynająć swój Internet Xfinity, jak WiFi 6, osiąga większe prędkości i obsługuje więcej urządzeń sieciowych.

Comcast ogłosił również, że jego zaawansowane cyberbezpieczeństwo xFi, które oferuje dodatkowe zabezpieczenia dla swojej sieci, będzie dostępne dla klientów wynajmujących bramę xFi bez dodatkowych opłat.

Ciekawe propozycje cyberbezpieczeństwa są obecne na CES 2020 1

SPYDERISK, propozycja uniwersytetu dotycząca cyberbezpieczeństwa

SPYDERISK, Jest to projekt opracowany przez przedsiębiorców technologicznych z University of Southampton, to narzędzie oceny zagrożenia cyberbezpieczeństwa.

Wersja oprogramowania jako usługi (SaaS) uruchomi internetowe rozwiązanie zapewniające zgodność z bezpieczeństwem IT, które według uniwersytetu pomaga zaoszczędzić miesiące pracy fizycznej każdego roku dla specjalistów od cyberbezpieczeństwa, którzy identyfikują i łagodzą zagrożenia do systemów.

Ciekawe propozycje cyberbezpieczeństwa są obecne na CES 2020 2

2020 będzie rokiem, który nie ucieknie przed falą cyberataków, ponieważ różne scenariusze mogą stanowić obiekt pożądania hakerów, od rozwoju przemysłu pojazdów autonomicznych, po wybory prezydenckie w USA, nie wspominając już o wzrost produktów Internetu przedmiotów będzie miał dostęp do domu po podłączeniu do urządzenia bez scenariuszy wątpliwości, że napastnicy wyglądają jak łatwej zdobyczy.